Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sikerült Orbánnak egy...

Miért sikerült Orbánnak egy több milliós fanatikus, fundamentalista hívőtábort kialakítani?

Figyelt kérdés
A kommunisták erről csak ábrándozhattak, és a keresztény egyházaknak sem sikerült. Orbán megcsinálta. Több milliós hívőtábor gondolkodás nélkül, fanatikusan issza minden szavát, ünnepli minden intézkedését, lelkesen elfogad tőle bármit. Ha kell, tán még a saját kivégzését is. Ilyesmire ilyen tömegméretekben a magyar történelemben nem volt példa. Vagy nem jól látom az egészet, és pár elvakult ismerősből vontam le téves következtetést?

2013. dec. 3. 16:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
66% mi volt abban hazugság amit írtam? :) Csak mert nem tetszik, még nem hazugság...
2013. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Macungo ***** válasza:
89%

Természetesen nem fanatikusak, csak veletek ellentétben az ország másikfelének jó most. A balolib kormányok nektek kedveztek ezekszerint, most más társadalmi csoportok élvezik a kormány és Orbán tevékenységét. Családosok és a középrétek van most soron plusz a nyugdíjasok persze az nem maradhat ki egyik oldalon se..


Ne aggódjon senki, ha Orbán annyira sz@rul csinálná elzavarják az emberek őket is hisz már megtörtént egyszer. Nincs itt semmi fanatizálás, egyszerű a válasz az emberek nagy részének vagy nem lett rossz, vagy jobb lett a Fidesz kormány alatt. Ennek köszönhetően valószínűleg, persze nem biztosan, de nagy eséllyel nyerik majd a 2014-es Országgyűlési Választást..


Aztán ha bármi változik és a többség nem érzi jól magát újra akkor Orbán is megy a búsba.. Én Medgyesire szavaztam aztán jött a GYurcsány és onnantól a Fideszre szavaztam végig, most is rájuk fogok, de a következő négy év után, ha úgy látom keresek egy Harmadik pártot és soha többé nem szavazok arra a pártra aki már egyszer át...szott..


Mielőtt jönnének a válaszok, hogy most is átvagyok b....va, majd ha én is úgy látom nyilvánvalóan.. Semmi Orbán fanatizmus nincs bennem én az intézkedéseket nézem, én nem is feltétlenül a pénztárcámat, bár mivel családos vagyok és nem gazdag a családi adókedvezmény jól jön.. De nem is minimálbéren vagyok bejelentve csak egy kicsit többel és kompenzálták az egykulcsost így nekem nem fáj az új adórendszer.

2013. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
10es, pont az utolsó mondatod csinálod éppen most. meg szemrebbenés nélkül hazudsz
2013. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

szimplán nem írtál igazat

már rég nem számít en mit gondolok vagy nekem mi tetszik és mi nem

2013. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Mi nem igaz abban, hogy több millió fanatikus Orbán gyűlölő él az országban, amit a baloldal gyűlöletkeltő gépezetének köszönhetünk? :-O
2013. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Az nem igaz, hogy Kádárt többen éltették. Én éltem akkor is, és tapasztaltam. Kádárnak nem volt ilyen átszellemült rajongótábora, és nem is voltak ilyen óriási tömeggyűlések mint most a békemenet.


Azt elfogadom, hogy sok nem fanatikus szavazó is lehet a FIDESZ-táborban, de ettől még feltűnően sok a fanatikus.

2013. dec. 3. 20:52
 27/33 Macungo ***** válasza:
100%

Én is elfogadom, hogy vannak fanatikusok, de ez kit miért zavar?


Én nem vagyok fanatikus, de voltam kinn az első békemeneten, amit az EU túlkapásai ellen szerveztek.. Senkit nem szállítottak busszal és pénzt sem kaptunk.. Békés volt mindenki semmi hangos szó. Nagy élmény volt... Több százezer ember összezsúfolódva, mindenki vigyorog és olyan csend van, hogy paradox..


Az, hogy kimennek az emberek az utcára valami ellen vagy mellett tüntetni, párttól függetlenül, ez a demokrácia egyik szépsége, a választásokon kívül ez az egyetlen mód, hogy kifejezzük láthatóan mivel értünk egyet és miből van nagyon elegünk.


A békés tüntetésekkel kinek mi baja van??

2013. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Macungo ***** válasza:
A tömeggyűlést összehívják, valamelyest kényszer, a tüntetés egészen más, ott megmutatják a jelenlevők a saját véleményüket valami mellett vagy ellen.
2013. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
59%
nektek most jó? komolyan, ez jó? milyen amikor rossz? én nem vagyok irigy, ha neked tetszik Orbán félkommunista rendszere, és szimpatizalsz ezzel az új Ceausescuval, én nem állok az utadba, max sajnállak
2013. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
59%

az hogy Ferit nem gyűlölték, csak szegény Viktort. és arról is a média tehet nem ám önmaga


másik, akinek most jó: csak ez számít? kilóra megvesznek némi pénzzel? és a gyereked majd? azt ne mondd nekem, hogy jó az államosított központi oktatás. mint a szocializmusban. vissza sírod azt is? az sem zavar, hogy ma megint a párthűség az első, lrhetsz bármekkora istenbarma. ez is bejön neked? az állami vezetők harácsolása? az hogy egyes barátok 3 év alatt milliárdosok lettek? ez sem számít? ne gyere azzal hogy a szocik is loptak, ezért lettek elzavarva. tetszik a piac és az EU ellenesség is? És meg van rengeteget minden, mindez nem érdekes némi adókedvezményért cserében?

2013. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!