Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2014-ben a Jobbik kerülne...

Ha 2014-ben a Jobbik kerülne hatalomra, a melegeknek menekülni kellene az országból?

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 22:31
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
És ahhoz mit szólsz kedves meleg jobbik-szavazó, hogy az általad támogatott párt a melegek kézenfogva sétálását is börtönnel illetve pénzbírsággal súlytaná?
2013. nov. 18. 22:56
 12/59 anonim ***** válasza:
67%
sújtaná
2013. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
23%
:DDD
2013. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
67%

" kézenfogva sétálását is börtönnel

illetve pénzbírsággal súlytaná?"


Nem *foglyák*, nem így működik!

2013. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
17%
Az oroszokról és a szerbekről kéne példát vennünk, ahol még a felvonulásukat sem merik megrendezni.
2013. nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
75%
Évente egyszer van felvonulás, amiből ti csak annyit láttok, hogy 8 ezer normális szimpatizánsból 10-en rázzák magukat, mert a hirtvtek meg az echotvtek ezt mutatja, meg a kurucz infótok vagy mi a rák. Arra nem gondoltok, hogy, ha két ember szereti egymást az nem csak a négy fal között játszódik le? Heteroknál sem, így a melegeknek sem a négy fal között kéne, nyilván vágynak arra, hogy ne csak a szobában foghassák meg egymás kezét például.
2013. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
35%
Ehhez az a véleményem, hogy csak ezért nem fogom a Gyurcsány vagy Orbán vagy más liberális f.z.t nyalogatni. Másik meg, hogy tudom a jobbik sem szent, arra szavazok, amelyik nemzeti értékeket képvisel, akkor is, ha esetleg hazudik. Mindennek nemzetinek kéne lennie, bankoktól kezdve mindennek. És drasztikusabb fellépés híve vagyok.
2013. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
88%

HVG? Ki is dobta be a Bajai videót amin itt szintén kiakadt pár okos? Kamu az egész. Rágalom. Amíg valaki normálisan viselkedik nem hátráltat másokat addig felőlem lehet akármilyen. A melegek szerintem teljesen normálisak. Csak ugye a gyerek kérdés a gáz náluk. De ha ezt kihagyják akkor felőlem csináljanak amit akarnak amíg azzal másnak nem okoznak kárt. Pl.: gyerek fejlődésében, személyiségében.

De ha jobbik nyer akkor azt kérdeznétek jaaj régen annyi gyilkosság volt az utcákon most miért nem

Meg jaj régen annyiszor betörtek az öregekhez most meg semmi

Szóval egyedül a bűnözők félhetnek.

2013. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
47%

Az az elkeserítő sötétség, ami az itt kommentelő alsó néprétegek fejében van, szörnyű.

1, a Jobbik egy náci párt, be kellene tiltani

2, aki nem így látja, tanulatlan, rosszindulatú, irigy

3, aki elhiszi hogy a Jobbik "nemzeti", az ostoba

4, aki elhiszi, hogy a cigányokkal kapcsolatos problémákra az erőszak a megoldás, az ostoba

5, aki szerint a Magyarországon született zsidók nem magyarok, az fasiszta

6, aki szerint a melegeknek nincs joguk a nyílt, boldog élethez, az korlátolt


Egy országban akkor jó élni, ha mindenki megtalálja magának a boldogságot.

Egy országban akkor jó élni, ha biztonság, jogbiztonság és demokrácia van.

Ha sok a boldog ember és biztonság van, akkor megéri itt lakni, dolgozni, fejleszteni.

Ha a zsidókat elüldözzük, nekünk nem lesz jobb, ellenben sokkal rosszabb lesz, mert elviszik a tehetségüket, a pénzüket, a munkát, amit adnának.

Ha a melegeket üldözzük el, ugyanúgy.

Ha a cigányokat üldözzük el, nos, őket nem tudjuk elüldözni, mert nem tudnak hova menni, sem pénzük, sem tudásuk nincs hozzá.

Akkor viszont jön, hogy zárjuk szögesdrót mögé őket vagy irtsuk ki őket. Na ez már volt a történelemben, aki nem látja az összefüggést, azt kellene visszaültetni az iskolába és elvenni tőle a szavazati jogot.

2013. nov. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
57%

02:04 Pontosan ez.


Egyébként meg én már most emigrálnék, csak sajnos nem engedhetem meg magamnak. De sor fog kerülni rá. Nem látok jövőt ebben az országban, és nem csak azért, mert meleg vagyok.


A Jobbikos plakátokról meg annyit, hogy egy közvéleménykutató (amelyről még sose hallottam) szerint a legnépszerűbb a fiatalok körében, az összes többi szerint ugyanúgy tizenegynéhány százalékon áll, mint a többi korcsoportban. Úgyhogy ez csak kampánymese. A fiatalok körében az emigráció népszerűbb, mint a Jobbik. Sőt, sztem csak azt fogják elérni, hogy a mindenki, akinek van oka félni tőlük, elmegy ellenük szavazni. Én biztos, pedig az elmúlt 3 választáson nem voltam.

2013. nov. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!