Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem nőtt jelentősen a...

Miért nem nőtt jelentősen a Jobbik támogatottsága az elmúlt 4 évben?

Figyelt kérdés
A Fidesz kormányzása elég ellentmondásos, ez nem kérdés, még a szimpatizánsok szerint sem. A baloldalt nem kell bemutatni. Egy ilyen politikai környezetben miért nem tudott megerősödni? Azt értem, hogy vannak nehézségek, hogy nem engedik őket média közelbe, bla bla... Engem az érdekel, hogy miért nem kerestek megoldásokat ezekre a nehézségekre? Egyáltalán ez a probléma? Hogy nem jutnak el az emberekhez? Nem lehet, hogy még is meghallják őket, csak nem tetszik amit hallanak? Komolyan érdekel!

2014. márc. 3. 21:18
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Ezt már hallottuk 2010-ben is. Elég szomorú, ha egy önmagát kormányváltó erőnek hirdető párt ilyen ezoterikus szinten kezeli a dolgokat.
2014. márc. 6. 02:00
 32/34 anonim ***** válasza:

Állandó jelleggel együtt szavaznak? Azért nem ezt vettem észre!


:


https://www.youtube.com/watch?v=tjXEKcJZBiw

2014. márc. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

mert tévét nézel és hihetelne ostoba vagy azért.

Holnap nyer a Jobbik! Végre!!

2014. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
A szélsőséges felfogásuk miatt. Azt általában nem díjazzák.
2014. máj. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!