Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják sokan a külföldö...

Miért szidják sokan a külföldön munkát vállaló embert?

Figyelt kérdés
Legtöbb kint dolgozó ismerősöm azért ment ki mert itthon nem kapott munkát, küldik haza szülőknek a havi 100-150ezer Ft-ot, amit a szülők itthon költenek el, a másik alternatíva az lenne, hogy segélyből él..

2014. jan. 18. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Mert az ilyen ember az ország szégyene.
2014. jan. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Galamb András ***** válasza:
81%
Az emberek minden felé irigyek mások jó létére. Ha valaki nagyobb értéket vesz miből telik neki.
2014. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A családjának is szégyene ha ilyen embert nevelt ki.
2014. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Ész érvet még én sem hallottam, csak jönnek ezzel amivel most is hogy "fúj te vagy az ország szégyene".


Mert sokkal menőbb itthon ülni segélyen, vagy a szülők pénzén, és sírni azon hogy nem akarok dolgozni menni mert jajj de keveset fizetnek.


Meg jó magyar szokás szerint mindig mindenki hibás azért mert nekem sz..r, csak én magam nem.

2014. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, ez ilyen jó magyar szokás.

De nem kell ehhez külföldre menni. Van olyan rokonom, aki vidéken nyomja nettó 90-ért, én elköltöztem a fővárosba ahol 3-4-szer annyit keresek, mint ő. Persze ő is ugat mindenért... Ez egyszerűbb, mint fogni a cuccod és elmenni munkát keresni.

2014. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert egyszerűen irigyek rá, mert meg merte hozni azt az áldozatot, hogy kiutazott és jól keres.


Egyelőre több pénzt hoz az államnak egy külföldön dolgozó, mint itthon egy segélyből vagy közmunkát végző ember. Hazahozza a pénzt és itt költi el. Aki közmunkán dolgozik vagy segélyből él, az pedig az adózók pénzéből van.

2014. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!