Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Antiszemitizmus - teszt:...

Antiszemitizmus - teszt: ebből mit lehet leszűrni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 25. 15:58
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
83%

17:03: 1.; Hol rendeznek állandóan holokauszt megemlékezést?

2.; Ha mégis, akkor mit ártanak neked vele?

2013. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
24%

"Hol rendeznek állandóan holokauszt megemlékezést?"


Európában.


"Ha mégis, akkor mit ártanak neked vele?"


Az én pénzemből történik és az én agyamba próbálják belesulykolni, hogy bűnös vagyok. Nem mellesleg nem csak az enyémbe, hanem a teljes magyar népébe.


És nehogy már kötelező legyen eltűrnöm, hogy lenyúlják a pénzemet és mellette még azzal etessenek, hogy születésemtől kezdve el van kárhozva a lelkem.

2013. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
62%

17:17

Állandónak nem nevezném a holokauszt megemlékezést 1 évben van vagy 2.


"Az én pénzemből történik és az én agyamba próbálják belesulykolni, hogy bűnös vagyok. Nem mellesleg nem csak az enyémbe, hanem a teljes magyar népébe."


Tisztáznám azt h a zsidó vallású magyarok is fizetnek adót tehát nem nézhetsz rájuk úgy mint kívül állókra. Olyan érdekes h csak azokba akarják a bűnösséget belesulykolni akik úgy gondolkoznak mint te? Mert én belém és ismerőseim belé senki az égadta világon nem akarja a bűnösséget belesulykolni. Nem gondolod h még is csak benned van a hiba és beképzeled azt h beléd akarják ezt sulykolni?


"És nehogy már kötelező legyen eltűrnöm, hogy lenyúlják a pénzemet és mellette még azzal etessenek, hogy születésemtől kezdve el van kárhozva a lelkem."


Erre megint ugyan azt tom mondani h te paranoiás vagy aki képzelődik mert szerintem kevesen érzik úgy h őket bűnösnek titulálják. A te adódat pedig arra költik amire a jelenlegi kormány úgy dönti h kell. Ezt pedig el kell tűrnöd vagy pedig van még sok más szép ország és ott is lehet élni.

A szélsőjobbosok írják feszt h a zsidók körül kell keringeni a világnak, meg h bűnösséget akarják belénk sulykolni én meg azt mondom h ha nem lennének olyan hülyék mint ti akkor sose hallanánk a zsidókról mert mindig csak ti hozzátok fel őket.

2013. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
31%
Hülyeség amit írsz utolsó. A birka az aki tűr mindent. Nekem semmit nem kell és másnak se kell eltűrnie. Ha nem lenne ennyire ingerszegény, lestrapált, sajnálatra méltó, szerencsétlen ez a nemzet mint a magyar akkor nem itt tartanánk. De én kikérem magamnak, hogy azt írod tűrnöm kéne. Nem nem kell. Ezért sem fogok mondjuk a választásokkor a fideszre szavazni mert nem tetszik az, ahova az adóforintokat csoportosítják. És nyugodtan le lehet pontozni nem érdekel. A mostani liberálisok olyanok, akik eladnák még a lelküket is azért, hogy pénzhez jussanak. És mivel valakiknek érdeke, hogy a zsidókat magasztalják (meg lehet nézni, hogy milyen fokú óvatossággal mernek csak nyilatkozni az emberek a zsidókról) addig az ilyen álszent "liberálisok" is kiveszik a részüket egy-két magasztalásból. Meg lehet nézni pl. ATV, ha 1 héten egyszer nincs szó mindegyik műsorban a zsidókról akkor egyszer sem. És ha naponta nincsenek megemlítve a "nácik" akkor egyszer sem és persze mindegyik megmondóember a "legnagyobb" liberális oldalhoz tartozik akik persze többségükben zsidók. Ha szerintetek a zsidók szentek akkor veletek van baj, meg kell nézni egy Mazsihisz gyűlést(youtube-on fent van pl.) egymás torkának esnek a hatalom miatt. És, hogy egy idézettel zárjak Simon Pereztől: "nem szabad hagyni, hogy egy kisebbség tartsa kezei közt a többséget." Utalt saját fajtájára (ultra-ortodoxokra).
2013. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
51%

És ezt a mocskolódást karácsonyra kellett időzíteni a haverjaitoknak?


Attól, hogy nem vagyok valami karácsony-fan, de ez akkor is gusztustalan kedves hungarofóbok.

2013. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
88%

17:17: az eredendő bűn tana a kereszténységben is benne van. Minden ember vele születik, és csak a keresztség szentsége törli el. Hoppá.

Amikor a kormány stadionokat épít az adófizetők pénzéből, azt is elítéled?

2013. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
68%

18:09

Akkor ne tűrd el bánom is én mit csinálsz. Csak akkor ne várd el h majd meg emlékezünk Trianonról meg a szabadságharcosainkról.

2013. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
31%

54 százalékos libsi, tőletek senki nem várja el, hogy magyar érzelmű rendezvényeken részt vegyetek!

nektek ott a pride, az élet menete és a kommunista nagygyűlések az utódkommunista pártjaitokkal a nemzeti ünnepeken!

2013. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
11%
mi magyarok meg résztveszünk a békemeneten, ünnepeljük a szabadságharcokat és megemlékezünk trianonról is!!!
2013. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
39%

"az eredendő bűn tana a kereszténységben is benne van. Minden ember vele születik, és csak a keresztség szentsége törli el. Hoppá."


Igen, pont ezen gúnyolódtam, hogy a zsidók is olyan mániákusan állnak a holokauszt miatti eredendő bűnhöz, mint a keresztények a saját baromságukhoz.


"Amikor a kormány stadionokat épít az adófizetők pénzéből, azt is elítéled?"


Hogyne ítélném el. Szerinted nekem kellenek stadionok, amikor romokban az ország? Majd ha rendben lesznek a dolgok, akkor Budapest kapjon egyet, mert úgy hallottam, hogy nincsen normális stadionunk Pesten, bár ezt kétlem, mert szerintem van. Valami hozzáértő biztos jobban tudja ezt nálam.


És ha most azt hitted, hogy én valami szuperkeresztény focidrukker vagyok, akit csőbe húzhatsz egy ilyen szintű kommenttel, akkor elég nagyot tévedtél. Nem kell ahhoz ilyennek lenni, hogy valakinek elege legyen a zsidók folyamatos felmagasztalásából.

2013. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!