Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz akkor, ha a Fidesz...

Mi lesz akkor, ha a Fidesz 2/3-al nyer jövőre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kb biztos a győzelme a Fidesznek, de mégis mi lesz, ha megint 2/3-uk lesz?

2013. dec. 15. 14:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
60%

Akkor garantáltan megyek innen bárhova el.

Most még reménykedem kicsit, hogy nincs ennyi idióta itthon.

2013. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%

Eljöve akkor a Kánaán


És mondá az Úr az ő Pásztorának akit teremtményei közé küldött, Szent Orbán álld meg gyermekeimet és vezesd el őket a Kánaán földjére


egyébként sz.r lesz

2013. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%

majd nézzétek meg, hogy fognak gagyogni és ragyogni


azt fogják gondolni, teljesen jó amit eddig csinálták, és ha asok barom megszavazza nekik a 2/3-ot akkor meg is érdemlik a nyakukra Ceausescu-t meg a rablóbandáját

2013. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
38%
A sok károgótol azért megkérdezném hogy akkor mégis kire? Az emberek nagy része azért szavaz a Fideszre mert nincs más alternatíva és őket gondolják a kisebbik rossznak. Az Mszp-re? akik hamis bizonyítékot gyártanak majd még nyilatkozni se mernek már ez ügybe úgy belekeveredtek a hazudozásba. Bajnai mint szakértő? cégek tönkretételéből szedte meg magát. Gyurcsány? na inkább hagyjuk. Marad a Jobbik akivel sok mindenben egyetértek de ezeket a dolgokat az únióban a 21.-században nem lehet megtenni.
2013. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
nem tudom még nem gondolkodtam rajta, de pár óra atv után már biztosan romokról fogok írni és patás ördögökről. Bajnai kormányát, pedig mint megváltót úgy fogom várni ... de így működik a reklám biznisz ... a lényeg, hogy hasson!
2013. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Akkor Magyarország LEGjobban teljesít!
2013. dec. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
52%
Gratulálni fogok a választópolgároknak,hogy már megint nem sikerült józanul gondolkodni!
2013. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Joe Makepeace ***** válasza:

Kb. pont enyhén szólva nem biztos szerencsénkre a fidesz győzelme, a kétharmad meg újabb szerencsénkre pláne nem! MAGYARORSZÁG és a MAGYAR NÉP szerencséjére!

Nem ekkora barom a magyar nép csak viktorka nézi le. A többség nem, az a néhány ezer aki meg tényleg olyan idióta viktor nyaló állatkert, annak jó volt nagyon a Ceausescu-s hasonlat.

Orbánék ugyanúgy figyelmen hagyják az amúgy is komolyan vehetetlen (pláne diktatúrában, ami most van) közvéleménykutatásokat mint azt hogy hol tart az ország, tesznek rá! Az ilyen bandát nem megszavazni kell, hanem tenni nekünk is rájuk! Ma már senki nem nagyon vallja be hogy legutóbb a fideszre szavazott! Akkor hogyan lett kétharmaduk? Úgy hogy már az értelmesebbje most szégyenli hogy ekkora tinó volt, nemhogy mégegyszer átverjék ezek a senkiháziak mint sz rt a palánkon!

A legkevésbé érdekli őket Magyarország és a MAGYAR NÉP!

Lenyúlják a f gek mások megélhetését? Csak egy a sok közül! Ilyeneket annak idején még a teljhatalmú MSZMP-ből is kihajíntottak volna! A ki ha én nem típusú undormány tenyérbemászó hozzáállásukra sem vevő normális ember, csak az aki tartja a száját, hogy "ide sz rjatok!" De hát azokkal az idiótákkal érdemes foglalkozni, hogy húzzanak minket is vissza a középkorba?

Arróol nem szólva, hogy amennyit az utóbbi időben ez a banda csalt időközi választásokon (és akkor utána még ökörnek is nézte a NÉPet, azért az "meg lesz hálálva" majd jövőre! Ja, mellesleg a rezsi emelkedett, még véletlenül sem csökkent (ami elment a réven...)

Miért is kellene elhinni hogy ők nem csaltak '10-ben, az amúgy is csak technikai kétharmadukkal! Tipikus! Mindent a hatalomért!

Akinek a fidesz kell ezek után, az pucoljon Észak-Koreába... ott aztán van (állam által ellenőrzött) "tisztességes" kilátástalan "élet"!

Tuti hogy ez nem kell senkinek...

2013. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
21%

Fideszes vagyok, de ahogy az itteni komikat nézem, és a le meg felpontozásokat, így inkább nem mondom el a véleményem, pedig elmondtam volna. :( Röviden annyi: Én a Fideszre fogok szavazni. Lehet azt mondani, hogy utálom a Fideszt, mindenkinek szíve joga, de diktátorhoz hasonlítani pl: Orbán, na az már nevetséges! Pont az ilyen emberek miatt fogok a Fideszre szavazni!


Köszönöm, aki elolvasta.

2013. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Diktátor szerencsénkre nem tud lenni Európa miatt,de hogy diktatórikus hajlamai vannak azt már fideszből kilépett emberek is elmondták. Csak azt tudnám,akik szidták a szocializmust azok most miért szerettek újra bele? Vagy vikikével bármilyen rendszer jó?
2013. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!