Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előbb-utóbb mindenki közmunkás...

Előbb-utóbb mindenki közmunkás lesz?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 14. 09:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem. Azt az állam nem bírná kinyögni.
2013. nov. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem. Elég, ha önként vállalod a totális függést.
2013. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
9%

Nem. Előbb-utóbb mindenkinek dolgozni kell(ene).

Valahol el kell indulni, mert ha semmit se csinálnak/csinálunk, abból még nem lesz munkahely és fizetés.

2013. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
5%

Remélem igen.


Ahelyett, hogy ilyen kérdéseket teszel fel, mennél dolgozni közmunkára!

2013. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
Nem bántásképpen mondom. De sok diplomás van. Sokan nem olyan diplomával amit fel lehetne használni még manapság is a munkaerőpiacon. El kell fogadniuk, hogy most ez a lehetőség van. Egyébként is jobb, mint egy fillér nélkül diplomával a zsebünkben otthon ülni tétlenül. Így legalább több értelme van a napoknak... Tudom!
2013. nov. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
3: abból sem ha van, mert nem fizetnek annyit amiből meg lehet élni.
2013. nov. 14. 10:14
 7/21 A kérdező kommentje:

Magyarország jobban teljesít! No persze!


"A kulturális államtitkár is azt mondja, hogy majd megtanít engem újra dolgozni. Hát engem ne tanítson dolgozni, mert én tudok. Nem azért nem dolgozom, mert meg kell tanítani engem dolgozni, vagy mert nem akarok, hanem azért, mert egyáltalán nincs munka.”

2013. nov. 14. 10:16
 8/21 PHP de kóder! ***** válasza:
78%
ezek a sza_rhazi ingyenelok akarjak megtanitani az embereket dolgozni? ocsmany viktorral az elen, aki soha nem dolgozott?
2013. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Vagy kimennek külföldre.

(ahogy én is tettem tavaly)


Egyébként szerintem ez a téli program lemegy aztán mivel jön a választás be is szűntetik ezt a közmunkát.

Hogy a következő kormány mit csinál arra még tippelni sem merek.

2013. nov. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Van munka. Csak sokan presztízskérdést csinálnak belőle! Ne az állam hibája legyen már az is, hogy nincs a tízezredik kommunikációs vagy szociológus végzettségű embernek is munkája. Nyitott pozíció akkor keletkezik, ha igény van arra a feladatra amit végezni kell. Ha nincs igény szociológusra vagy több jogi diplomásra, akkor ezt igenis tudomásul kell venni. Valamint alkalmazkodni a helyzethez.
2013. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!