Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhartároztam magam, felteszem...

Elhartároztam magam, felteszem a kérdést! Mi a halál bajotok van Orbán Viktorral?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha leszálnátok rólla,vagy csináljátok utánna,hidjétek el nehéz bármit is tenni ebben az országban anélkül hogy valakinek rosz legyen egy darabig.
2013. dec. 30. 04:16
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
76%

14:35

"...itt egyedül, ti kommunisták vagytok olyan buták mint a föld,..."


Momentán a Fidesz a legnagyobb kommunista a magyar parlamentben, te szerencsétlen...

2013. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

""egyre többen menekülnek az orszából"


Ezt is minden barom leírja, kár, hogy nem igaz. "Egyre többen"<--ez a része nem igaz, pontosan ugyanolyan arányban vándorolnak ki a magyarok külföldre, mint az mszp 8 éve alatt, vagy mint azelőtt. Ez a folyamat nem 2010-ben kezdődött. A rendszerváltás óta egyedüli tényezőként az EU-s csatlakozás gyorsított rajta számottevően."


ÖRÜLÖK, HOGY CSAK ENNYIT TUDTÁL CÁFOLNI. VEDD ÚGY, HOGY KIHÚZTAM A LISTÁRÓL. :) EGYÉBKÉNT TÉNYLEG NAGYOBB ARÁNYÚ A KIVÁNDORLÁS, MINT MSZP IDEJÉN. AZ IS TÉNY, HOGY MÁR A RENDSZERVÁLTÁS ÓTA MEGINDULT, DE A MÉRTÉKE NEM MINDEGY.


[link]

2013. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy a birka fideszesek szemében mért rögtön libsi/komcsi/ballibsi/MSZP-s ha a kormányt meri kritizálni. Sajnálattal közlöm, hogy még vannak gondolkodni tudó emberek az országban és nem mindenki agyhalott fanatikus, akármelyik oldalról is beszélünk. Nem minden hülye kajálja be rögtön amit az atyuskája kiejt a száján.
2013. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
22%
Ne veszekedjetek mondtam csak 3 hónap kb és annyi az Mszp-nek. Aztán mehetnek sírni Brüsszelbe ahogy szoktak. Addig azért még vagy 6 szor följelentik a saját országukat gondolom Tavares-nél.
2013. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
21%
igen, az mszp-s kommunisták mindig feljelnetgetik az országot mindenhol, még clintonnét is képesek ráküldeni a magyarságra, csak ők jussanak hatalomra! igazi hazaáruló banda az egész mszp és a mellékpártjaik!
2013. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
15%

"Momentán a Fidesz a legnagyobb kommunista a magyar parlamentben, te szerencsétlen."


Miért? Tudtommal többet fizetett a privatizált cégekért, mint amikor a nyugati tőkének oda adták a kommunisták jogutódja.

2013. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
32%
Az a baja a baloldalnak hogy az ő oldalukon nincs egy ilyen karakteres határozott vezető tipusú politikus. És ezzel csak a személyiségére célzok , és minden intézkedésével én sem értek egyet. Így esélyük sincs választást nyerni. Lehet rá köpködni de szerintem a fő ok ez.
2013. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
18%

"Momentán a Fidesz a legnagyobb kommunista a magyar parlamentben, te szerencsétlen..."


kommunista vagy te, nem a fidesz! a fidesz a kezdetektől fogva kommunistaellenes párt!

2013. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

38%-os válaszoló!


Komolyan mondom te beteg vagy. Ez a fanatikus rajongás Orbán Viktor és a Fidesz iránt már betegség amit kezelni kell, mert a társadalomra veszélyes emberré válhatsz. Ezt most komolyan mondom, keress fel egy pszichológust. Illetve tessék észrevenni, hogy ilyen fanatikus rajongások Észak-Koreában és a hasonló sztálinista diktatúrákban (voltak) jellemzőek, ez egy betegség.


Továbbá a Fidesz egyáltalán nem érvel. Folyamatosan az argumentum ad hominem és argumentum ad nauseam nevű érvelési hibákat követik el. Előbbi a személyeskedést utóbbi a sulykolást jelenti. Utóbbi a gyakoribb, ugyan azt ismételik el rengetegszer és a gyenge jelleműek vagy azok akik nem tudnak más csak kormánypárti forrásból tájékozódni hiszik el. Ezt a módszert alkalmazták a Náci Németországban is és újabban goebbelsi módszernek nevezik.


Az pedig tény, hogy a Fidesz tele van kommunistákkal. Ezért nem hozzák nyilvánosságra az ügynöklistákat és ilyenről a parlamentben gyakorlatilag tilos beszélni mert Kövér László lesújt haragjával. A sajtót is az uralmuk alatt tartják a felvásárlásokkal és a fenyegetésekkel (40%-os különadó). A jogállamiság az új alkotmány hatálybalépésekor és ötszöri (vagy hatszori) módosításakor megszűnt. Egy állandónak kihirdetett alkotmányt illett volna a népnek elfogadnia népszavazáson és nem a Fidesz frakciónak.

2013. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 Joe Makepeace ***** válasza:
79%

" Az a baja a baloldalnak hogy az ő oldalukon nincs egy ilyen karakteres határozott vezető tipusú politikus"


Dehogynem: Gyurcsány Ferenc! És nemcsak hogy még karakteresebb mint viktorkátok, mit gondolsz miért félnek tőle ezek a senkiháziak, mint ördög a tömjéntől?

2-szer földbeverte már viktor bácsit politikából, ráadásul laza könnyed stílusba, míg a törpicsek majd szétrobban és füstöl az orra, miközben kormánypárti létére nyomja az ellenzéki dumát az ökörköri gyűléseken!

Az meg amit tegnap előtt a kötél laci bácsi kijelentett Fletóról azért nemcsak hogy azt küldtem volna Gyurcsány helyébe, hogy göbbelsi tanítvány, hanem fejbe térdeltem volna a kis sz rgörcsöt...

Mit gondoltok "kedves" fideszes birkák, most hogy mindjárt vége a ciklusnak, egy komplett kormányzati ciklus után annyi a fidesz "tudománya" hogy emúttnyócévezei, meg Gyurcsányozik, Libajnaizik, tehát le akarja járatni az ellenzéket (mondjuk normális ember ezt nem kajázza) az azért önmagában elég szégyenletes nem?

Gyurcsány megenné Orbánt vacsorára...

2013. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!