Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az összefogásra fognak...

Akik az összefogásra fognak szavazni, azok erre nem gondoltak?

Figyelt kérdés

Úgy látom a mostani helyzetet, hogy a baloldal aki eddig végig "megújulásról" papolt most gyakorlatilag visszaállította a már jól ismert bagázst. Folyton hajtogatják, hogy a Viktor mekkora egy hatalommániás, holott ezek képesek az ördögnek is eladni a lelküket, csak visszakerüljenek a régi pozícióikba. Egyetértek azzal, hogy a Fideszt le kéne váltani, azonban mélységesen ellenzem, hogy pont ezek az ugyanolyan tolvaj, hazug, leszerepelt gazemberek próbálják ezt csinálni.


És akkor most a bevezető után jöjjön a valódi kérdés. Tegyük fel, hogy ezek megnyerik a választást 2014-ben. Utána mi lesz? Mert teljesen világos, hogy ezek az úgymond "szövetségeseiket" is gyűlölik, kényszerből fogtak csak össze. Ha hatalomra jutnak akkor képesek lesznek ezek kormányozni? Én erősen kétlem, de mindenki véleményére kíváncsi vagyok.


Arra kérnék mindenkit, hogy ne sértegessük a másikat és ne csapjon át ez a kérdés is mocskolódásba. Ha azt szeretnél, kérlek írd be egy másik kérdés alá. Köszönöm mindenkinek!



2014. jan. 14. 23:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azt sem tudod hogy mit kritizálsz!

Ha valamiről kijelented hogy rossz akkor azt úgy tedd hogy elolvasod a leírását, amennyiben nem olvasod el akkor hogy jössz ahhoz hogy véleményezd vagy kritizáld? egyszóval az ilyen ember szava az semmit sem ér.

2014. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Azt sem tudod hogy mit kritizálsz!

Ha valamiről kijelented hogy rossz akkor azt úgy tedd hogy elolvasod a leírását, amennyiben nem olvasod el akkor hogy jössz ahhoz hogy véleményezd vagy kritizáld? egyszóval az ilyen ember szava az semmit sem ér."


És ezt te döntöd el kinek a szava nem ér semmit elvti?

Hát rohadtul nem te!

Valld be, hogy az agitátorszövegelésen kívül semmi egyebet nem tudsz! :)


"Vannak jó szakembereik vannak jó terveik ahhoz hogy Magyarországból egy dinamikusan fejlődő Európai jogállamot csináljanak."


Ha állítasz ilyet akkor azt neked kell alátámasztani, hogy hihető legyen, nem nekem amit fordítva nagyon szerettek követelni!

2014. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Vannak jó szakembereik vannak jó terveik ahhoz hogy Magyarországból egy dinamikusan fejlődő Európai jogállamot csináljanak."

Mikor ezt leírtam én elolvastam a terveikről szóló leírásokat, ezt ajánlom neked is.

2014. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 rebel888 válasza:

A kényszer nagy úr az MSZP-nél. Ugyanis az ellenzéknek ez az egyetlen mentőöve, hogy hatalomra jussanak. Egyenként kevesek, de így, hogy összeolvadtak a választás idejére, számítanak a szavazatokra. Csak kérdés, kire fog szavazni az az MSZP-s aki nem szimpatizál Gyurcsánnyal???


Lehet szidni a FIDESZT, néhány ismerősöm rendre szidja a mostani rendszert, de arra nem gondol, hogy van pénze cigire, tud este órák hosszat netezni és van munkahelye, van okos telefonja stb. szóval NEM SZEGÉNY! De könnyebb szidni a FIDESZT.


Orbán 4 év alatt többet tett, mint az MSZP 8 év alatt. És számoljuk meg, hány miniszterelnökünk volt Medgyesitől Mesterháziig.


