Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eliptikus trénert vennék....

Eliptikus trénert vennék. Érdemes? 20 kg-ot szeretnék fogyni. Kajálással nincs gond, normális kajákat veszek, de szinte semmit nem mozgok. Edzőterembe, futni eljárni nincs lehetőségem.

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 08:52
 1/3 Krisz85 ***** válasza:

Feltehetően ha van rajtad 20 kg felesleg akkor nyugodt lehetsz, sajnos a kajálással is gondod van, különben nem lenne rajtad max 10 kg felesleg és akkor arról nem is beszélve, hogy az átlagember alulbecsüli a testén található testzsír mennyiségét, bőven!!


Amúgy érdemes. Én úgy csinálnám a helyedben, hogy egyrészt vennék egy mellkaspántos pulzusmérőt is, mert az ilyen gépeken kib.....sz*r a pulzusmérő.

És szépen a max pulzusod (220-életkor) nak az 50-70%án teljesíteném az edzések zömét. Heti 4x 1,5 órát nyomj a megadott pulzuson. Majd heti 2x 1 óra súlyzós edzés is kéne + diéta, nem lesz gondod a zsírral.

A zsíranyagcseréd beindításához alaphangon kell 40 perc, tehát 40 perc alá ne menj ellipszis trénerrel, és mivel a folyamatok nem állnak le a testedben érdemes rá másfél két órával enni, de edzés előtt két órával egyél!

2011. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van, ez így nem volt pontos, néhány hete kezdtem fogyókúrázni, előtte eléggé össze vissza ettem, főleg este sokat, nappal meg szinte alig. De most már nagyjából redszeresen, normálisan kajálok. Ment is le pár kg, de a legnagyobb baj, hogy nem mozgok semmit. Azért gondoltam az elip trénerre, mert az szinte mindent átmozgat, de más módszert is szívesen fogadok.
2011. febr. 5. 09:33
 3/3 anonim válasza:
Nekünk is volt, én nagyon szerettem. Jó, mert nem fulladsz ki rajta, bírod sokáig. Én pl. filmnézés közben szerettem csinálni, mert elvonta a figyelmem, és sokszor fel sem tűnt, hogy másfél órán keresztül rajta voltam.
2011. febr. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!