Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság is rá lehetne venni...

Manapság is rá lehetne venni az embereket, hogy önként, örömmel háborúba induljanak?

Figyelt kérdés
Csak abból tudok kiindulni, hogy nekem eszem ágában sem lenne lelövetni magam valamilyen mondvacsinált érdekvita miatt. A ma embere már jóval felvilágosultabb, mint a 20. század elején, igaz?

2013. nov. 26. 20:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
41%
őszintén szólva,amit kaptam az országtól, amiatt eszem ágába sincs menni. Sőt...!
2013. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
50%

Rálehetne venni.

Lásd,USA


Egyébként a hazád védelme elől elmenekülni cigány szokás.

Horvátországban beakarták sorozni a cigányokat a délszláv háború alatt, azok meg ennyire féltették az életüket, hogy elmenekültek Szerbiába.

Így a horvátok, ezzel is nyertek.

2013. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
63%

Ma is vannak ilyen emberek. Ezen a fórumon is sokszor olvasom fiatalok írását, hogy a hazáért, vagy Trianon visszaállításáért harcolnának.

Abban azért nem vagyok biztos, hogyha lőnének rájuk, nem bújnának-e bele az első egérlyukba.

2013. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
33%

68 százalékos, egy hazaáruló vagy! tudtad?

ne is csodáld, ha idegenszívűnek nevez ezután valaki!!!

2013. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Lenne pár kamurobbantás az EU területén, amit állítólag szélsőséges, muszlim terroristák követnének el.

Mondjuk lenne Berlinben, Párizsban meg Brüsszelben és egyből más lenne a véleményed. Hidd el.

2013. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Engem mindenképp. Imádom a háborús körülményeket.
2013. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
48%
Inkább vagyok cigány, hazaáruló és idegenszívű, mint halott. Lehet lepontozni.
2013. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
48%
6: megnéznélek, ha kilövik mellőled a barátodat és beterít az agyveleje. Vagy kapsz egy haslövést és órákig szenvedsz iszonyatos kínok között, mert nem jut el hozzád orvos. Akkor megkérdeznélek: most is imádod a háborús körülményeket?
2013. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
60%

Abba gondoljatok bele, h hol lenne ez az ország meg a többi, ha ilyen gyáva, patkány emberek alkotnák a társadalmat.

Ha mindenki olyan lenne mint az első hsz-ó már rég le lenne kötve mindenki és menne a rabiga....

2013. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
88%

Képzeljétek el mi lenne, ha mondjuk a szerbek felrobbantgatnának valamiket Budapesten és több száz magyar meghalna.


Szerintem azért kevesen mondanának nemet ilyenkor Szerbia megtámadására.

2013. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!