Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz akkor, ha a Fidesz...

Mi lesz akkor, ha a Fidesz 2/3-al nyer jövőre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kb biztos a győzelme a Fidesznek, de mégis mi lesz, ha megint 2/3-uk lesz?

2013. dec. 15. 14:25
1 2 3
 21/28 Joe Makepeace ***** válasza:
51%
A diktatorizmus nem csak a baloldalon létezhet! Nézd meg Szálasit, vagy egyébként Horthyt! Egy diktátornak emeltek szobrot! De ha már Horthynak jár, akkor Kádárnak miért is nem?...
2013. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Macungo ***** válasza:
45%

Horthy az miért volt diktátor??? Soha semmilyen bíróság nem akarta őt háborús bűnök miatt vagy bármi miatt elítélni...


Ő nem Argentínába menekült csak Portugáliában élt és zsidók tartották el.. Mivel ő váltotta a Tanácsköztársaságot a komcsik utálták ezért nem jöhetett haza.. Szálasi volt náci és háborúsbűnös vagy nekünk valamiért egy népírtó nem volt elég lemondatták Horthyt, hogy Szálasi a helyére kerüljön?? Minek, ha ő olyan jó náci volt?


Miért kell ilyeneket írni, hogy diktátor volt??? Teljesen legitim vezetője volt az országnak.. Legalább utánanéznél vagy kiszótáraznád a diktátort..


Én egyáltalán nem érzem, hogy Diktatúra van azért, mert nem csinálhat mindenki mindent amit akar ebben az országban..


Én Fideszre fogok szavazni, mert még mindig több intézkedésük tetszik mint ami nem... Az előző kormányok intézkedéseit még csak fel sem tudom idézni, mert ami engem érintene olyat nem csináltak, csak ami a multiknak meg bankoknak vagy az EU-nak kellett arról intézkedtek..

2013. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
48%
Azt hogy nyakig leszünk a szarban és hálát adhatunk az égnek, hogy nem hullámzik.
2013. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
67%
Macungo, tudjuk hogy a fideszre fogsz szavazni, elmondtad már 20x. mint a nyalonc mondókádat is leirtad már párszor
2013. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Joe Makepeace ***** válasza:

A Fidesznek már épp ma néztem friss közvéleménykutatást (mondjuk a mai Magyarországon kb. mindegyik erősen jobboldali közvéleménykutatói adat), de még így is 26%-ot mutat a fidesznek a biztos szavazók körében! Azért ez még kormányzáshoz sem elég egyedül (KDNP-vel /Fidesz része/ együtt sem)... rezeg a léc!


Amúgy mostanában néztem Horthyról a Wikipédiát (nem nézem meg mégegyszer), hááát túl sok rossz nem volt róla, pedig azért...

Ilyen esetekben mindíg egy olyan lexikon jut eszembe, ami 1988-ban azt írta Ceausescuról, hogy a "gondolkodó Duna", a "Kárpátok Géniusza" hatalmas terheket vállal magára, szeretett népét vezetve fáradhatatlanul, és az RKP, aminek már 23 éve bölcs vezetője, és egyben 1981 óta Románia elnöke is egyben és a fegyveres erők főparancsnoka! Romániának már régóta ilyen vezetőre volt szüksége (mondta egyik méltatója)!

Aztán egy tíz évvel későbbi lexikon hasábjain:

Nicolae Ceausescu: Román kommunista diktátor, aki terrorban tartotta a népet, és nyomorba döntötte az országot. Bűntársával(!!!), feleségével együtt az 1989-es romániai forradalom(?) során rögtönítélő katonai bíróság elé állították és halálra ítélték, és teljes vagyonelkobzásra.

Ezt gondolom (mert többnyire így van), egy a hatvanas-hetvenes évekbeli (ex)román kommunista írta, mert sok esetben így szokott lenni!

Magyarországon is van számtalan példa ilyenre: pl: Szűrös, Pozsgay! Annak idején a Szűrösre is mondták, hogy "ilyen nagyszerű elvtárs meg olyan bölcs elvtárs, nagy tehetségű elvtárs, meg hát az aztán az elvtárs"...stb., aztán most ott vannak/voltak a fideszben.

Néha tényleg visszataszító a politika!

Nézzünk meg inkább egy olyan hetvenes-nyolcvanas évek-béli lexikon Horthyról! Akkor még enyhén szólva nem volt "szentember"!

Ilyen ember ma minimum a Hágai Nemzetközi Törvényszék előtt kellene állnia! Csak (ma már) sajnos nagyon sok mindenről nem szól az a bizonyos fáma!

2013. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nekem már az furcsa lesz ha nyer. Nagyon gyanúsnak fogom találni. Talán nem mindenhová a saját embereiket kellett volna ültetni ami a választással kapcsolatos. Ha nyernek akkor a hitelességét sokan meg fogják kérdőjelezni.
2013. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Macungo ***** válasza:

"Macungo, tudjuk hogy a fideszre fogsz szavazni, elmondtad már 20x. mint a nyalonc mondókádat is leirtad már párszor"


Horthyról olyan sokat nem írtam. Milyen jó, hogy téged nem lehet beazonosítani, hogy mondhatnám én is rád szépeket, csak mert nem értek egyet..


Tudom fáj neked, hogy van aki nem utál itthon élni, és van munkája történetesen családja akinek kicsit jobb most a sorsa mint neked.


Talán majd sírok, hogy Te jobban érezd magad, pedig csak Te nyávogsz, szenvedsz, hogy ilyen rossz, meg ez se jó, meg miért így csinálják... Tudod valójában a sűltgalamb nem fog a szádba repülni, tenni kell érte, hogy jobb legyen az életünk, keményen dolgozni, tanulni..


Gondolom azokat az írásaimat nem láttad ahol a Fidesz hibáit soroltam, vagy azokat az intézkedéseket amivel nem értek egyet.. És azokat sem amikor azt írtam, ha rosszul csinálnak sokmindent akkor úgy is elzavarják őket az emberek hisz történt már ilyen..


De már megszoktam, hogy értelmes eszmecsere helyett itt csak negatív jelzők aggatása a másikra szint müködik..

2013. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Elpusztul a középréteg, Szegény szegpényebb, Gazdag gazdagabb.Az Erdélyi meg piszkos szerencsés és továbbra is ingyen élő lesz , ennyi
2014. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!