Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha minden igaz, Magyarország...

Ha minden igaz, Magyarország népessége egyre csökken, mert külföldön ''jobb'', kimenni egyszerűbb. De egy idő után hiány lesz a munkaerő, minden szinten, nem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Több lesz a jó lehetőség, többen is maradnak. Ebből logikusan az következne, hogy jobb lesz az esély a kényelmes megélhetésre?Szinte biztos vagyok benne hogy tévedek,de hátha.

2013. nov. 11. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
De ha inkább leszakad a 10 jobbtól és elkezdi előzgetni a 100 rosszabb felső régiója, akkor már bajok vannak.
2013. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat,tisztán érthetőek voltak.Lehet hogy egyre jobban megy az angol,megy az orosz anyanyelvi szinten,én majd nem szeretnék elmenni Magyarországról..szeretem.De gondolom elég kevés az esélye annak,hogy a közeljövőben jobb lesz.
2013. nov. 12. 19:18
 13/14 anonim ***** válasza:

#6: "Tanárból is nagy a túlképzés"

Alig jelentkeznek tanári szakokra, akik végeznek azok közül is sokan pályát váltanak, nyáron a kozigallas.hu tele van pedagógus álláshírdetésekkel, főleg általános iskolai szaktanárokból és óvodapedagógusokból van hiány, már felvesznek tanári képesítés nélkül is, pl. én sem vagyok tanár, mégis egy szakképzőbe hívtak informatikát oktatni, de nem mentem.

2023. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az utóbbi tíz évben visszaesett a tanári pálya népszerűsége, kevesebben jelentkeznek. De a fő oka a hiánynak a pályaelhagyók nagy száma. A pedagógus diplomát szerző fiatalok fele az más területre megy dolgozni.
2023. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!