Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhartároztam magam, felteszem...

Elhartároztam magam, felteszem a kérdést! Mi a halál bajotok van Orbán Viktorral?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha leszálnátok rólla,vagy csináljátok utánna,hidjétek el nehéz bármit is tenni ebben az országban anélkül hogy valakinek rosz legyen egy darabig.
2013. dec. 30. 04:16
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
87%
A pártja olyan jól kormányozza az országot, mint amilyen a te stílusod.
2013. dec. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
74%
Egy antidemokratikus elvetemült diktátor, aki a saját hatalma megörzése érdekében mindenre képes. Jövő tavasszal remélhetőleg bukik, ha nem, akkor nem tölti ki a következő mandátumát, akkor másképp bukik, csúnyábban ér véget a ténykedése. Nem is tudom, talán jobb lenne ha a következő ciklusba bukna bele, akkor egyszer és mindenkorra politikailag lenullázná magát és a pártját, mert ha győz a tavaszi választásokon, akkor rájuk omlik a szarkupac amit felépítettek, jön az államcsőd, és 0rbán végleg lehúzza magát a WC n.
2013. dec. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
70%
Inkább tanulj megírni, utána talán megérted.
2013. dec. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
78%
A nemzet csótányával? Semmisemmi...
2013. dec. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
71%

Próbáltál már te minimálbérből vagy munkanélküliként élni? Vagy havi 200.000.-ből két kamasz gyereket eltartani? Amikor vállaltad őket, akkor még tisztességesen meg tudtál élni, ma viszont már nem.

Orbán Viktor nem úgy kormányoz, hogy CSAK egy darabig legyen rossz a lakosság többségének. Hanem úgy, hogy a többségnek egyre rosszabb legyen.

Nem véletlen, hogy aki teheti, az elmegy külföldre.

Nem mindenki születik jómódú családba. Akiket Orbán a szegények kárára segélyez az egykulcsos adóval és a családi adókedvezménnyel.

2013. dec. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
18%
nekem semmi bajom Orbán Viktorral, én szeretem, mert igaz magyar hazafi!
2013. dec. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
78%

"nekem semmi bajom Orbán Viktorral, én szeretem, mert igaz magyar hazafi!"


Akkor a kormányváltás után majd közös cellát kaptok.

2013. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
80%

Miért van az, hogy Orbán Viktor nagy hívei, ilyen 15 éves pelyhes tökű suhancok?

Csak tömören neked pehelyes tökű:

2010-ben 466 ezer munkanélküli volt, ma 669 ezer (3 hetes adat), közben kivándorolt 300 ezer magyar, illetve 40 ezer ingázik át osztrákokhoz. Ennyivel több munkanélküli lenne. Közben Viktor ígért 1 millió új munkahelyet 10 év alatt.

15 új adót vezetett be, 2010 az árak közel 100-150% nőttek az élelmiszerek terén.

Kb. ennyi, ja és pártja szépen ellopja az országot.

2013. dec. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
55%

én megmondom őszintén még kedvelni is tudnám a fűrert


ha mondjuk miután elítélték azokért a borzalmakért amit 4 év alatt tett és én lennék a börtönőre

biztos alig szadiznám 4 éven át csak 27% lenyúlnék a fejadagjából áfa címen aztán 3nm es cella azután lehúznám a reggelijét ingatlanadó címen

amikor meg azt hinné végre vacsorázik megmondanám neki

"bocs ez meg a magánnyugdíjad volt viktor"

amúgy nem bántanám csak megcsinálnám vele azt amit ő tett milliókkal lehet nem élné meg hogy letöltse az életfogytiglant

2013. dec. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
76%

"Miért van az, hogy Orbán Viktor nagy hívei, ilyen 15 éves pelyhes tökű suhancok? "


Mert nekik még az anyjuk megfőzi az ebédet, nem kell érte megdolgozniuk egy olyan világban, ahol minden gyárat bezártak és amit keresel annak 80%át Orbán ellopja.

2013. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!