Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2014-ben a Jobbik kerülne...

Ha 2014-ben a Jobbik kerülne hatalomra, a melegeknek menekülni kellene az országból?

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 22:31
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
nem csak a melegeknek, hanem mindenkinek. es nem csak 2014-ben, hanem mar most is.
2013. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
4%
36. Számomra sokkal inkább elfogadható, ha egy fiú és egy lány csókolózik mintha egy ratyi pár teszi azt. Valahogy más, bár különösebben nem érdekel más szerelmi élete. Nem ugyanaz a kettő. Talán genetikai okai lehetnek, de egy heteró pár a többség számára nem visszataszító, míg a homók igen. Olyan ez, mintha egy, amúgy értékes művelt ember egyszer csak túrni kezdené az orrát, s elfogyasztaná amit talált. Vagy vendégségben fingana egy ordenárét. Gusztustalan. Ilyen a homoszexualitás is, visszataszító a többség számára, ez soha nem fog megváltozni. Nem egyenjogú a heteroszexualitással, sosem lesz az.
2013. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
91%

fuu micsoda logikai eszmefuttatasok vannak itt :D


elozo: [link]


lasd a "kozvelemenyre hivatkozas" es a "szubjektiv velemeny" pontokat

2013. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
HakapesziM, szerintem nagyon rosszul látod a dolgokat.
2013. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajuk....aki meg azt hiszi az barom...és ennyi!
2013. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:

"meg különben is a szexualitás magánügy"


Ezt te írtad... úgy gondoltam ebből, hogy ez minden emberre vonatkozik. De, mint írtam úgy tűnik minden ember egyenlő, de néhányan egyenlőbbek a többinél. Egy olyan dolog miatt tartod magad többre, amiért te semmit se tettél, mert ugye nem te döntötted el, hogy heteró leszel. És olyanért ítélsz el embereket, amikről nem tehetnek.

2013. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
24%

Meglehet, arról nem tehetnek aminek születtek. De arról igen - egy részük - hogy propagálják aberrált viselkedésüket. A szexualitás magánügy, így én sem vonulok fel pucéron, pávatollal a fenekemben azzal, hogy ej de büszke vagyok rá, hogy a nőket szeretem.


Számtalan ismert és kedvelt személyiség volt homokos, Antal Imre, Gobbi Hilda és sokan mások. Egyik sem kérkedett ezzel, soha nem hallottam, hogy ezért gyalázta volna valaki őket, egyszerűen nem homoszexuális voltuk miatt szerettük őket, hanem a művészetükért.

2013. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
Nem a páva tollról van szó, meg a felvonulásról... Azt mondtad úgy látod a dolgokat, hogy egy fiú szerelmes pár nem foghatja egymás kezét az utcán, moziban, stb... Én nem veszekedni meg leszólni szeretnélek, csak tényleg nem értek egyet ezzel a gondolkodással, hogy az bármivel is undorítóbb, ha két fiú smárol vagy megfogják egymás kezét, mint amikor a hetero párok majdnem szexelnek a buszon(múltkor ez volt)vagy ők csinálják ugyanezeket, mert szerintem természetesnek kéne legyen, hogy nem játsszák meg magukat, hogy csak barátok(de amúgy én nem is látok ilyeneket, kb 1 éve láttam utoljára ebben az országban két fiút kézen fogva, ami elég szomorú, mert ez azt mutatja, hogy a felnőtt népesség 15%-a félelemben él).
2013. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
6%
Biztos velem van a hiba, vess rám követ, írj Brüsszelbe panaszt de: undorító számomra ha két fiú smárol vagy akár csak fogja egymás kezét. Ha heterók tesznek így az nem. Örülök, hogy így érzem, egészségesnek érzem magam. Számomra nem egyenértékű a két szexuális irányultság, sosem fogom annak elfogadni. Nem hiszem, hogy ezzel egyedül vagyok. Kezeltessék magukat - amennyiben ez orvosilag lehetséges - ebben a társadalom segíthet, a viselkedésüket nem fogom egyenrangúnak elfogadni csak azért mert a mai korban ez a trend.
2013. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
95%

De mért általánosítasz? A melegek kis része megy ki felvonulni. És a hétköznapi életben sem látsz melegeket smárolni és meztelenkedni az utcán. Mert én nem látok.

És a felvonulással sem értek teljesen egyet. Bár a felvonulásról is csak a kirívó eseteket mutogatják a Tv-ben. Mert arról lehet csámcsogni. A felvonulás nagy része normál emberekből áll.


Valamint az zavar, hogy én normális meleg nem foghatom meg a párom kezét az utcán. Akit 3 éve szeretek és kitartunk egymás mellett. Mert sokkal nehezebb dolgunk van és mégis ott vagyunk egymásnak. Egy heteró pár belegebedne, ha nem fejezhét ki bárhol az érzéseiket.


De, ha egy srác minden héten más nővel kufircol, nyíltan büszkélkedhet magával, de ha két férfi szereti egymást az titkolni kell.

2013. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!