Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidók nem félnek, hogy...

A zsidók nem félnek, hogy addig fogják erőltetni ezt az egész holokauszt mizériát, míg végül a nemzsidó embereknél betelik a pohár és megint elkezdik gyűlölni őket?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom, de nekem így logikus.

Senki nem szereti, ha az orra alá dörgölik, hogy bűnös egy olyan dologban, amihez semmi köze...



2013. dec. 22. 23:19
 31/91 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem bírálhatja a zsidókat?
2013. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:

Martonyi Jani külügyminiszter: „A magyar holokausztot magyarok követték el magyarok ellen, az elkövetők és az áldozatok egyaránt magyarok voltak, számunkra ez a legnagyobb nemzeti trauma, amivel szembe kell nézni”.


„Hiszünk a zsidó reneszánszban Magyarországon.”


Szerinted ez mit jelent?

2013. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
Azt, hogy Martonyi Jani egy tál lencséért azt mond, amit mások hallani akarnak, oszt ennyi.
2014. jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:

Kérdezhetnénk ezt is: az antiszemiták nem félnek, hogy addig fogják erőltetni ezt az egész holokauszt mizériát, míg végül a nem antiszemita embereknél betelik a pohár és megint elkezdik gyűlölni őket?


Nagyon is jogos kérdés, mert én ezzel éppen így vagyok. Ezen az oldalon csak az antiszemiták foglalkoznak a holokauszttal, ők azonban megállás nélkül, nincs olyan nap hogy ne hoznák elő. Én már nagyon rühellem.

2014. jan. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:

jomagam aki eloben vegigeltem a holocaust-ot-(ugy a gettot mint a lagert)-igyekszem minel kevesebbet foglalkozni ezzel a "kerdessel"!!

mert szamomra ez nem is kerdeses!!

masreszt reg elgyogyult maig sajgo sebeket tepnek fol itt!!

2014. jan. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:

"Kérdezhetnénk ezt is: az antiszemiták nem félnek, hogy addig fogják erőltetni ezt az egész holokauszt mizériát, míg végül a nem antiszemita embereknél betelik a pohár és megint elkezdik gyűlölni őket?"


Kik ezek az emberek, mennyien vannak, zsidók-e, magyarok-e, ebben a világban élnek?

2014. jan. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:

38-as!!

ha EZ a magyar es ETTOL hogy itt firtatja ki zsido vallasu-(mert olyan faj nincsen!!)-ki nem,akkor kopd le magad nyugodtan!!

2014. jan. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
0%
Pedig van olyan faj, csak látni kéne nem csak nézni (vagy abba kéne hagyni a hazudozást).
2014. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim válasza:
Hitlernek abszolút igaza volt. Nagyon sajnálom, hogy nem tudta befejezni amit elkezdett..
2014. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
50%

UTOLSO!!

mi zsidok viszont befejezzuk azt amit elkezdtunk!!nem marad el egyetlen szamonkeres sem!!keszulhettek lelkileg-fizikailag egyarant!!

2014. jan. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!