Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hogy az angol The...

Mit szóltok hogy az angol The Independent lap szerint a Magyar Gárda Európa legerősebb fasiszta bandája?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 16:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok benne biztos, hogy valaki is beszél a szerkesztőségben magyarul. Nyilván segítőket, pedig gondosan megválasztották ..
2014. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Azt, hogy már nincsenek is meg.


Szerintem máshol kéne szétnézniük.


http://www.youtube.com/watch?v=godPEzRHnOU


http://www.youtube.com/watch?v=jgzrhdetUNY

2014. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

A The Independent hülye.


A saját házuk táján söprögessenek, ugyanis brit földön sokkal gyakoribb a fehérek által elkövetett rasszista bűncselekmény, mint Magyarországon.


A Magyar Gárda, meg gyakorlatilag évek óta nem létezik a régi formájában, jó formán semmit nem csinálnak.

2014. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Igen, ennek ellenére, ha jól láttam zsidó vezetők már lázadoznak:)
2014. jan. 23. 17:03
 5/30 anonim ***** válasza:
29%
Inkább a legszánalmasabb ha már mindenáron valami leget akartak írni
2014. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
20%
Maximálisan egyetértek ezzel a megállapítással. A francnak jön a Jobbik Londonba gyűlést tartani? A kutya nem kíváncsi a höbörgő, uszító szövegeléseikre.
2014. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak a zsidó-liberális média újabb szánalmas megnyilvánulása, nem is létezik a Gárda már régen.
2014. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%
Azért megy a Jobbik Londonba mert érdeklik őket a kint élő magyarok. Az mszp mit tett értük azon kívül, hogy segített elüldözni őket? Azzal kampányolnak, hogy az irodájukból már 25. havi nyugdíjat is megígérik csak valaki szavazzon rájuk. Ellenben a Jobbik legalább felkeresi őket.
2014. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 MrPifta ***** válasza:
44%
sőt, Magyarországon sem kíváncsi rájuk senki. Továbbá: "Nekem nincs bajom a szélsőséges gyűlölködőkkel, csak otthon, 4 fal között csinálják!"
2014. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
35%
Általában csak az értelmiségiek szoktak kíváncsiskodni a Jobbik gondolatai iránt. Amennyiben Ön nem érdeklődik irányába, abban az esetben vagy fizetik, hogy ne tegye vagy pedig lütyő. Én nem mondom meg melyik. Döntsön Ön.
2014. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!