Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik kereszténynek vallják magukat, de nem állnak ki a Fidesz mellett?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 17:09
1 2
 11/17 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Áldassék a nevük.
2014. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Értem, tehát a hatalmas migráció, a robbantgatások, vagy éppen Ukrajnában az épp zajló polgárháború is biztos csak a jólétüket és boldogságukat fejezi ki. Csak tudnám, hogy ezt mégis hogy tudod maghadnak bemesélni.
2014. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%

"Csak tudnám, hogy ezt mégis hogy tudod maghadnak bemesélni."


Na szerinted hogyan? A keresztények alapból nem arról híresek, hogy olyan dolgokban hisznek, ami valóban létezik. Innentől kezdve meg már nem nagy ugrás a képzelgésük továbbgyűrűzése ilyen irányba.

2014. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Oroszországban, Ukrajnában, Romániában és Szerbiában nincs szétválasztva az állam és az egyház, és lelkileg jobb is az emberek helyzete, több a boldog ember, kevesebb az öngyilkos, mint nálunk."


Romániáról és Szerbiáról biztosan tudom, hogy pont úgy szét van választva, mint nálunk.

2014. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Hiszek Istenben.Mindig is hittem,neveléstől függetlenül is.

Viszont a véleményem erről csak annyi,hogy a fidesz ne akarja ki sajátítani magának a kereszténységet.A KDNP meg főleg ne,mert vicc és álca amit művelnek ők ketten a (kereszténység nevében.)

2014. jan. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

úgyérted a fidesz hitgyülis szektája mellett?

tudoda fidesz annyira keresztény amennyire én pakisztán.

(nem vagyok az)

Ébredj már fel az isteni színjátékból.

2014. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És pontosan úgy van ahogy molotov mondja, Istenben való hívéshez nem kell templomba járni, de még vallás sem kell . Minek? Ha hiszel Sitenben akkor otthojn négy fal között is hiszel nem? Mineka cicoma? A mai kereszténység egy propaganda, poltikai eszköz, pontosan úgy ahogy zsidó hit is egy egy világuralmi terv része. Ahhoz eszköz. Wake up Neo.
2014. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!