Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2014-ben a Jobbik kerülne...

Ha 2014-ben a Jobbik kerülne hatalomra, a melegeknek menekülni kellene az országból?

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 22:31
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
Rendben, ahogy gondolod, nem vetlek meg, én nem szoktam másokat elítélni, neked ilyen a gondolkodásod, a magánügyed.
2013. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
HakapesziM-nek írtam. Mellesleg én is együtt vagyok már másfél éve a barátommal, és nekem is nagyon rossz, hogy nem fejezhetem ki az érzéseimet csak eldugott helyeken, legalább a kezét megfoghatnám, amikor úgy tetszik nekem :/
2013. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak a melegeknek, mindenkinek.
2013. nov. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
Olvastam az eszmefuttatásról szóló linket, hogy hogyan érveljünk nem homofób módra. Köztük volt, hogy hazugság hivatkozni tudományos tényre, amennyiben nem ismerjük a forrást, különben gyanúsan hazugsággal van dolgunk. Én a témának utánanéztem és igaz az az állítás, miszerint a "külső tényezők hatására lesz valaki homoszexuális"...ez már tudományos, itt az értelmezéssel van gond. Ez csak annyit jelent, hogy amennyiben egy meleg hajlamú férfi nők közt nő fel, addig nem lesz homoszexuális, amíg külső tényezők, pl. meztelen férfi test láttán nem válik azzá. Azaz egyszerre született dolog és külső tényezők befolyásolásával lesz valaki az. Az nem demokrácia, ha a kisebbség jogait megfosztják azért mert a többség azt úgy véli, olyan jogok kellenek amik az egész társadalomra igazak, azaz nemi identitástól függetlenül büntetni azt, ha valaki nyilvánosan paráználkodik(nemi aktust játszik az utcán, jobb esetben emberrel), büntetni az alkalmi szexuális kapcsolatok támogatását, beszüntetni bizonyos szórakoztató egységeket, sötét szoba lyukakkal és egyebeket, amik melegeknek van kitalálva, ezzel együtt heteró swinger és hasonló tanyákat, mely család ellen vannak, ami amerikai szenny eredet. A jobbik e tervezete így valóban ostoba, de egyik párt ostobább a másiknál, ennek ellenére még mindig ők szimpatikusabbak.
2013. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
90%
Ha a családot akarjuk védeni, akkor mért nem a válást tíltják be? Az teszi tönkre a házasságokat és a családokat, nem az, hogy két férfi vagy két nő szeretné egybe kötni az életét.
2013. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
Azért írtam, mert swingerklub ugyanolyan gáz, mint egyes meleg szórakozóhelyek amit tiltani szeretnének, mivel van egy apuka és anyuka akik mindig párt cserélegetnek(talán ezért ez fontosabb lenne tiltani). Vallás meg tág fogalom, melyik vallást, hogy jön ide? Maga az egyház intézményével is gondok vannak. Lényeg, hogy meleg, cigány és zsidókérdésben is lehet úgy megoldást találni, hogy nincs diszkrimináció. Kézfogás tilalma elmebeteg dolog, ha tiltjuk, tiltani kell heteróknál is. Csókolózni meg nem illik mások előtt(azért itt is vannak kategóriák, amikor valaki rövid puszit ad vagy túl fűtött showt rendez)
2013. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
93%
Ha kormánypárt lenne valaha is a jobbik, valószínű, hogy minden józan ember menekülne az országból.
2013. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
8%
# 9 Mondjuk mert az egyik legundorítóbb (bár jogszabályba nem ütköző) dolog.
2013. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
6%
igazi hülyék vagytok ha szerinteteka jobbik bántaná a melegeket. sik hülyék vagytok. a jobbikot az ország felemelése érdekeli, nem a ti punnyadt lankadt ostoba faszotok. gyökerek.
2013. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
0%
Jobbik végre kormányozni fog és rájöttök mennyi baromságot beszéltek itt össze vissza.
2013. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!