Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is hazaarulo, aki...

Szerintetek is hazaarulo, aki kulfoldre megy a jobb elet remenyeben?

Figyelt kérdés
En Angliaba koltoztem, mert mar nem birtam tovabb elviselni az otthoni nyomort. Idekint jol elek, es erzem azt, hogy vannak lehetosegeim, de nagyon sok helyen azt latom, hogy emiatt megvetik az embert. Ti mit gondoltok errol?

2013. dec. 26. 21:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%

És ugyan miért ne lehetne megmondani, hogy Magyarországon a rossz mentalitás miatt olyan a helyzet, amilyen?


Mit mondjon helyette az ember? Azt, hogy otthon nyomorogtam, mert lusta voltam, tudatlan, ostoba és senkiházi, de amióta kijöttem Londonba dolgozni, azóta megvilágosodtam, szorgalmas lettem és az eszem is megjött, ezért élek jól?


Az ember beledughatja a fejét a homokba és lehet ész nélkül dicsőíteni a szuperszónikus, csodálatos és hibátlan nagymagyar nemzetet, de attól még a problémák ugyanúgy meglesznek itthon és ugyanúgy marad a nyomor.


Petőfi is megírta a Pató Pál úr című versét és Széchenyi, Mikszáth, valamint Kossuth is beismerte, hogy rohadt nagy problémák vannak Magyarországon, de attól még nem lettek mocskos hazaárulók.

2013. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
12%

"És ugyan miért ne lehetne megmondani, hogy Magyarországon a rossz mentalitás miatt olyan a helyzet, amilyen?


Mit mondjon helyette az ember? Azt, hogy otthon nyomorogtam, mert lusta voltam, tudatlan, ostoba és senkiházi, de amióta kijöttem Londonba dolgozni, azóta megvilágosodtam, szorgalmas lettem és az eszem is megjött, ezért élek jól?"


Az egy dolog, de a kretyó-féle fröcsögők viselkedése sem normális!


Én általában az ilyeneket veszem példának.

2013. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
40%

"Alapvetően nem hazaárulás, de ha úgy megy ki az adott ember, hogy mocksolja a magyarokat, Magyarországot akár magyar fórumokon vagy külföldi emberek előtt, az egyértelmű hazaárulást követ el! Az ország rossz hírét kelti, igazi libbsoli mentalitás, ezt már hazaárulásnak lehet nevezni!"


Az országnak nem kell rosz hírét kelteni, megcsinálja az magának. Ami nyílvánvaló, azt meg minek kéne eltitkolni? Mikor Széchenyi kiment világot látni ő sem mondta valószínűleg senkinek, hogy milyen király helyről jött és Ady sem arról írt az Ugar-versekben, hogy milyen fasza ez az ország. Akkor ők is hazaárulók voltak? A kritikát meg kéne hallgatni és mérlegelni, nem pedig egyből "libsibolsizni" azt, aki véleményt nyílvánít - ez max. a Hörr TV-n megy, de igazából Észak-Koreán kívűl nem hiszem, hogy sok országban minősülne hazaárulásnak az emmigrálás vagy az ország légkörének/politikai vezetésének kritizálása.

2013. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem, sőt!


Legalább ők nem tátják a szájukat, hogy a sült galamb belerepüljön, mint a legtöbb szélső jobbos, akik ezt hirdetik, hogy aki külföldre megy hazaáruló:-)

2013. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%

A politikai vezetőség, elit kritizálása nem baj.

Miért lenne baj?

Teljesen normális.


De a nemzetet a kultúrát, a népet ócsárolni habzó szájjal, az már nem kóser.

2013. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
A szemét mocskos politikai elitet lehet kritizálni. Mert nem nekik és az ivadékaiknak lett kitalálva az ország!
2013. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
11%
Igen. Egyértelműen az.
2013. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%

"vagy az ország légkörének/politikai vezetésének kritizálása."


Felőlem a vezetést azt kritizálhatják ahogy akarják.


Ha a nép kritizálása is finoman megy, pl. ha arról van szó, hogy nem vagyunk összetartóak az tény.


De a "moslékzabáló magyarozás, középkori szinten levő magyarozás" az már nem ugyanaz!

2013. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Szerintem nagyrészt csak csalódottak. Elég csalódottak ahhoz, hogy hátrahagyják az életüket, mert itthon tényleg nem csak a politikai elittel van a baj. Valóban egy egész ország közös munkája süllyesztette el. Mi magunk vagyunk azok, akik végeznek az országgal és kiirtják a magyarságot. És amíg az építő kritikában is hazaárulást és a nemzet elleni támadást látják (és itt nem a Kertesz-féle fröcsögésről van szó), addig ez így is marad.


És lassan már ott tartok, hogy azt mondom, ha ezt nem látja be, meg is érdemli.

2013. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
16%
A fejétől bűzlik a hal. A csuti mindenkit lehúz, csak a c.-típusú emberek meg az elbutult erdélyiek a jók, azokat még lehet hülyíteni.
2013. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!