Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondja sok ember, hogy...

Miért mondja sok ember, hogy miért mennek a fiatalok külföldre? Miért vannak felháborodva?

Figyelt kérdés

Nekem lesz egy nagyon értékes diplomám és külföldre szeretnék menni, mert ott van olyan cég, ahol szívesen dolgoznék.


Mondják hogy el vagyunk kényeztetve és ők a gyárban szalag mellett 12 órát dolgoznak.

Én vettem a fáradságot és tanulok, el szeretnék érni valamit, aki nem tanult az meg magára vessen.


Na hogy is van ez?


Sokan mondták itt gyik-en is hogy ezen kívül miért szeretnénk elmenni?


Sorolom:

1. Rossz munkalehetőségek (A magyar cégek nem arra játszanak hogy minél jobb körülmények között dolgozz és jobban teljesítesz. Nem ők inkább minden nap elmondják hogy ha nem dolgozol 150%-al másnap nincs munkád.)

2. Alacsony fizetés

3. Nincs előrelépési lehetőség

4. A magyar kormányzás

5. Cigányok

6. A rossz közhangulat (mindég mindenkitől csak azt hallom, minden milyen rossz)

És még sorolhatnám



2013. nov. 2. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

"5. Cigányok "


Melyik országba készülsz pontosan?


A legtöbb nyugat-európai országnak van problémás kisebbsége, megvannak a "cigányai".

2013. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ausztráliába szeretnék dolgozni a google-nél. Most fogok egyetemre menni, de már kiválóan beszélek angolul és már most tudok valamennyire programozni.
2013. nov. 2. 14:44
 3/20 A kérdező kommentje:

Ausztráliának az előnye a pontrendszer, oda nem mehet semmilyen ingyenélő.


A google-höz meg tudom hogy nehéz bekerülni, de ha valaki egyetem mellett (mérnök informatika) is képzi magát és sokat tanul akkor lesz olyan tudása, amivel szívesen látják. Már 1. év nyarán szeretnék menni a gyakornoki programukra Svájcba, vagy Angliába és ha ott jól teljesítenék, akkor nőne az esélye hogy ott dolgozhassak

2013. nov. 2. 14:48
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok víz lefolyik még a Dunán mire te odakerülsz.
2013. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%

Azért vannak felháborodva,mert egyre kevesebb a magyar.

Csak nem tudják,hogy ezeknek a fiataloknak a többsége haza fog ám jönni,mert rájön,hogy ott is emberek élnek és ott is dolgozni kell,többet,mint itthon. És a szépen átszámolt fizetés,ami olyan rengeteg,hogy elkölteni nem lehet,mire kifizet mindent,ott tart,hogy semmit nem tud félretenni,sőt sokadikán még éhes is marad.És csak egy lenézett bevándorló.

Minden ország közd a cigányokkal és az arabokkal.

Szóval ott sincs kolbászból a kerítés és nem zöldebb a fű.

2013. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ausztrália tényleg jó választás.

De Új-Zéland is jó, szerintem.


Ezek az országok tényleg jobbak, mint a nyugat-európaiak.

2013. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Mert begyepesedettek és irigyek.
2013. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 fospuska ***** válasza:

#6:


Új-Zélandot nem erőltetném. Az annyira nem jó választás.

2013. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Meny ha akarsz de kicsit nagyképű vagy ahoz képest hogy még nincs meg az a diploma és még az életben egy fűszálat nem tetél keresztbe.
2013. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

8#

Mi a baj Új-Zélanddal?


Egyedül a kijutás nem egyszerű, nehezebb, mint Ausztráliába.

De fejlett ország, magas az életszínvonal.

2013. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!