Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki politikai pályára készül,...

Aki politikai pályára készül, az számíthat olyan negatív dolgokra mint pl. : régi ismerősök vagy szeretők kibeszélik az illetőt, a kényes ügyeiről, esetleg kínos helyzetbe hozhatják?

Figyelt kérdés
Volt régen pár kalandom, ami mondjuk bizonyítható is fényképekkel, szöveges üzenetekkel. (Ki ne csinált volna hülyeségeket fiatal korában) Régen is gondoltam arra, hogy csatlakozom az egyik párthoz, mert mindig is érdekelt a politika, és most el is határoztam ezt. Csak ez a kis bökkenő zavar, hogy ha esetleg lennék később mégis valaki, akár egy polgármester, vagy bármi más, ami mondjuk még biztos nem mostanában lesz, de akkor is, hozhatnak kínos helyzetbe ugye? Ez az egy ami miatt elgondolkodok azon, hogy jó ötlet e belevágni... 24/f Köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 11. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy monták ezt régen, hogy ne mennyen a napra, akinek vaj van a fején. Kérdés, hogy mennyi, és milyen!
2013. nov. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az asszonyverő Fideszeseket éri emiatt valamilyen hátrány?

Hódmezővásárhelyen Lázárt "fogkiverő Jánosnak" becézik, mert kiverte a felesége fogát. Mégis miniszter lett belőle. Nem Amerikáéban, vagy nyugaton vagyunk, ahol ilyesmi számítana.

2013. nov. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát elég sok vaj van a fejemen, de nem olyan nagy bűnöket csináltam, nem kell arra gondolni. Drogozni soha nem drogoztam, nem is vagyok nagy bulizós. Viszont hát elég sokat csajoztam, ami nem baj szerintem egy fiataltól pláne, de erre ha rágondolok, hogy elkezdik kivesézni, hogyan, miként, kivel, mikor, hol, akkor elmegy a kedvem az egésztől. Végül is ennyi az össz bűnöm.
2013. nov. 11. 07:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Számíthat :)
2013. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kutyat nem fogja erdekelni hanyszor qrvaztad el a penzed annak idejen.
2013. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, arra nem fizettem be, igazából csak a középpontban nem szeretek lenni. Nincs olyan nagy bűnöm, inkább csak ez zavarna. Nekem való a politikai élet?
2013. nov. 11. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Az csak egy dolog, hogy az elő életedről beszélni fognak, de elképzelheted, mit fognak beszélni majd akkor, ha netán tényleg politikus leszel!Tudod, hogyan beszélnek, vélekednek az emberek a legtöbb politikusról?És lássuk be, nem teljesen alaptalan az utálkozás!A hatalom, a pénz szeretete a legtöbb embert csak még jobban elrontja,rossz fényt vethet rád is a korrupt társaság és nem tudsz majd olyan döntést hozni, ami mindenkinek egyformán tetszik, stb...Esetleg ha sikerül nagyon korrekt, önzetlenül tevékenykedő, többség számára hasznos döntéseket hozó politikussá válnod, akkor kevesebb ellenszenvvel találkozhatsz.

Ha tehát nem akarod, hogy a fél világ nyíltan meggyűlöljön, akkor csak abban az esetben válaszd a politikai pályát, ha biztosan tudod magadról, hogy csak olyasmit teszel majd a munkád során, ami után képes leszel még tükörbe nézni.

2013. nov. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!