Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is Magyarország...

Szerintetek is Magyarország egy "süllyedő hajó", amit ajánlatos előbb-utóbb elhagyni?

Figyelt kérdés
Én mostanában így látom, mert nemhogy javulna a helyzet, hanem inkább még romlik... egyre nehezebb itt normálisan megélni. Így mostmár én is tervezem, hogy itthagyom az országot, lelépek külföldre!
2014. jan. 10. 09:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is unom már a rinyáló "jaj de sz.r itt élni" szöveget.
2014. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

igen, egyértelműen az


nagyon élhetetlen világ jön ha ezek maradnak


ha nem, akkor is kínkeserves lesz


nem tudom hány évet akarok még elpocsékolni erre az országra, a perspektíva nélküli, napról napra élésre, küzdelemre

2014. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%
Nincs kolbászból a kerítés. De meggyőződésem, hogy annyi energiával, amennyit itt a kvázi fennmaradásba, az éhenhalás elkerülésébe beleöltem, sokkal többre jutottam volna nyugat-európában vagy amerikában.
2014. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Fontos: Nem szeretek sokat írni,de ha muszáj,muszáj:

Legalább is börtönre itélném a rémhírterjesztőket és a hazudozókat. Itt elsősorban a kérdezőről van szó.

Történés: 1981-ben Torontóban voltam,mert nővérem hívott és a költséget ő állta.

Teljesen "véletlenül" egy akkor 70 éves emberrel Csarlival találkoztam. Ő mondta: Én is kijöttem,mert hallgattam a Szabadeurópára,mindenféle beszédre,itt hat évig mosogattam mig a feleségem kihozathattam,majd a fiamat is. Aztán nyitottunk egy hentesüzletet,ami egy ideig jól ment,de aztán le kellett ülnöm gondolkozni: ha így megy tovább a veszteség feléli a tőkét is,jobb ha bezárok és élek a kamatból. Ezt tettem Ha lett volna otthon egy ember akire tudtam volna hallgatni sose jöttem volna ki.Otthon megbecsült munkás,csoportvezető voltam. Nem kínlódtam volna annyit mint itt. Itt sem lett mindenkinek az amire számított. Jó ha 18%-ának sikerült,de talán inkább csak 15%-ának.

Ez az ember igazat beszélt

Az én nyereményem az volt,hogy tapasztaltam: "Nem mind arany ami fénylik" És van egy nagy igazság: "Idegenben keserűbb a sírás." Nekem már a negyedik nap sírógörcsöm volt,pedig tudtam,hogy visszajövök.Később mondtam ezt nővéremnek,akkor mondta: Mért nem szóltál adtam volna kettőhuszonkettőt. ez valami nyugtató ott.Itthon soha nem voltam lóversenyen Ott ők hívtak,mert máshova nem-igen járnak.Ott nyertem 6 dolláron 1224doll. 50centet,amiből már nem tudom pontosan mennyit tán 1000-et hagytam ott amiért itthon kaptam valakitől 66000-et - "de ezt ne mond el senkinek,mert ütök,mint a bolondóra" -

Na látodd ezért nem kedvelem a hazudozókat,mert szerencsétlenekké tesznek embereket,csak hogy ne kelljen mondani,hogy nekik nem sikerült.

Tisztasor,hogy a kormánydönteni szándékozók mind hazudnak,mégis hisznek nekik némelyek.kátyúba jutnak ha rájuk hallgatnak. Nem vagyok kárörvendő,de nem fogom sajnálni őket. sajnos a többiek is bajba jutnak.

2014. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!