Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a nehéz helyzettel indokolv...

Ha a nehéz helyzettel indokolva milliárdokat vesznek el az oktatástól (tegyük hozzá normális vezetésű országokban nem vennék el) pénzt, akkor miért kell száz milliárdokat költeni, jelen gazdasági helyzetben teljesen fölösleges stadionépítésre?

Figyelt kérdés
Vagy az oktatás kevésbé fontosabb mint a foci? Ez az egyetlen érthető indok.
2013. dec. 23. 14:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Ez.
2013. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%

Az a kisebbik gond. Nézd meg mennyien állnak sorba az ételosztáskor, nem csak Pesten.

De amúgy jól írtad, normális vezetésű országokban nem stadionokat építenének. Ezeknek a focistáknak meg semmiképp.

2013. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokat elmond ez a jelenlegi állapotokról ebben az országban. Az oktatásból forrást kivonni manapság egyet jelent a hosszú távú lecsúszás megalapozásával.
2013. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, hogy mit csodálkozol, ez Magyarország. Ez az a hely, ahol minden megtörténhet és minden meg is történik.


Éhbért adnak az embereknek rendes fizetés helyett, gondolnád logikus lenne, ha ez nem tetszene nekik és összefognának. Erre mi van? Az alkalmazottak egymást szívatják keserűségükben.

Az embereknek nincs pénzük, erre mit csinálnak? Vesznek minden nap egy doboz cigit, hadd legyen még havonta 25 ezer forint kiadás fejenként a családban.

Dobogós helyen állunk offshore terén az egész földgolyón. Szerinted érdekel valakit, hogy emiatt romokban van az ország? Senkit nem érdekel. Mindenki fújja a fideszes meg az mszps dumát, pedig mindkettő nyakig benne van ebben is. Hiába szólsz az embereknek, nem érdekli őket.

21 éves, fiatal férfi vagyok. Szeretnék magamnak egy rendes barátnőt, akivel családot alapíthatnék, boldogan élhetnék pár gyereket vállalva. Találok magamnak egy lányt, aki 20 éves, szerény, okos, kedves, aranyos meg minden, csak éppen, mint kiderült, 3 éve együtt van egy 48 éves fazonnal, akit állítása szerint nem szeret és tudja, hogy ostobaságot csinál azzal, hogy vele van, de akkor is vele akar lenni, mert már megszokta. Tudja, hogy nem lehet vele családja és most kínlódik mellette, de nem baj, mert van.

És akkor még lehetne sorolni ezer más dolgot...


Szerinted normális ez az ország? Egy rohadt nagy, szervezetlen és feje tetejére állított, értékek és elvek nélküli kupleráj az egész, ahol szerintem lehetetlen, hogy normálisan menjenek a dolgok valaha is. Én innen csak elhúzni akarok...

2013. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
49%
Bármennyire is erősen fogalmaz a 4. válaszoló, igaza van...
2013. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
36%

kérdező te vagy a 342617. aki ezzel a miért a stadionokra kültünk dologgal jön mert annyian éheznek meg sok a beteg meg kéne pénz az oktatásba meg meg minden ja......


Szerintem: te meg a hozzád hasonlóak pont amiatt hergelik be magukat hogy épül valami. Biztos vagyok benne ha nem épülnének stadionok de ugyolyan tré lenne a helyzet mint hosszú évek óta akkor valahogy lejjebb vennétek a hangerőt.

már bocsi de legalább ami a szemünk előtt felépül az VAN. amikor nem épül semmi nyilván máshova ment a pént szerintetek???....hát vagy igen vagy nem...

2013. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
0%
A diákok már leszerepeltek, most legalább az építőmunkások keresnek egy kicsit.
2013. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
6-os. Azért NEM mindegy, hogy egy olyan országban, ahol sem az egészségügyre, sem az oktatásra, sem más fontos dologra NINCS pénz, MI ÉPÜL? Senkit nem zavarna, ha lakások, iskolák épülnének, nem a Vezér hobbija miatt stadionok.
2013. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
77%
6: Jó lenne elsajátítanod azt a gondolatot, hogy a Nagy Vezér nem a saját pénzéből osztogat némi alamizsnát, ha jól viselkedünk, hanem bizony a mi általunk leadózott pénzt igazgatja. Nem tudom, te hogy vagy vele, de én azért szeretnék beleszólni, mire is menjen. Mert hogy most nem a focistadion az ország legnagyobb baja, az is biztos.
2013. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 4-esnek, itt olyan elmebajos, normális ember számára logikátlan dolgok történnek, hogy csak a fejemet tudom fogni tőlük. És ez csak egyre rosszabb lesz, ahogy egyre több agybeteg emberünk lesz. Márpedig azok lesznek, hisz az elmebajos közeg és a nyomor csak még több agyalágyultat termel ki, ahogy a még értelmes emberek le fognak csúszni a hülyék szintjére (egy bolond százat csinál).


Én vagyok erre az élő bizonyíték. Apám egy alkesz, vidéki paraszt, aki egy BAZ megyei kis faluban él és éppen kezdtem bekattanni a tettei miatt, amikor két haverral sörözés közben megbeszéltük, hogy feljövünk Pestre albérletbe. Azóta lett mindhármunknak munkája, szóval hihetetlen, hogy mennyire jól jártam. De ha ott maradok, akkor Isten bizony, hogy agyvérzést kapok tehetetlenségemben. Szóval a normális embereknek nem tesz jót a bolond közeg.

2013. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!