Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha olyan sok a közmunkás,...

Ha olyan sok a közmunkás, akkor miért szemetesek a kerületközpontok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a közmunkások fizetésére sincs pénz.
2013. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ha stadionokra van ::(?)
2013. nov. 19. 12:16
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Az más.

A stadionépítéseket a kormány egy elkülönített alapból fizeti.

Amelyből éppen lehetne például az egészségügyet is támogatni....

De minek? A végén még tovább élnének a nyugdíjasok, kész ráfizetés lenne, nem? :D

2013. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Shai-Hulud ***** válasza:
Ja, és persze az alapot (mint minden mást is) az általunk befizetett adóból különítették el.
2013. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert 49 ezer forintot kapnak ezek a közmunkások.
2013. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"a közmunkások fizetésére sincs pénz"


Ezt alá tudod támasztani valamivel? Mert addig csak egy böfögés a részedről...

2013. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Például azzal, hogy nem vesznek fel közmunkára, pedig láthatóan lenne mit csinálniuk, bőven lenne közmunkásokkal elvégeztetni való munka.

Mégis nehéz még közmunkásnak is bekerülni.

Nem azért, mert nincs tennivaló.

Akkor szerinted vajon mi lehet az oka?

2013. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán nem a lapát-gereblye nyelét kellene támasztani mint kb 97% teszi!! Pont a napokban gondolkoztam azon hogy felveszem videóra hogy 2-3 óra múlva is ugyanott beszélgetnek,pihiznek mint melóba menet láttam őket. Érdemes lenne a bevinni a hivatalba,lássák mire költik a közpénzt.
2013. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy Túrkevei lakos véleménye: sokszor látom őket a belvárosban és a főtéren azon veszekednek hogy az emeletesházakból és a városházából figyelik űket prólbálnak többé kevésbé bolgozni de a munkamorált mindig a pénzre fognák hogy az kevés, pedig egy normális család valamennyire betudná osztani, nem alkohra és cigarettára költeni hanem a háztartásra és kajára. Sok embertől halottam hogy vannak családok akik nemtudják beosztani a fizetést kevesen értenek a spóroláshoz, de tudom hogy a kevés fizetés a számlákra és gyógyszerre megy el ez a szegénység.
2017. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!