Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Antiszemitizmus - teszt:...

Antiszemitizmus - teszt: ebből mit lehet leszűrni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 25. 15:58
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Ha folytatódik a mostani trend a Holokauszt-emlékműre fordítandó 6,6 milliárd nagy részét ellopják.


Amúgy érdekes hogy a kis mitugrász Hitler hogyan szerezte meg a hatalmat Németországban. Fennáll a veszély hogy újra megismétlődik ez a folyamat.


Elég Milosevicsre, és egyéb időben közelebb lévő őrültre gondolni, szerintem az felér egy délszláv holokauszttal amit műveltek.


A bevándorlókat meg lehet érteni, mert ha lebombázták az országukat mondjuk az olajért vagy aranyért, nem volt más választásuk, csak a menekülés.

2013. dec. 25. 16:24
 12/37 anonim ***** válasza:
22%

ezek a közvéleménykutatások és külföldi cikkek mindig arra hajtanak, hogy el lehessen hajtani a nemzeti kormányt! amikor még nem volt a fidesz hatalmon, akkor fele ilyen cikk sem volt külföldön!

mindenféle hazugságot leírnak és még be is veszik az emberek!

2013. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
89%
16:21: tudod, alapvető kultúra, hogy nem mocskolunk más népeket általánosságban, még kicsit sem. Persze ha neked csak ennyi örömöd van az életben...
2013. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Az a jó, ha van mindenféle ember, mert ez gazdagítja Magyarországot is. Én ismerek bevándorlót, aki szerintem nagyon értékes ember-művész, kár lenne ha elmenne innen.


Amúgy meg régi mondás ma is él, hogy "hasonló a hasonlónak örül", ez egy ilyen ösztönszerű valami, bár én nem zárnék kis senkit sem ilyen alapon ha jó, becsületes ember a baráti körömből.

2013. dec. 25. 16:30
 15/37 anonim ***** válasza:
31%

"16:21: tudod, alapvető kultúra, hogy nem mocskolunk más népeket általánosságban, még kicsit sem. Persze ha neked csak ennyi örömöd van az életben..."


én nem nagyon szoktam mocskolni más népeket, inkább a baloldalt szoktam mocskolni, mert az aztán kiérdemelte!

viszont én liberálisabb vagyok, mint ti libsik, mert most is kiállok a szólásszabadság mellett! ami rátok nem jellemző! csak álszenteskedtek ebben a témában is!

2013. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
8%

[link]

benjamin freedman jól körülírja

Ha valakit tényleg érdekel a miért akkor nézze végig.

Am utána lehet olvasni ki is volt benjamin freedman.

2013. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Persze hogy a zsidók pénzemberek. A középkorban is kereskedelemmel foglalkoztak, mert földet nem kaphattak. Ezer éves hagyomány ez már náluk. Hát ez van, ezért jók pénzügyekben.
2013. dec. 25. 16:46
 18/37 anonim ***** válasza:
64%

A Kurucz és a Jobbikosok nyíltan antiszemiták, állandóan zsidóznak, és egyre hangosabban.

A kormányt jogosan támadják, amiért eltűri és nem állítja le őket.

Ezért jogos a kormány elleni bírálat. A szocik idejében nem voltak ennyire hangosak.

Az országot pedig nem a szocik tették tönkre, hanem az elmúlt 20 év. A Fidesz pedig a 3,5 év alatt sokkal jobban tönkre tette.

2013. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
48%
még hogy a komrány eltűri a kuruct? hány kísérltet volt a beszűntetésére a fidesz részérő?? rengeteg! legutóbb Deautsch Tamás parancsolt rá az oldal megszűntetésére! csak az usa is komolyan gondolja a liberalizmust! nem mint ti libsik! ezért van még kurucinfo!
2013. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
12%

"Ebben az országban pedig szinte kizárólag a szélsőjobbos szerencsétlenek foglalkoznak állandóan a zsidókkal."


Igen, biztos a szélsőjobbos szerencsétlenek rendeznek állandó jelleggel holokauszt megemlékezéseket és ők rendeznek nekik jövőre emlékévet Holokauszt Központ építésével karöltve.


Ezt mind a szélsőjobbosok csinálják a magyar állam milliárdjaiból.

2013. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!