Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok közmunkás sikeresen...

Sok közmunkás sikeresen felépíthetné a stadionokat?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy úgyis sok közmunkásnak kellene munkát találnia, ezen dolgozik a kormány, ugye az 1 millió új munkahelyet ezt ezzel megoldjuk. Azonban nincsen munkaterület. Mit csináljon az az 1 millió ember, utcát söpörjön ?


Focistadionokat ingyen (segélyáron) lehetne velük megépíttetni és így mindenki jól járna.


Kivitelezhető?Jó ötletem van?Résztvennél a project kivitelezésébe?


2013. nov. 9. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Mi a ráknak építenék stadionokat? Mi vagyok én kőműves?
2013. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

"Focistadionokat ingyen (segélyáron) lehetne velük megépíttetni és így mindenki jól járna"


Anyáddal kéne megépíttetni és kapna minden nap húsz deka kenyeret.

2013. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Munkanélküli kőművesek pl megcsinálhatják a kőművesmunkát, a többi meg besegítene beton,tégla cipeléssel vagy cementkeveréssel, maltertevéssel stb.
2013. nov. 9. 13:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát én ugyan be nem segítek ilyesmibe.
2013. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Gondolkozzatok értelmesen !


Úgyis megépítik a focistadionokat az EB rendezés reményében, ode meg jó sok kell...költségvetésből vennék ki, amivel még több munkahely szűnne meg és mindenkinek rosszabb lenne, de az ötletemmel, nem kellene a költségvetésből költeni rá és megvalósúl az 1 millió új munkahely is, ráadásúl ingyen, mivel a közmunkabér gyakorlatilag a régi segély !


Így munka is van mindenkinek, stadion is ingyen épülne...talán EB is lenne :-D


Mindenki jól járna nem ? Gondoljatok arra, hogy a munka nemesít, addig sem jöttök ki a gyakorlatból és ezzel a munkával is többek lesztek.

2013. nov. 9. 13:59
 6/14 anonim ***** válasza:

Az eredeti terv az volt, amit leírsz. Közmunkások konténervárosokban lakva, 40 évesen nyugdíjba ment rendőrök felügyelete mellett fogják felépíteni a stadionokat, kubikosmunkával.


[link]


[link]

2013. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Miért fújták le? hiszen ragyogó 5let!
2013. nov. 9. 14:05
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Aha..szívesen benne lennék, ha beleépíthetnélek az alapzatba!

A közmunkás nem kőműves, te Taigetosz pozitív!!A kőműves munkához is végzettség kell, még akkor is, ha szerinted az építésben dolgozók sík hülyék.Vagy megépíthetik Mekk mester módjára felülről kezdve is stadiont,igaz?Ingyen jó az is!

Mellesleg a segély segély, nem pedig munkabér, ingyen pedig dolgozzon, akinek két anyja van, meg te magad!

Észlény.Teremtsenek normális munkahelyeket, a közmunkával pedig a börtöntöltelékeket büntessék, ne a munkanélkülieket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Építsd majd fel ingyen te, ha közmunkás leszel!
2013. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Segédmunkásnak be lehetne őket vonni, de az építkezéshez inkább hozzáértő emberek kellenek.
2013. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!