Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meglehetne győzni a Jobbikot,...

Meglehetne győzni a Jobbikot, hogy ne legyen gonosz a homoszexuálisokkal és, hogy támogassa a marijuana legalizálását?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok homoszexuális, de vannak ilyen ismerőseim, nekem semmi problémám velük, habár a házasságukat és az örökbefogadást nem támogatom.


A marijuana legalizálása bevételt hozhatna az államnak és munkahelyeket is teremtene.


Nem lehetne meggyőzni a pártvezetést, hogy kicsit változzon?

Én rájuk fogok szavazni, kénytelen voltam fontossági sorrendet felállítani és az etnikai problémát előbbre helyeztem, mint ezt a kettőt.

Szörnyű, most nem akarom mindegyik ˝cigányos˝ esetemet elmesélni, de szörnyű.


A többi párt csak provokálni tud ezzel kapcsolatban.


A többi párt facebook bejegyzését is szoktam olvasgatni.

Az ellenzéki összefogás ezzel kapcsolatos álláspontját is rossznak tartom, gyakorlatilag ugyanazt akarják folytatni, mint az elődeik, azaz provokálás, rasszistázás agyba főbe, a társadalom hibáztatása satöbbi.

Nekem elegem van ebből.



2014. jan. 10. 23:05
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy meg lehet győzni.

Sajnos azt látom, hogy csak a két szélsőség erősödik az országban és az arany középút egyre jobban háttérbe szorul. Például a szélsőjobb szíve szerint gázkamrába zárná a melegeket, a liberálisok meg már szinte rá akarják erőszakolni az emberekre, hogy ez ugyanolyan értékű kapcsolat mint a normál házasság.

Én nyíltan kimondom, a homoszexualitás egy szexuális perverzitás. De ugyanakkor mindenkinek joga van szabadon eldönteni mit tesz és mit nem tesz amíg azzal mások szabadságát nem korlátozza. Ezért tiszteletben tartom a döntésüket, hogy ők homokosként akarnak élni és nem bántom őket.

A többi kérdéssel is ugyanez van. A jobboldal zsigerből gyűlöli a cigányokat függetlenül attól, hogy az adott egyén hogyan él és mit csinál, a liberális baloldal meg struccpolitikát folytatva az hajtogatja, hogy Magyarországon nincs cigánykérdés holott a börtönlakók 60-70%-a cigány származású.

A problémákat nem lehet megoldani gyűlölködéssel, de struccpolitikával sem!

2014. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Olyan nincs,hogy génhiba!

Másrészt nem 100%ban a génekhez köthető.

A homoszexualitás egy természetes jelenség.

A szexuális orientáció egyik fajtája.Az emberek 10% -a becslések szerint az.

Nem is tekintik betegségnek,sem az egészségügyi világszervezet,sem a pszichológia.

Az a beteges mikor el kell nap,mint nap játszani,azt hogy heteró vagy,személyiségtorzuláshoz vezethet.


Az az ember,aki meg azt mondta,hogy ne "reklámozzák"

Ha jól sejtem 175 cm magas 70 kg,barna hajú,barna szemű,heteró.Őt biztos nem basztatták még semmiért.


Inkább legalizálják a füvet és tiltsák be az alkoholfogyasztást,sok ember megmenekülne az évtizedekig tartó élő-halott állapottól!!!

2014. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!