Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meglehetne győzni a Jobbikot,...

Meglehetne győzni a Jobbikot, hogy ne legyen gonosz a homoszexuálisokkal és, hogy támogassa a marijuana legalizálását?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok homoszexuális, de vannak ilyen ismerőseim, nekem semmi problémám velük, habár a házasságukat és az örökbefogadást nem támogatom.


A marijuana legalizálása bevételt hozhatna az államnak és munkahelyeket is teremtene.


Nem lehetne meggyőzni a pártvezetést, hogy kicsit változzon?

Én rájuk fogok szavazni, kénytelen voltam fontossági sorrendet felállítani és az etnikai problémát előbbre helyeztem, mint ezt a kettőt.

Szörnyű, most nem akarom mindegyik ˝cigányos˝ esetemet elmesélni, de szörnyű.


A többi párt csak provokálni tud ezzel kapcsolatban.


A többi párt facebook bejegyzését is szoktam olvasgatni.

Az ellenzéki összefogás ezzel kapcsolatos álláspontját is rossznak tartom, gyakorlatilag ugyanazt akarják folytatni, mint az elődeik, azaz provokálás, rasszistázás agyba főbe, a társadalom hibáztatása satöbbi.

Nekem elegem van ebből.



2014. jan. 10. 23:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
44%
Én azt nem értem, hogy a kopaszodó emberek mit keresnek az utcán? A kopaszodás egy genetikai hiba. Mit kell reklámozni?
2014. jan. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
45%
Arról nem is beszélve, hogy mi lesz akkor, ha az egészséges, dús hajú gyermekeink túl sok kopaszodót látnak az utcán néhányan lehet, hogy önszántukból leborotválnák a hajukat! Ezt nem engedhetjük! A kopaszság fertőző, már a génjét is megtalálták.
2014. jan. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
52%
A kopaszokat általában zavarja hogy kopaszok...és nem akkora genetikai hiba amitől kihalhatna az emberiség.
2014. jan. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
8%
100%, hogy van meleg és füves (Vona Gábornak feltűnően véreresek néha a szemei: [link] ) is a Jobbik vezérkarában, buktasd le őket, és kénytelenek lesznek változtatni.
2014. jan. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, ha olvasnád a Jobbik programját és követnéd a politikusaik felszólalásait, törvénytervezeteit, láthatnád hogy a homoszexuálisokkal max annyit csinálna, hogy


-kijelentené, hogy nem házasodhatnak és fogadhatnak örökbe gyermeket


-nem engedné megjelenni a homoszexualitást népszerűsítő dolgokat a TV-ben


- nem engedné a meleg meneteket


Nyugodtan mehetnének kézenfogva / smárolhatnának az utcán a melegek. Ne a közmédiából tájékozódj.


Viszont marijuanával kapcsolatban igazad van.

2014. jan. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
52%

Már hogyne lenne akkora! A kopaszodási hajlam, főleg fiatalkorban a betegesen alacsony és a betegesen magas tesztoszteronszint miatt van. Nem kell magyarázni evolúciós okokból miért negatívak a 1. gyenge, vézna emberek és a 2. dühöngő őrültek.


Nem utálom őket, csak csinálják négy fal között. Az utcára hordjanak sapkát, kalapot, stb. .


Ez olyan nagy kérés a nem elkorcsosult 95%-tól, tőlünk, egészséges hajúaktól?

2014. jan. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
29%
14-es! Vona Gábor szerintem is füvezik, itt ebben a videóban is elég illuminált állapotban van, gondolom a fűtől: [link]
2014. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
51%

Hányszor leírtam már ezeket, de üsse kavics, nekifutok még egyszer...

