Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidók nem félnek, hogy...

A zsidók nem félnek, hogy addig fogják erőltetni ezt az egész holokauszt mizériát, míg végül a nemzsidó embereknél betelik a pohár és megint elkezdik gyűlölni őket?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom, de nekem így logikus.

Senki nem szereti, ha az orra alá dörgölik, hogy bűnös egy olyan dologban, amihez semmi köze...



2013. dec. 22. 23:19
 81/91 anonim ***** válasza:
26%
Nem vesz részt a Mazsihisz a holo­kauszt-emlékév programjain – hacsak a miniszterelnök nem váltja le Szakály Sándort a Veritas éléről, és nem állítja le a Sorsok háza és a német megszállási emlékmű építését
2014. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
59%
Egy valóságos holokauszt: Drezda elpusztítása 1945. február 13-14-én
2014. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
45%
mellesleg Rákosi is zsidó volt. Az ő Magyar nemzet ellen elkövetett bűneiről pedig igen sokat lehet olvasni a történelemkönyvekben. Ezért bocsánatot kér a zsidóság?
2014. márc. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
59%
Csak akkor, ha a kopaszok is bocsánatot kérnek. Meg a jobbkezesek (ha Rákosi egyáltalán az volt). Meg az alacsony emberek. Meg a férfiak. Lehet folytatni a sort.
2014. márc. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
61%

Tudod hogy van ez, Rákosi az nem számít, Horthy-t meg még akkor is szidják, amikor az mentette őket.

Csak azért nem antiszemitázzák le a Rákost szidókat, mert abból rosszabbul jönnének ki.

2014. márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
26%

Hát ...

A bajszost, a tüzeltek fattyai tették erre a pályára!

Kellett a tőke, örökségre várni nem kifizetődő!....

És lám! Még földjük is "lett"

2014. márc. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
17%

Arra a kérdésre, hogy a Magyarországon élő zsidók

körében miért tabutéma, illetve miért minősül

antiszemitizmusnak az, ha az ávós dinasztiák

származását firtatjuk , vagy csak szóvá tesszük, akkor nagy

a hallgatás.

2014. márc. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
91%

Arra a kérdésre, hogy a Magyarországon élő magyarok

körében miért tabutéma, illetve miért minősül

antimagyarsagnak az, ha a nyilas-ávós dinasztiák

származását firtatjuk , vagy csak szóvá tesszük, akkor nagy

a hallgatás.

2014. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:

35-ös

Végre egy "normális" válasz. Sajnálatos,hogy mindkét oldal folyamatosan "melegíti" ezt a témát. Évtizedekig eszembe sem jutott ilyesmin gondolkodni. Egyszerűen elítéltem ami történt "mindkét oldalon" ártatlan emberekkel. De mióta a "genetikailag alsóbb rendű magyar népről" olvastam, már nem tudom eldönteni, ki a rasszista.

2014. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:

2014.04.23.

Hajba Ferenc

NOL

A német Menetelés a békéért ...:


"Ő (Léderer Gertrud) a haláltáborba elhurcolt csaknem kétezer soproni zsidó közül az egyetlen túlélő."


Nem használ az igazságnak a "költői" túlzás.

Csak a soproni Léderer család túlélői: édesanyja, édesapja, nővére nagynénje, nagybátyja, azok gyermekei, stb. (2011-es Léderer Gertrúd riport; "Egy soproni zsidó család története..." /Léderer Gertrúd és Zelma - soproni tv riport/).

Míg a riportban egy meg nem nevezett koncentrációs táborról beszél -ahová 'még a sokat becsmérelt szovjetek is kocsikat küldtek a foglyokért, s a magyarok erre sem voltak erre képesek'. A visszaemlékezésben: a felszabadítás előtti időket Szabolcs utcai kórházban (területén lakó ismerősénél), ill. onnan közvetlenül a szovjet ("román" /SIC/) felszabadítás előtt egy ismerős (Fittler Ferenc) Kistarcsára vitte.

Ez a baj ezekkel a "visszaemlékezésekkel" (többet is lehetne sorolni).

2014. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!