Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meglehetne győzni a Jobbikot,...

Meglehetne győzni a Jobbikot, hogy ne legyen gonosz a homoszexuálisokkal és, hogy támogassa a marijuana legalizálását?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok homoszexuális, de vannak ilyen ismerőseim, nekem semmi problémám velük, habár a házasságukat és az örökbefogadást nem támogatom.


A marijuana legalizálása bevételt hozhatna az államnak és munkahelyeket is teremtene.


Nem lehetne meggyőzni a pártvezetést, hogy kicsit változzon?

Én rájuk fogok szavazni, kénytelen voltam fontossági sorrendet felállítani és az etnikai problémát előbbre helyeztem, mint ezt a kettőt.

Szörnyű, most nem akarom mindegyik ˝cigányos˝ esetemet elmesélni, de szörnyű.


A többi párt csak provokálni tud ezzel kapcsolatban.


A többi párt facebook bejegyzését is szoktam olvasgatni.

Az ellenzéki összefogás ezzel kapcsolatos álláspontját is rossznak tartom, gyakorlatilag ugyanazt akarják folytatni, mint az elődeik, azaz provokálás, rasszistázás agyba főbe, a társadalom hibáztatása satöbbi.

Nekem elegem van ebből.



2014. jan. 10. 23:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
49%

Miért kell egy genetikai hibát felvonulással reklámozni és büszkének lenni rá.

A kopaszok, törpenövésűek, albínók sem vonulgatnak.

2014. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
52%

Na ja, tudják is a helyüket a társadalomban! Mindig megkapják, hogy mennyire undorító, másodrendű lények!


De a legundorítóbb a kopaszpropaganda, őket mikor tiltjuk már be? Nézzünk már rá ezekre a megvezetett, egészségesnek született, de elkorcsosult ifjainkra, akik ÖNSZÁNTUKBÓL léptek a génhiba vagy annak imitálásának (majdnem kopasz haj) útjára!


[link]

[link]

[link]


Hánynom kell! Miért kell ezt kivinni az utcára és vonulgatni? Sapkát nem tudnak húzni??

2014. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
69%

Jogos lenne a felvetésed ha ezek az emberek a kopaszság társadalmi elfogadottságáért vonulnának. Te is tudod, hogy nem így van, ezért az érvelés megbukott. A homokosok és jobboldaliak felvonulása logikailag nem állítható párhuzamba.

Esetleg tudnál linkelni képet albínó vagy törpe tiltakozó tömegről is ?

2014. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
52%

Megbukott volna, ha ugyanolyan társadalmi megvetés és elutasítás övezné a kopaszságot, mint a melegséget. Szerinted ez a helyzet?


A Pride minden országban, San Franciscotól Szófiáig ugyanarról szól, a társadalmi elfogadásról. Nem tudok neked kopasz prideról képet mutatni, mert ők alapból elfogadottak, a tulajdonságukra a társadalom válasza a tudomásul vételt követő túlhaladás. Figyelembe vesszük az érzéseiket azzal, hogy mondjuk nem vicceskedünk a hajhiányukkal, de ezen kívül nem a kopaszságuk szerint mérjük az emberi értékeiket. Pont olyanok, amilyenek a melegek szeretnének.


Az már csak a ti fejetekben létezik, hogy ők minden 6 éves gyerekkel szexelnének és kötelezővé tennék a pink tollboa hordását análvibrátorral a fenékben mindenkinek.

2014. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Pedig ezekkel a felvonulásokkal és a házasság meg az örökbefogadás jogának követelésével csak ellenérzést váltanak ki azokban a polgárokban, akik az európai hagyományos, úgymond keresztény elvekben hisznek.

Lehet felvonulni és más országokra mutogatni, hogy ott másképp van. Más országokban sok minden másképp van.

Az USA egyes államaiban ha a polgár bemegy a fegyverboltba olyan puskát vesz állampolgári jogon, amivel a fél várost ki lehet irtani. Számára természetes, hogy joga van hozzá, mert ott ez társadalmilag elfogadott.

Nálunk meg lassan a fogpiszkáló is közbiztonságra különösen veszélyes eszköz lesz, mert hegyes. Senkinek sem jut eszébe azért kampányolni, hogy otthon 44-es Magnumot tarthasson.

Generációknak kell felnőni ahhoz, hogy megváltozzon egy kérdés társadalmi megítélése. Ehhez jelentős kormányzati akarat is kell.

2014. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
52%

Az, hogy mi a helyes és az, hogy mi a status quo sok esetben nagyon különböző dolgok.


Kényelmetlen és visszataszító volt látni 500 évvel ezelőtt a római katolikus egyháznak, hogy a hívek mernek nem csak bennünk hinni, netán más vallásirányzatokat találnak ki, be is hozták az inkvizíciót.


