Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Antiszemitizmus - teszt:...

Antiszemitizmus - teszt: ebből mit lehet leszűrni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 25. 15:58
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
44%

"mi magyarok meg résztveszünk a békemeneten, ünnepeljük a szabadságharcokat és megemlékezünk trianonról is!!!"


Ha eddig nem tűnt volna fel, kedves birkamenetelő barátom, akkor pont az imádott pártod nyomatja orrba-szájba a zsidókat Magyarországon. Ilyen szintű zsidóimádat itt még a Fidesz előtt sem volt.

2013. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
12%

"Tisztáznám azt h a zsidó vallású magyarok is fizetnek adót tehát nem nézhetsz rájuk úgy mint kívül állókra."


El is várjuk tőlük, hogy fizessenek adót. Ők is használják az utakat, az egészségügyet és az oktatást többek között, legalább is én úgy tudom.


Mit gondoltál, hogy majd térden csúszva fogom nekik megköszönni, hogy méltóztatnak adót fizetni, amikor itt élnek? Ez a minimum. A svábok is fizetnek adót, még sincs tele egész Budapest német zászlókkal október 3-án.

2013. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
73%
Ilyet tudtommal nem kértem tőled h csússzál másszál csak azt mondtam h nekik is ugyan annyi joguk van mint nekünk. A zászlós válaszodra meg annyit tok mondani h Izrael zászlót se láttam még kitűzve sehol...
2013. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Ebhitű kutya mind, ki nincsen megkeresztelve.

A gyehenna tüzén égjenek.

2013. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

"mi magyarok meg résztveszünk a békemeneten, ünnepeljük a szabadságharcokat és megemlékezünk trianonról is!!!"



Rendben. Ünnepeljetek! Ettől viszont nem vagytok magyarabbak másoknál. Egy a lényeg, hogy más is had ünnepelhessen békességben.

2013. dec. 25. 22:49
 36/37 A kérdező kommentje:
Amúgy ha zsidó lennék, nem tölteném ki, mert bármire fel lehet ezeket az adatokat használni. Ez egy listázás.
2013. dec. 26. 14:28
 37/37 anonim ***** válasza:

kérdező, igen, jó hogy rávilágítottál erre a the new york times a magyarországi zsidókat akarja ezzel listázni! lehet a new york times a legantiszemitább oldal, de azért jól jön nekik a lóvé, amit a folytonos antiszemitázásért kapnak! álszent liberálfasiszta az egész new york times!

felháborító meddig képesek elmenni ezek a fasisztoid lapok!

2013. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!