Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidók nem félnek, hogy...

A zsidók nem félnek, hogy addig fogják erőltetni ezt az egész holokauszt mizériát, míg végül a nemzsidó embereknél betelik a pohár és megint elkezdik gyűlölni őket?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom, de nekem így logikus.

Senki nem szereti, ha az orra alá dörgölik, hogy bűnös egy olyan dologban, amihez semmi köze...



2013. dec. 22. 23:19
 71/91 anonim ***** válasza:
90%

"A Jobbik éppen ezt teszi, erre mit mondanak rá a legnagyobb liberálisok?"


Pont ez a lényeg. A Jobbik teszi, mert alkotmányos alapjoga van hozzá, hogy azt mondjon, amit akar (a gyűlöletkeltés szintjéig), és a liberálisoknak is megvan ugyanerre a joguk. Ez sehol sem tiltás. Az, hogy a Jobbikot egyesek betiltanák, meg fasisztáznak, náciznak, ez egy kalapba kerül azzal, mikor egyesek ballibsiznek, zsidóznak, cigányoznak, liberális korcsosoznak....véleményszabadság ez, nem tiltás.

2014. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
Ezt arra írtam hogy tiltva van a magyarság.
2014. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
Tudjátok, hogy ki vvolt Salomon Morel (1919-2007?
2014. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy arra írtad, én pedig erre mondtam, hogy ilyen megnyilvánulások még nem tiltások, csak a véleményszabadság megnyilvánulásai.
2014. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:

Én meg arra írtam hogy a liberálfasiszta agyhalottak mögötti pártok, hatalmak is ugyan így tiltanák vagy tiltják a Jobbikot.

Nem vagyok benne 100% de úgy tudom Vona Angliai fórumát is azért kellett egy köztéren megtartani mert gondolom be lett fenyegetve a magántulajdonos aki teret biztosított volna nekik az ingatlanában.

Ennyit erről.

2014. jan. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:

hogyan tudosit a nyugati media?? itt megnezheted kik is tuntettek Vona "ellen."


[link]

2014. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
Megérjük még azt az időt is, hogy a Magyarország-i parlament liberálkommunista része testületileg ellátogat néhány szibériai koncentrációs táboroba megemlékezvén magyar áldozataikról? ???
2014. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
0%

be kell fejezni az alando gagogast...valamint a libak vasuton szallitasat!!

Holokamu utan Jön a gágogásbűnözés: egy bajnaista ügyvéd betiltatná a libás emlékeztetőket,


"Ismeretlen tettes ellen fogalmazott feljelentést állatkínzás miatt Dr Helmeczy László ügyvéd,

Az ügyvéd azt nehezményezi: egyre gyakoribb, hogy bizonyos tüntetéseken "láthatunk pórázon vezetett libát, összekötözött szárnyú és lábú libákat a nyakukon szorosra húzott masnival, sőt az sem ritka, hogy ezeket a szerencsétlen jószágokat gágogásra kényszerítik."

2014. jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
36%

Olyan nevetseges, mikor a zsidokert aggodtok!

Ne szomorkodj kerdezo, a zsidok nem felnek. Sem ettol, sem mastol.

2014. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
26%

Szerintetek ki mondhattot ilyet? (Szechhenyi dijas MTA tag) Ferge Zsuzsa vagy Heller Agnes?


http://www.youtube.com/watch?v=Z4uOQ_efUrs

------


[link]


A nevét megváltoztatta, eredeti neve Kecskeméti Zsuzsanna.

A nagyapja Kecskeméti Ármin , makói rabbi volt.


Hallgassad meg ezt a liberal Pest-i lakost

2014. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!