Van meleg és ßuzi. Az előbbi ugyanolyan dolgozó ember, mint a másik pá millió, ugyanúgy szívatja a főnöke, ideges a benzinárak miatt, ugyanannyiba kerül neki a kenyér és a tej, mint nekünk, tehát ránézésre és főleg viselkedésre senki fia meg nem mondaná, hogy meleg. A nemi életét otthon éli, nem viszi ki az utcára és nem köti senki orrára. A ßuzi az, aki a pride meneteken szokott vonaglani a teherautók platóján, idegesíti a tömeget és szánt szándékkal viselkedik polgárpukkasztó és pofátlan módon. Azt hisz, hogy különb csak azért, mert a saját nevéhez vonzódik. A pride meneteknek egy célja van és ez nem a meleg büszkeség, vagy mi a bánat. Tudják jól, hogy az akcióra jön a reakció, esetünkben az agyatlan szélsőségesek, akik lejáratják magukat és a pártjukat az állatias és nevetséges viselkedésükkel. A szélsőjobb vékony értelmiségi rétege eleve ki sem meg ezekre tüntetni, de a focihuligán és kukadöntögető slepp gyönyörűen bemutatkozik ilyenkor az országnak, ami alapján az egész pártjukat ítéli meg a közvélemény.

Gondolom az itteni a "fű a sátán szobanövénye" véleményen lévők az általános iskolás drogprevenciós óra anyagából gazdálkodnak a mai napig, ahol a rendőrbácsi bejött, mutatott pár képet lecsúszott emberekről, majd az osztály létszámának megfelelő alkalommal kántála el, hogy A DROG AZ ROSSZ. Hogy miért? Az mindegy, csak hidd el az. Drog és drog között is van különbség. A marihuána nem egy kokain vagy acid, ez olyan, mintha a sört és a Jani bácsi kerítésszaggató pálinkáját vennénk egy kalap alá. Itt közép-európai szinten nincs is füvet legálisan forgalmazó ország, tehát, ha most lépnénk, akkor mi lehetnénk azok, akik a hollandok északon. Nekik másfél milliárd fontos bevételt hoz, plusz még szabályozni is tudják a terjesztést, nekünk meg jól jönne az a kevés zsebpénz. Az a kár, hogy ők se akarnak vetélytársat a piacon, a szeszfőzésből élők pedig aktívan lobbiznak a fű ellen, hisz nekik se kell a konkurencia tudatmódosítás terén, hisz ők is azt teszik, csak kicsiben.

2014. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
58%

Valóban a meleg és a buz1 két külön kifejezés, de szerintem utóbbit nemi érdeklődéstől teljesen függetlenül lehet használni. A pride ellen tüntetők nagyon is buz1k.


A 2006 környéki sérelmek alapjait mindenki elismeri, de ha van szemed és ismered a google szolgáltatását már láthatod, hogy nem ilyen a felvonulás. Maga a menet pedig nem polgárpukkasztás, ahogy egy motorosfelvonulás, egy hagyományőrző találkozó, egy zenei fesztivál sem az, csak hogy szélsőjobb-közeli eseményeket említsek.


Olyan alapon diszkriminálni, hogy ki mennyire konformista teljes hülyeség és a szexualitástól igen messze áll. Talán egy hajólakkal beállított, 30cm-s tarajokkal vonuló punkbandára is azt mondanád, hogy takarodjanak a normális emberek és a normális punkok szeme elől? Ők is extrémebben különböznek a nagy átlagtól. Mint ahogy a népviselet-, néprajz-rajongók elborultabbjai is, akik hétköznap is képesek mentében meg a többi hasonló ruhában járni, nem csak a hortobágyi turistashowk környékén.


Meg úgy egyáltalán, más emberek miért érzik feljogosítva magukat arra, hogy beleszóljanak abba hogy hogyan éli a másik az életét addig, amíg az a törvényes keretekbe belefér? A szexualitás miért másabb a zenei ízlésnél? A kutyaláncos rockereknek mikor fogtok ilyet mondani? Netán a tetováltaknak? Fitness/gyúrás őrültek? Milliónyi más olyan példát lehet hozni, amiknél még a legautokratikusabb gondolkodású emberben sem merülne fel az, hogy meg kellene szabni nekik, hogyan lehetnek olyanok, amik. A melegeknél mi különbözik?


Ha az emberiség kihalását mondod, akkor kiröhöglek.

2014. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

" Az előbbi ugyanolyan dolgozó ember, mint a másik pá millió, ugyanúgy szívatja a főnöke, ideges a benzinárak miatt, ugyanannyiba kerül neki a kenyér és a tej, mint nekünk, tehát ránézésre és főleg viselkedésre senki fia meg nem mondaná, hogy meleg"

Idáig stimmel, viszont közülük is sokan felvonulnak, mert fontosnak tartják. és nem polgárt akarnak pukkasztani, sem botrányt kelteni...

2014. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!