Magyarországon a fiatalokat nem érinti, nem foglalkoztatja annyira a politika. Éppen ezért, vagy az MSZP vagy a FIDESZ kerülhet kormányra. Az LMP nagy tervekkel indult, a parlamentbe bekerültek, de igazából csend van körülöttük, néha-néha előjönnek utólag-okoskodni. Attól, hogy olyan bajszuk meg szakálluk van mint Kossuth Lajosnak volt, még nem lesznek nagyobb magyarok. A Jobbik pedig radikális pártként megint ugyanez a szisztéma.


Én inkább arra leszek kíváncsi, hogy ha az MSZP megbukik, melyik fog lemondani és végleg eltűnni a politikai közéletből. Az MDF-ből Dávid Ibolya még a bukás estéjén lemondott, és így is kell. Elfogadta a vereséget, nem tér vissza újra és újra.

2014. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Amúgy a kérdés jogos, és én is gondolkodtam már rajta. Egy valamit azért gondolj végig. Vajon ha a fidesz kap még egy ciklust utána le lehet váltani demokratikus módon? Mert nem egészen négy év alatt képes volt úgy újraszervezni az összes független intézményt, hogy bármelyiket tudná kézi vezérléssel irányítani. Ezeket a szerencsétleneket pedig azért sokkal könnyebb elmozdítani, ha nem jönnek be. Orbán mindent megtesz annak érdekében, hogy lehetőleg az élete végéig birtokolja a hatalmat, és a végletekig kiszipolyozza a magyar társadalmat a klientúrájának a javára. Nézd meg mit művelt most a Roszatommal! Valahogy megint a Közgéphez lehet kötni a dolgot.

[link]

2014. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"A kényszer nagy úr az MSZP-nél. Ugyanis az ellenzéknek ez az egyetlen mentőöve, hogy hatalomra jussanak."


A kényszer helyett inkább azt mondanám ,hogy a pénz az úr az Mszp-nél.Azok a pénzek amiket BELEFEKETETTEK balodalba a nyugati érdekcsoportok alapítványai.

Ti tényleg azt hiszitek önszántukból egyeztek meg?Amikor az utóbbi 3 évben másról sem szólt az Mszp politikája,mint arról ,hogyan határolódjanak el Fletótól.Amikor létrejött a Milla, aztán az Eggyütt szó se volt róla ,hogy Bajnai rájuk fog telepedni mint aki a hullámot akarja meglovagolni.Meg is tört a lendület rendesen.

Decemberben ez a 3 balodali sokszor bizonyított politikusvezér marionettfigura többször be lett hivatva az amerikai nagykövetségre.Több időt tölöttek ott az utóbbi időben mint a saját pártszékházukban.

A kinti gazdáik összgezve a statisztikákat ,a helyzetjentéseket ,meghallgatva az ő véleményüket elkészíették és leosztották nekik a felállást.

Na itt jön elő a kényszer mert a pajtikáéknak nemigazán van választásuk vagy lehetőségük ellenvéleményezni.Tehát összeültek békülgetni egy kicsit és megbeszélni, hogy nincs mit tenni ha a politikai szintéren akarnak még maradni valameddig.Mert a pénz ám nagyúr és aki adományokat fogad el , akiknek finanszírozzák a indokolatlanul túlfokozott médiajelenlétét attól majdan cserébe kérni is fognak ezt azt azok akik a pénzt adták.

Maffiózóknál,stirciknél és egyébb alvilági kétes alakoknál már csak így megy.

Nos ha azt akarjátok, hogy Magyarországból Gy. Ferenc ismét és még jobban K.vaországisztánt csináljon szvazzatok a baloldalra.

Ha azt akarjátok, hogy potyasegélyezéssel tovább szaporítsa az orkokat és a népesség lustábbik felét ,szavazzatok a baolodalra.

Ha azt akarjátok, hogy a külfödiek vagonszám hordják ki az országból a pénzt... mert ugye Fletó megmondta: Irgumburgum .Rezsicsökkentés? Az hülyeség!

2014. jan. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!