Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem furcsa az, hogy mostanában...

Nem furcsa az, hogy mostanában senki sem beszél a 2006 augusztus 20-i eseményekről?

Figyelt kérdés

Ugyan nem vagyok fideszes,de mégiscsak furcsának találom,hogy sosincs megemlítve legalább a Fidesz által annyira gyakran használt baloldal-lejáratás apropójaként a 2006.augusztus 20-án kitört katasztrófa.

Egy olyan természeti katasztrófa,ami féltucat ember halálát és ki tudja,hányezer ember súlyos sérülését,bénulását,kerekesszékbe kerülését okozta,miért nem hoznak szóba?Miért tabu?

Erről igenis minden szinten beszélni kell (én is ott voltam)!

Külön dokumentumfilmeket kellene készíteni.

Ráadásként nemzetközileg sem kapott nagy visszhangot?Miért? Most meg azt is bemondják,ha 3-al több ember van a Vörösmarty téren,és "állítólag" szilveszterkor "pánik" van.

2006.augusztus 20. a magyar nemzet gyásznapja,a szememben Trianonnal és a voronyezsi vereséggel hasonlatos.Én nem ünnepelném azt a napot,hanem hivatalos gyásznappá nevezném ki,országszerte megemlékezések,és a sérültek valamint halottak nevének ismertetésével országos megemlékezést is tartatnék,és erre a napra minden közintézménynek kötelező lenne a fekete zászlót felhúznia.



2014. jan. 3. 20:40
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Ne hasonlítsuk azért össze az augusztus 20-i nemzeti katasztrófát egy picike hóviharral.Érdekes módon én még egyetlen emberrel sem találkoztam,ami ott lett volna.Ennek ellenére augusztus 20-ára mindenki emlékszik.Ráadásul tavaly senki sem halt meg.

Egyszóval 2013.március 14-15-ből nem kell ügyet csinálni.

A 2006 októberi események egyértelműen a jobboldal hibái.

2014. jan. 5. 20:18
 32/47 anonim ***** válasza:
32%

"A 2006 októberi események egyértelműen a jobboldal hibái."


te egy beteg ember vagy!

2014. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
0%
Ja és mégvalami. Ha azért vagy feldúlt mert valamelyik hozzátartozód volt olyan hülye hogy nem ment haza hanem tovább nézte a tűzijátékot egy orkán erejű szélben, akkor inkább gyászolj magadban és a családoddal. És ne a magyarokban keresd a hibát meg ne minket vádolj, hogy nem gyújtunk ezért gyertyát. Tudod kit okolj? A szelet és az esőt. Puszi.
2014. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Nem értem h. egy természeti katasztrófáért,ami nem is volt pontosan előre jelezhető,miért kell mindíg hibáztatni az éppen aktuális legfelső vezetőinket?
2014. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Mostmár annyira megkeveredtem h.nemtudom miről folyik itt a diskurzus!
2014. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

A viharos jégesőről és sérültjeiről vagy a azoktóber 23-án történt teljesen jogszerű tömegoszlatásról?

Aki odament vagy nem ment haza időben az vessen magára!

Ez a véleményem!

2014. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

ha időben lefújják akkor nem mennek ki az emberek...de nem!!!mert szakadt az eső és fellőtték a tűzijátékot,a sok birka meg befutott a fák alá h azért nézze de ne ázzon meg,az meg ráesett!

az emberek ugyanolyan hibásak voltak mint a kormány!!!

2014. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Amikor a békés tüntetok elfoglalták a TV épületet?
2014. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Idén előre bejelentették hogy vihar lesz március 15-én.
2014. ápr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
54%
A hóvihar miatt 4 órát kellett túlóráznom. Az augusztusi dologról annyit, aki olyan hülye, hogy rendes ruha nélkül kimegy, amikor vihart jelentenek, aztán beáll egy fa alá (én már 4 évesen tudtam, hogy viharban nem állunk alá), azzal nem lehet mit kezdeni.
2014. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!