Kényelmetlen és visszataszító volt látni 100 évvel ezelőtt a férfiaknak, hogy a nők egyenlő jogokat követelnek maguknak és vonulgatnak, mert akkor az volt a közvélekedés, hogy nőnek a konyhában a helye.


Kényelmetlen volt 40-50 évvel ezelőtt az amerikai fehéreknek látni, hogy a feketék nem másodrangú állampolgárok akarnak lenni és vonulgatnak, mert akkor az volt a közvélekedés, hogy a feketék alsórendű emberek, akik csak autószerelőnek meg farmernek jók.


Mindig a liberálisokra ragasztják rá az önzőség bélyegét, de mi ez, ha nem önzőség a konzervatívoktól, hogy a történelemben századszorra is lényegében azt üzenik a hozzáállásukkal, hogy "Oké, lehet, hogy igazatok lenne, de erre mi, a többség nem vagyunk kíváncsiak és inkább maradjon úgy minden, mint ahogy eddig volt, nekünk az a kényelmesebb, ti meg tűrjetek"? Csak itt nem egyéni, hanem csoportos önzésről van szó. Ez színtiszta többségi morális elnyomás. Ami nagyrészt nem is meggyőződéseken és a keresztény maszlagon alapul, hanem megszokásokon.


Az, hogy sok embernek át kell értékelnie a gondolatait az adott témáról valóban igényel erőfeszítéseket. Hőzöngeni, meg azt követelni, hogy minden maradjon úgy, ahogy eddig is volt nem. Ettől még nem érvénytelenül a morálisan helyes dolgok helyessége, csak azért, mert a többség képletesen lusta megmozdítani a hátsóját, a gondolatait.

2014. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
48%

Ha belegondolok, hogy két férfi egy ágyban...

Nem tudom elfogadni, szerintem természetellenes, és senki semmilyen érvvel sem tud meggyőzni az ellenkezőjéről. Ez maradjon mindenkinek a magánügye. Nem tehetek róla így neveltek.


Ezért mondtam, hogy talán a következő generáció...

2014. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
67%

De az egész lényege az, hogy a változás csak így következhet be: gondolkodással.


Ideje megkérdőjelezni, hogy miért gondolják nagyon sokan teljesen természetesnek azt, hogy beleszólhatnak mások nemi érdeklődésébe csak azért, mert az az övékétől különböző.


Ha ez megtörtént, jöhet a második lépés: rájönni, hogy a melegek is ugyanolyan emberek, mint mások. A melegségük nem a személyiségük 100%-t teszi ki, köztük is vannak jó fejek és bunkók, okosak és buták, jobbosok és balosok, pacalpörköltet szeretők és nem szeretők. Elhiszem, hogy taszít a gondolat, hogy két férfi vagy két nő szexel, de arra kell majd rájönnie mindenkinek, hogy a tény, hogy ez ugrik be a szóról butaság. Ha van két nagyon kövér ismerősöd, akik egy pár, te mindig arra gondolsz, hogy milyen ronda lehet a túlsúlyos testük szex közben? Én, alkalmi, magamnak megtartott poénos gondolatokon kívül nem így gondolom és egyszerűen örülök annak, hogy boldogok együtt. Nem befolyásolja a róluk bennem külön-külön egyénként kialakult véleményemet az, hogy tudom, hogy biztosan nagyon nekem nem tetszőek lehetnek szex közben. Van ilyen is, vannak extrém sovány párok, na meg rengeteg olyan pár is, ahol nem értem, hogy miért vannak ők pont ketten együtt (mert pl. annyira nem tetszik az egyik fél). De tudom magamról, hogy ez az én szubjektív véleményem és nem gondolom normálisnak azt, hogy beszóljak nekik, hogy hé, ti rondák vagytok, szóval légyszi ne randizzatok már, mert taszít a gondolat.


A következő, azaz most tizenéves generációnak annyi előnye van, hogy jobban látják maguk körül azt, hogy ilyen is létezik és könnyebben fogadják be, nem cirkuszi különlegességként tekintenek rájuk, de tudatos gondolkodás nélkül az ő szájukba se fog a sült galamb belerepülni.

2014. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

[link]


A Jobbik álláspontja a meleg kérdéssel kapcsolatosan annyi amit leír Szabó Richárd. Se több, se kevesebb. + nem támogatja a házasságukat és a gyermek örökbefogadásukat.


A Jobbik álláspontja a könnyű drogokról.:


[link]

2014. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
91%

Rácz Imre, ne magánban küldözgess baromságokat, hanem írd ki bátran itt is.


Elküldtél nekem egy 2010-es alfahír linket, benne egy 2006-os képpel. Még hány évig terveztek durcizni minden egyes melegpride kapcsán, hogy 8-10 éve mi volt? Akkor az volt, most nem az van, mit nem lehet ezen felfogni?


A melegek sem tökéletesek, nem gondolkodnak egységesen, köztük is vannak marhák, erről papolok (lol) itt nektek.

2014. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!