Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért tartják a jobbikot...

Mért tartják a jobbikot szélsőjobbosnak netán neonácinak?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok, de nagyon értek a politikához és a történelemhez soha nem fogadtam el a "hülyeséget" a demagóg dumát mindig utána néztem magam ,hogy mi ,hogy van.Eljött az az idő ,hogy ezzel a témával is foglalkozzak.

Nagyon sokszor hallom ismerősöktől barátoktól, hogy a TV-ben ( én nem nagyon nézek) ,hogy milyen sokat foglalkoznak a jobbikkal.A legtöbb cikkben mindig azzal foglalkoznak ,hogy a jobbik (neonáci,nyilas,fasiszta,hitler imádó párt).

Én ezzel nem tudok egyetérteni mivel úgymond semmi olyan dolgot nem csinált maga a PÁRT ami miatt cigányok vagy zsidók haltak meg vagy káruk lett volna.Az meg más dolog, hogy nem valószínű, hogy nyer mert sajnos az emberek többsége

a médiából szerzi tudását és ahogy leírtam ,hogy a média a legtöbbször nyilasnak állítja be.Ha valóban nyilas lenne akkor 2010-ben nem szavazott volna rájuk M.O. 12,18%-a és ekkor még nem szavazhattak a külföldön élő magyar

állampolgárok.Nem tudom mit hoz 2014 de valószínű, hogy nem lesz megint ennyire egyértelmű a szavazás végeredménye.Kérek mindenkit (legyen akár MSZP-s,Jobbikos,Fideszes vagy bármilyen más gondolkodású),hogy örizzük meg emberi

méltóságainkat és ne beszéljünk egymással úgy mint az barmok, hanem emberi módon.Mert ez a legalja, ha azért bántják egymást az emberek, mert ő nem arra a pártra szavazz...



2014. jan. 29. 12:20
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
érdekes...
2014. jan. 29. 13:21
 12/31 anonim ***** válasza:
17%

Egyet kell értsek, a kérdező egy troll.

Mikor unod már meg ezt a sok butaságot, amit bepakolsz ide??????

2014. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
de mit?
2014. jan. 29. 14:09
 14/31 A kérdező kommentje:
legalább valaki egyetért velem köszönöm és szebb jövőt
2014. jan. 29. 15:19
 15/31 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sem nácik. Azok nem voltak ilyen puhapélójúak.
2014. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
zátévé :D
2014. jan. 29. 17:51
 17/31 anonim ***** válasza:
71%

"Mért tartják a jobbikot szélsőjobbosnak"

Mert képtelenek felismerni egy egyértelműen baloldali pártot?

2014. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Leírok egy fura elméletet, legfeljebb röhögtök rajta.

A probléma, hogy a médiában, és a médiát irányító csoportban sokan füveznek. Tudtommal ez a szer érzelem erősítő. Ha valami aggasztja, nyugtalanítja a mariskázó ipsét, könnyen félelmet, pánikrohamot kap a pénzéért jókedv, vagy kellemes ellazulás helyett. Az ismétlődő rosszul sikerült betépések egymás hatását fokozva erősítik a félelmet. Ezért látják a jobbikosokat zombi-náci-vámpír-démonoknak. Ha egy átlagosnál nagyobb postagalambot látnak, már megrémülnek:

-Jaj, egy turul madár, bántani fog!

A THC hosszú távon megrontja a józan ítélőképességet. Gondoljátok át! Miért van annyi hülye politikus, és celeb?

2014. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
hát van benne valami de tény ,hogy fura elmélet de az biztos ,hogy valamit szívnak most viccen kívűl
2014. jan. 30. 11:05
 20/31 anonim ***** válasza:

A Jobbiknak van egy nemzeti oldala, egy olyan oldala, mint a Fidesznek, ugye Vona is Fideszes volt, és nagy Orbán Viktor rajongó, tudom Jobbikosoknak ez talán furcsa, de a Jobbikban és a Fideszben van egy közös nemzeti vonal! A gond az, hogy a Jobbikban, de a szavazójukban 100%-ig biztos, van egy rasszista gondolkodás, amely utálja a cigányokat, és a zsidókat, az nem jut eszükbe, hogy lehet, hogy a cigányok 90%-a olyan, amilyen, és ha csak egy normális cigány él az országban, aki becsülettel melózik, akkor nem skandálhatnak olyanokat, hogy minden cigányt a fára, meg ilyenek, ez nem rasszizmus??????? Én sem kedvelem a cigányok 99%-át, de azért ez túlzás! Úgy lenne helyénvaló, hogy a cigányok nagy részét nem szeretjük, mert olyan, amilyen, és nem a származása miatt, hanem azért amilyenek! Ha ezt így kommunikálnák, lehet semmi gond nem lenne, mert IGAZUK LENNE, a cigányok többsége tényleg ilyen! A másik hogy állandóan zsidóznak, ami idegesítő! És nem az a bosszantó, hogy úgy gondolják, hogy a zsidók egy része olyan, amilyen, hanem hogy általánosítanak, és ez a legjobb szó, mindig csak az általánosítás, hogy "büdös, mocskos zsidók" meg ilyenek, egyszerűen nevetséges! Lehet, hogy a zsidók ilyenek, de nem mindegyik, akkor miért is általánosítunk? Hogy esne valakinek, ha a bőre színe miatt lenne kiközösítve, és akasztással fenyegetnék? ROSSZUL! És nem lehet letagadni, mert JOBBIKOS tüntetéseken ott kiabálnak ezek az emberek, és egy normális párt ettől elhatárolódik, de ők teljesen nem teszik ezt, mert kellenek a szavazatok!


Viszont vannak a Jobbikban normális, és hazaszerető politikusok, akiket kedvelek, és a politikájuk 90%-val egyetértek, de a szavazójuk miatt, nem tudnám fogok rájuk szavazni, na meg azért, mert más pártot támogatok! De a Jobbik, mint párt nekem nagyon szimpatikus, mármint a nemzeti része, aki mérsékelt hangnemben beszél, nem cigányozik, és zsidózik! Szóval ha még úgy is lenne, hogy kiábrándulnék a pártomból, és a Jobbikra akarnék szavazni, nem tudnám megtenni, azért mert sok rasszista szavazójuk van, elég csak megnézni a y..tube videók alatti gyűlölködést, szítást, és a rasszista beszólásokat, nekem BÉKESSÉG KELL, ÉS NEM GYŰLÖLKÖDÉS!


Ha ők nem lennének meg ez a vonal, akkor azt mondanám, hogy a JOBBIK FOGJON ÖSSZE A FIDESSZEL, ÉS EGYÜTT LÉPJENEK FEL AZ MSZP ELLEN, de így nem! Remélem Vonának megjön az esze (Vonát talpig becsületes magyarnak, és hazafinak tartok) és lemond ezekről az emberekről!


ÉLJEN A NEMZET!

2014. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!