Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhartároztam magam, felteszem...

Elhartároztam magam, felteszem a kérdést! Mi a halál bajotok van Orbán Viktorral?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha leszálnátok rólla,vagy csináljátok utánna,hidjétek el nehéz bármit is tenni ebben az országban anélkül hogy valakinek rosz legyen egy darabig.
2013. dec. 30. 04:16
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
0%

Joe Makepeace, te gyurcsi-komcsi, a te vezetőd tette tönkre az országot! de látom mindketten élvezkedtek az ország tönkretételén, te kommunista! elvetemült gyurcsányimádó vagy, nem volt elég az öszödi beszéd? te még mindig hiszel a böszmének? vagy szerinte is kva az ország, te hungarofób libsi!


annak aki azt mondta, hogy beteg vagyok, mert a fidesz a ekdvenc pártom, az próbálja megkülönböztetni a 38-at a 30-tól! ha rám gondolt, nekem 30 százalékom van, nem 38! te agyalágyult még olvasni sem tudsz? a 30 az nem 38!!! és még te betegezel le, mikor a számokat sem tudod megkülönböztetni?! te libsi!

2013. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
84%
Miért vitáztok ?2 lehetőség van.Az egyik:Orbán marad mivel a külföldi magyarokat a romákat és az öregeket akik már nem tudnak ésszerűen gondolkodni maga mellé állította,innen pedig maradnak a fiatalok a nagy része nem fog szavazni a másik nagy része meg nem szavazhat mivel még nem 18.Ha mégsem történik így remélem nem fog újra hatalomra kerülni újra akkor pedig más párt lesz (egyértelmű).Nem azt mondom,hogy akkor minden rózsaszín és színes lesz,de gondolom mindenki észrevette már,hogy mi megy itt ebben az országban.A negatív szavazatokat ide kérem. :/ ------------->
2013. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

Én meg üzenem az összes Fidesz Fannak, hogy 50%-kal nőtt, az nem egyenlő az 50%-kos munkanélküliséggel. Tudom, hogy épphogy olvasni tudó,de értelmezni nem orbánista nyomorék vagy. Amivel nincs is gond, csak ne reklámozd.

2010-ben 410 ezer körül volt a munkanélküli 3 hete mondták, hogy 669 ezer.

KSH-n meg lehet nézni.

Mind mondtam nem vagyok maszopos, lehet, hogy alattuk a duplájára nőtt, de a fidesz csak 3 éve van hatalmon. a következő 4 évben megismételheti a maszop teljesítményt.

A két legkárosabb párt.

És nem vagyok komcsi, bár a szívem vörös színű, akárcsak a vérem, mert embernek születtem, ahogy rajtam kívül 7 milliárdnak rajtam kívül. Ha ettől komcsi vagyok ám legyen. Bár a fideszes nácik szerint tuti az vagyok.

2013. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

-Minden szlogene, szava reklámízű. És ez az íz már hányingergerjesztő.

-Elejétől fogva olyan olcsófajta nacionalista dumákat nyomatott ami rettentően lejáratja az eszmét.

- Bebetonozza magát a hatalomba

-Médiatanácsot hozott létre amelyben az ő emberei ülnek, és mondják meg hogy mi számít pl "kiegyesúlyozott tájékoztatásnak" stb.

-Egykulcsos adóval, és a családi adókedvezmény gazdagokra-szabott jellegével kettészakítja az országot gazdag fideszesekre és szegény ellenzékiekre - a nemzeti összetartozás nevében.

- Az elszegényített rétegek elkezdtek kivándorolni s nem tesz ellene semmit.

-A népesség fogy, nem tudta megoldani

-A cigányproblémát sem sikerült elkezdeni se megoldani

-stadionok épülnek,

-emiatt mi 43.000 forintból kell megéljünk

-dilettánsokat ültet pozíciókba, mint:

-Schmidt Pál (no comment)

-Matolcsy

-Hoffmann Rózsa aki miatt:

-heti 5 tesivel veszik el a nebulók energiáját a tanulástól

-du. 4 ig bent kell rohadniuk az iskolában

-Kötelező mindenkinek hittant tanulni, és bűnhődni embersége miatt


- + Szlovákiával nem kezdeményez tárgyalásokat állampolgársaág ügyben, ebből is látszik hogy nem a nemzeti összetartozás, hanem a szavazathajhászás hiatt kellettek neki az új állampolgárok.


Most ennyi jutott eszembe.

2013. dec. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

"a fideszes nácik szerint"


Nácik? Ugyan, egyszerűen csak rohadt maffiózók.

2013. dec. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%
robán miniszterlök ojan jő hozán romákhoz hogy rá fogunk szavaszni ti magyarok meg menetek ahova akarjatok
2013. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
87%
A ti fajtátok, nyald ki a seggét biztos élveznétek egymást.
2013. dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
100%
Aki nem imádja az Orbánt az mind komunista?Na ne vicceljetek.Aki nem imádja az Orbánt az nem magyar? Betegek vagytok ti Orbán fanok.Nem látjátok ,hogy egy diktátor törpe,undorito,utálom még a pofáját is.Mondjuk ezt elmondhatom a Fletorol is.Tegyetek a fejére koronát ,már most is király.Itt nincs demokrácia.Nincs isten sem ,csak Orbán van.Na pont ez a bajom.AZTÁN MOST FELTESZEM A KÉRDÉST NEKED ,KEDVES KÉRDEZÖ,NEKED MI A HALÁLTOL VAN OLYAN JO VILÁG MAGYARORSZÁGON?
2014. márc. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:
100%

robán miniszterlök ojan jő hozán romákhoz hogy rá fogunk szavaszni ti magyarok meg menetek ahova akarjatok


Nah ez a beszéd :D Kedves roma,vajon adozol is ,vagy csak a posta elött álsz a családdal és várod a segélyt?Menjunk ahová akarunk?Titeket kéne kilöni a holdra a királyotokkal egyutt.

2014. márc. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
jaj most hoty elirtam aszt a szot egyböl arcolni kel
2014. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!