Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem furcsa az, hogy mostanában...

Nem furcsa az, hogy mostanában senki sem beszél a 2006 augusztus 20-i eseményekről?

Figyelt kérdés

Ugyan nem vagyok fideszes,de mégiscsak furcsának találom,hogy sosincs megemlítve legalább a Fidesz által annyira gyakran használt baloldal-lejáratás apropójaként a 2006.augusztus 20-án kitört katasztrófa.

Egy olyan természeti katasztrófa,ami féltucat ember halálát és ki tudja,hányezer ember súlyos sérülését,bénulását,kerekesszékbe kerülését okozta,miért nem hoznak szóba?Miért tabu?

Erről igenis minden szinten beszélni kell (én is ott voltam)!

Külön dokumentumfilmeket kellene készíteni.

Ráadásként nemzetközileg sem kapott nagy visszhangot?Miért? Most meg azt is bemondják,ha 3-al több ember van a Vörösmarty téren,és "állítólag" szilveszterkor "pánik" van.

2006.augusztus 20. a magyar nemzet gyásznapja,a szememben Trianonnal és a voronyezsi vereséggel hasonlatos.Én nem ünnepelném azt a napot,hanem hivatalos gyásznappá nevezném ki,országszerte megemlékezések,és a sérültek valamint halottak nevének ismertetésével országos megemlékezést is tartatnék,és erre a napra minden közintézménynek kötelező lenne a fekete zászlót felhúznia.



2014. jan. 3. 20:40
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
rendes ruha nélkül?nem az volt a baj h megfáztak az emberek hanem h rájuk dőlt egy fa,és nem azért állt be mert esett az eső hanem mert ment a tüzijáték és azt nézte,ezért lekellett volna fújni
2014. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Még egyszer mondom, aki olyan szerencsétlen, hogy kimegy, amikor vihart jelentenek, rendes cucc nélkül (értsd gore-tex kabát, nadrág), aztán amikor tényleg vihar lesz, befut a fák alá, hogy onnan nézze a tűzijátékot, ahelyett, hogy hazamenne, lemenne a metróba, vagy akárhova, azon nem lehet segíteni. Le lehetett volna fújni, igaz. Viszont értelmes ember akár van tűzijáték, akár nincs nem megy ki viharba, hacsak nincs rá nagyon jó oka és megfelelő felszerelése, akkor is tudván, hogy mit kockáztat.
2014. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
tehát te is megerősítetted ami én mondtam h le kellett volna fújni...akkor mindenki hazamegy és senki nem megy a fa alá
2014. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Igen, viszont elsődlegesen az embereknek kellett volna belátni, hogy viharban nem kéne tűzijátékot nézni. Nem az állam dolga mindenki helyett gondolkozni. Ez olyan amerikaias, "warning don't look into the barrel while shooting this rifle" dolog számomra.
2014. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
de amikor kimentek még nem volt vihar!!!!az omsz tájékoztatta a kormányt h vihar lesz,ami aztán jött is....mért nem fújták le mielőtt odaért,és mért nem küldték az embereket haza?
2014. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Nem. Van nagyobb bajunk is mint az, hogy 8 éve történt valami. Ki lett az már vesézve akkoriban. Meddig kéne lovagolnunk rajta?
2014. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Meg nem történtté lehet tenni? Nem! Megy tovább az élet? Igen.

Az is az akkori politikai szereplők ostobasága volt csak, hogy egy természeti katasztrófából politikai kérdést akartak gyártani. Bár az ostobaság nem jó szó. A szemétség kifejezőbb. Az aljasság még kifejezőbb.

2015. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!