Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem nőtt jelentősen a...

Miért nem nőtt jelentősen a Jobbik támogatottsága az elmúlt 4 évben?

Figyelt kérdés
A Fidesz kormányzása elég ellentmondásos, ez nem kérdés, még a szimpatizánsok szerint sem. A baloldalt nem kell bemutatni. Egy ilyen politikai környezetben miért nem tudott megerősödni? Azt értem, hogy vannak nehézségek, hogy nem engedik őket média közelbe, bla bla... Engem az érdekel, hogy miért nem kerestek megoldásokat ezekre a nehézségekre? Egyáltalán ez a probléma? Hogy nem jutnak el az emberekhez? Nem lehet, hogy még is meghallják őket, csak nem tetszik amit hallanak? Komolyan érdekel!

2014. márc. 3. 21:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
8%

"szerintem sok jó van bennük, de sok beültetett szélsőségesnek álcázott hőzöngő provó is van, hogy lehessen az országra hápogni, jájáj, de fasziszták"


A lakosság pont azt várná el tőlük, hogy fasiszták legyenek, de kb. csak a focidrukker szintnél tartanak még mindig, hiába telt el 8 év azóta, hogy komolyan jelen vannak a politikában.

2014. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
24%
kétszermond-kétszermond (meg úgy látszott az utolsó szó miatt nem ment el:)))
2014. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
34%
Az ki az a "lakosság"? olyan nincs, csak a műanyag rádió hírekben.. Emberek vannak. És nem várná el senki, csak a hivatásos rettegők.
2014. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
27%

"szerintem sok jó van bennük, de sok beültetett szélsőségesnek álcázott hőzöngő provó, karlenditődiána is van, hogy lehessen az országra hápogni, jájáj, de csúnyák"


Bácsfi Diánának semmi köze nem volt a Jobbikhoz, az ő idejében (2003) még sehol sem voltak.

Amúgy is, Bácsfi hungarista volt, ami elég érdekes az ő esetében, mert a hungarizmusban egy nő nem úgy viselkedik, ahogy ő tette.

2014. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
25%

Igazából egyre többet hallani, hogy a fiatalok körében nagyon népszerűek. Ez mondjuk engem eléggé megrémít. Kilépni az Eu-ból, fegyvergyárakat létesíteni (??????) és még jópár eléggé szélsőséges elképzelésük van, ami rövid távon tiszta diktatúrába torkollhatna.

Persze, büszkének kell lenni a nemzetiségünkre, de nem haragból és gyűlöletből kellene pártot alapítani és támogatni. Sajnos eléggé népszerű párt.

Az is probléma velük, hogy egy csomó politikusuk komolyan vehetetlen, mert amit képviselnek az nagyon eltúlzott. Szóval nem véletlen nem tudják őket megszólaltatni a médiában, szinte hiteltelenek. Ezt még a laikus kispolgár is látja.

2014. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
54%

Erősödik ő. " hónapja 8% volt a támogatottság, most 16%. Tárki felmérés szerint. Indexen fent van, mielőtt forrásért kiabál valaki.

Paks és az Ukrán ügy folytán erősödnek. Remélem Orbán még csinál valamit, és akkor nagyon a fidesz, meg az mszp nyakára tudnak lépni.

2014. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
34%

Amúgy a Jobbik fénykora 2009-2010 környékén volt, azóta csak zuhannak lefelé.

Saját maguknak köszönhetik. Parlamenti semmittevésbe mentek át az utcai politizálásból.

2014. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
64%-os, én nem 10-en százalékokról beszélek. Eltelt 4 év, és nem tudtak kijönni a 20%-ból sem. Mire várunk? Majd 20 év múlva talán beérünk? Ahogy berobbantak a politikába, én arra számítottam, hogy mostanra kormányváltó erővé vállnak. Ehelyett még mindig azon drukkolnak a szimpatizánsok, hogy ezt a gagyi baloldalt megverjék? Hahó, nem 2010 van, eltelt 4 év!
2014. márc. 3. 21:49
 19/34 anonim ***** válasza:
41%

Akkor egy kis realitásteszt:

[link]


Olvasd már el ezt a programnak nevezett kalap szart! Ilyen lufi, felhő hülyeségeket még a baloldal sem ígérget, pedig ők híresen nagyorrú hazudozók. A jobbik egy bohócpárt, Novák Előd kaliberű műveletlen senkiháziakkal. Egy nulla az egész.

2014. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
29%
Azért, mert a cigányok nagyon gyorsan osztódnak, ők meg nagyon nincsenek jóságban a Jobbikkal. Talán majd 4 év múlva lesz esélye a Jobbiknak, viszont ha akkor sem nyer lényegében meg is szűnhet, mert 8 év múlva Magyarország lakosságának a 40%-a cigány lesz. Pech az itteni adózó magyaroknak :D
2014. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!