Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok közmunkás sikeresen...

Sok közmunkás sikeresen felépíthetné a stadionokat?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy úgyis sok közmunkásnak kellene munkát találnia, ezen dolgozik a kormány, ugye az 1 millió új munkahelyet ezt ezzel megoldjuk. Azonban nincsen munkaterület. Mit csináljon az az 1 millió ember, utcát söpörjön ?


Focistadionokat ingyen (segélyáron) lehetne velük megépíttetni és így mindenki jól járna.


Kivitelezhető?Jó ötletem van?Résztvennél a project kivitelezésébe?


2013. nov. 9. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 8:


"A közmunkás nem kőműves"


[link]


"Az, hogy esetleg nem értenek hozzá, nem lehet gond, mert a kormányfő úgy fogalmazott, hogy ezeket a feladatokat legfeljebb nem XXI. századi technikával oldják majd meg."

2013. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja,"minőségi" magyar munka lesz?Akkor egyszerűbb lenne, ha felhúznának egy sátrat, nem?Olcsóbb is!Ahhoz aztán nem kell XXI. századi technika.
2013. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 lindmayer ***** válasza:

a 2020-as foci eb nem megszokott módon lesz rendezve: [link]

tehát az új Puskás-stadion éppen elegendő lesz

mindenki csak olyan munkát végezhet, amihez van megfelelő végzettsége, de ahhoz, hogy minőségi legyen az a stadion, ahhoz bizony kell az a fránya képzettség

de miért is jó, hogy modern technológiát használunk a stadionok építésénél(ha már építünk): magasabb szintű rendezvényeket lehet bennük tartani, és olcsóbb is lesz a fenntartásuk

da ha ennyire unatkozol egyedül is felépítheted az egészet

2013. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jobb ötletem van! Miért nem hagyjuk a francba az egészet és inkább értelmesebb dolgokra költjük a pénzt? :)
2013. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!