Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidók nem félnek, hogy...

A zsidók nem félnek, hogy addig fogják erőltetni ezt az egész holokauszt mizériát, míg végül a nemzsidó embereknél betelik a pohár és megint elkezdik gyűlölni őket?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom, de nekem így logikus.

Senki nem szereti, ha az orra alá dörgölik, hogy bűnös egy olyan dologban, amihez semmi köze...



2013. dec. 22. 23:19
 41/91 anonim ***** válasza:
55%

utolso!

a "41/43" ra nem reagaltal ilyen vehemenciaval!!ugytunik azzal egyetertesz!!igy tehat koszos naci vagy!!

------------------------------------------------------

nem fejtek kio semmit sem!!erted te azt anelkul is!!!

2014. jan. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
50%

ti melymagyarok azt kepzelitek nektek barmit szabad irnotok,mondanotok a zsidokrol,csak rolatok ne mondja senki mert az rogton "magyargyulolo"!!

az nektek cseppet se szamit hogy azzal ahogy es amit mondatok-irtok azzal ti magatok vagytok zsidogyulolok!!

csereben mit vartatok tolunk zsidoktol??ibolyat??gyongyviragot??

hat mi "mast" adunk ezert!!olyasmit amire minden megfelelo "eszkoz" a rendelkezesunkre all!!

nem marad el egyetlen esetben sem a nagyon-nagyon kozeli elszamoltatas!!igy vagy ugy de........felelnetek kell mindenert!!!!!

2014. jan. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:

43: Szóval szerint egy zsidó az náci, ha felelősségre akar vonni egy nácit?


Ez volt a nap poénja :)

2014. jan. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
29%

Egy cionista beszél így mint ez az Alex (cionista = a zsidó, aki rasszista, fasiszta, soviniszta stb).


Ha a mondanivalódban kicserélnénk a magyarokra vonatkozó utalásokat és kicserélnénk a zsidóra, akkor "mélymagyar" náci uszítás lenne.

Ha egy zsidó mondja a magyarokra, akkor meg érdekes senki sem kiállt nácit, vagy kezd el "mélyzsidózni" "nagyzsidózni".


Ez a jó öreg kettős mércétek.

Na most ez és az ehhez hasonló dolgaitok előbb voltak, ti kezdtétek az egészet anno amikor megírtátok a Talmudot, és a gojos dolgaikat.

Tehát ha azt nézzük a cionizmus az első fasiszta ideológia ezen a Földön, és láss csodát pont a tolerancia bajnokaitól indult.


Ki lepődik meg újra ezen a vicces kettős mércén, farizeusi képmutatáson?

És mit kerestek akkor mégis itt ebben az országban, ha itt elvileg olyan rossz nektek?

Mit nyomultok ennyire, és erőltetitek rá magatokat másokra?

És még ti akartok mindenkin "bosszút állni" ha ellenáll nektek.


Én csak azt nem értem a zsidókban, miért nem tudnak csendben megmaradni maguknak, a kutya nem foglalkozna velük ha olyanok lennének mint a többi nép.

De hát ügye ők nem olyanok, ők a "kiválasztottak"...

2014. jan. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:

"Ha a mondanivalódban kicserélnénk a magyarokra vonatkozó utalásokat"


Az elég nehéz lesz, mert egyáltalán nem írt magyarokról. Szerintem itt hagyd abba, mert ez már nagyon röhejes.

2014. jan. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:

Vagy csak használd már a buksidat és értelmezd amit mondtam.


De segítek neked hogy te megértsd:


"mi magyarok viszont befejezzuk azt amit elkezdtunk!!nem marad el egyetlen szamonkeres sem!!keszulhettek lelkileg-fizikailag egyarant!!"


"ti zsidók/cionisták azt kepzelitek nektek barmit szabad irnotok,mondanotok a magyaroktól,csak rolatok ne mondja senki mert az rogton "antiszemita"!!

az nektek cseppet se szamit hogy azzal ahogy es amit mondatok-irtok azzal ti magatok vagytok magyargyűlölők!!

csereben mit vartatok tolunk magyaroktól??ibolyat??gyongyviragot??

hat mi "mast" adunk ezert!!olyasmit amire minden megfelelo "eszkoz" a rendelkezesunkre all!!

nem marad el egyetlen esetben sem a nagyon-nagyon kozeli elszamoltatas!!igy vagy ugy de......felelnetek kell mindenert!!!!!"


És hopp már is kész a náci,fasiszta,rasszista,antiszemita szöveg...

2014. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:

"Vagy csak használd már a buksidat és értelmezd amit mondtam."


Mégegyszer mondom, nem írt magyarokról. Feltételezel valamit, ami alapján írsz itt oldalakat, és vagy lusta vagy megnézni vagy már annyira szemellenzős vagy, hogy egyszerűen képtelen vagy felfogni, hogy a feltételezésed hamis.

2014. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
Te meg nemértetted meg a mondanivalóm lényegét...
2014. jan. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:

50-es valaszolo!

ugyan kerem!!nem erdemes egy "ilyenre" fecserelni a draga idot!

szorit a Bocskay jelmeze mellben!!

a helyeben en kidobnam a szemetbe....ott a helye!!

2014. jan. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
11%
A zsidóság identitása megérdemelne egy külön pszichológiai tanulmányt.
2014. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!