Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhartároztam magam, felteszem...

Elhartároztam magam, felteszem a kérdést! Mi a halál bajotok van Orbán Viktorral?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha leszálnátok rólla,vagy csináljátok utánna,hidjétek el nehéz bármit is tenni ebben az országban anélkül hogy valakinek rosz legyen egy darabig.
2013. dec. 30. 04:16
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
73%
Sok tekintetben joggal kritizálhatjuk Orbánt, de ne feledje senki: azt, hogy hatalomra került legfőképp az MSZP - nek lehet köszönni. Jó tudom én, majd most jön, hogy akkor sokan jobban (?) éltek az emberek. Oké, én meg az első Orbán kormány alatt éltem jobban. Szóval van ok a panaszra, de ne tegyünk úgy, mintha 2010 előtt minden tökéletes lett volna.
2013. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
53%
Mindig mindenki utálja az épp aktuális miniszterelnököt, ez nem új. Aztán meg a választáson "véletlenül" mégis behúzzák majd a fidesz mellé az X-et. Minden magyar ember köpönyegforgató, becsületesség nem létezik itthon, ez sem új.
2013. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
69%

"Sok tekintetben joggal kritizálhatjuk Orbánt, de ne feledje senki: azt, hogy hatalomra került legfőképp az MSZP - nek lehet köszönni. Jó tudom én, majd most jön, hogy akkor sokan jobban (?) éltek az emberek. Oké, én meg az első Orbán kormány alatt éltem jobban. Szóval van ok a panaszra, de ne tegyünk úgy, mintha 2010 előtt minden tökéletes lett volna."


Nem az a lényeg, hogy ki minek mit köszönhet. 2010 óta 4 év eltelt, lassan letelik egy teljes kormányzati ciklus. Irritáló folyton olyan sorokat olvasni amelyek a múltban tapogatóznak. Az nem mentei fel a jelenlegi kormányt a felelőssége alól és a tetteit sem teszi semmissé.

A múltból már rég tanulni kellett volna és levonni belőle a következtetéseket. Esetleg lehetne emlegetni egy jó szaftos indoklás mellett ami azt részletezi mit kellene másként tenni a jövőben. Ellenben egy csomóan csak bagatellizálnak az ilyen hozzászólásokkal, vagy már nem is tudom, hogy mit akartok ezzel elérni.

2013. dec. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
31%
Te vagy az, Rasi?
2013. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
26%
Birom hogy olyan indokokat hoznak fel ellene ami szinte az egész világon jelen van. Sok a szegény, sok a munkanélküli kevés a munkahely. Ez kb fél Európára igaz. Csak mellékesen megjegyezném az irigyelt nyugaton pl:Spanyolországban 25%-os a munkanélkliség. Na akkor ez hogy van ? Olasz miniszterelnök adócsaló a cseh korrupcióba keveredett megbukott.Csak hogy környezetünkből szemezgessek. Románia most vett fel IMF-hitelt hű de olcsón cserébe csak olyan apróságokat kérnek mint nyugdíjcsökkentés kirúgások privatzáció.
2013. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
84%
Orbán egy 2/3-os többségű, teljhatalmú kormányzat miniszterelnökeként 1-2 év alatt helyre tudta volna tenni, stabilan növekedési pályára tudta volna állítani az országot. Ehelyett ma is ugyanott tartunk, mint 2010-ben (vagy még ott sem) és, hogy nem vagyunk még annál is lejjebb, azt is csak a magánnyugdíjpénztári vagyon ellopásának és felélésének köszönheti a kormányzat.
2013. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
67%

Engem igazából hidegen hagy mivan más országokban. Engem csak az érdekel, hogy itt mi van. Az "elmúlt 8 év" uncsi.

MSZP nyúlta le a nyugdíj pénztárakat? Nem

MSZP vezetett be 15 új adót, ebből 3 bankadót? Nem

MSZP öl milliárdokat felcsútba, meg idióta stadionokba, és egy olyan sportágba, amibe rendszerváltás óta nem voltunk sikresek? Nem

MSZP alatt nőtt 50%-kal a munkanélküleiek száma? Nem

MSZP csinált itt trafik mutyit, és tette tönkre mások vállalkozását? Nem

MSZP vett fel 8% hitelt, egy olyan hitel kiváltására, aminek 5% volt a kamata? Nem

MSZP ígérte Gyurcsány, meg az MSZP egész elszámoltatását? Nem, és nem is történt meg


MSZP se volt matyóhízmés, de a fidesz...

2013. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
95%
Orbánnal konkrétan a gyűlöletkeltő politikája a bajom, és egyszerűen hányok már tőle. A politika ilyen, de amit ő csinál, az olyan szinten populista, hogy sírni tudnék. Tipikus az a hozzáállás, hogy aki őt nem támogatja, az hazaáruló, libsi, komcsi, esetleg zsidó stb. Ne haragudj, de szerinted ez normális hozzáállás az emberektől? Sajnos lassan már senkit sem kell félteni, ha egymás bebörtönzéséről, elszámoltatásáról, deportálásáról van szó. Ez nagyon nem egészséges, de Divide et impera, szóval jól csinálja, az egy dolog, hogy közben szétesik ez a társadalom.
2013. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
3%

MSZp,liberálisok = csőd!

Ezt ki kell valakinek fizetni! Vagy az unokáinknak vagy nekünk.

2013. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
42%

"MSZP alatt nőtt 50%-kal a munkanélküleiek száma? Nem "


Ez szemet szúrt :) Ez a nagyzási mánia már beteges ... komolyan honnan vetted, hogy a tényeket ennyire el kell ferdíteni, hogy valaki egyáltalán figyeljen rád? :)


Történetesen 2002ben a munkanélküliség 5,5% volt, 2010ben (Bajnai alatt már 11%) Ez nem 50% hanem 100% emelkedés!

Ma mennyi a munkanélküliség?

[link]

2013. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!