Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A következő választáson kire...

A következő választáson kire szavazol?

Figyelt kérdés

Csak érdekel, hogy hogyan vélekednek az emberek. Rövid okot írhajatok, légyszives. Viszont egymásba ne kössetek, mert arra nem kiváncsi senki!

14/L


2009. dec. 13. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
LMP - mert nincs más, csak olyanok, akik lejáratták magukat (MSZP, SZDSZ, FIDESZ), és olyanok, akik lejáratnak minket (JOBBIK)...
2009. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Én a fideszre,mert úgy gondolom,hogy bizonyos szempontból jobb mint az mszp.
2009. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

A Fideszre. Eddig is mindig rájuk szavaztam.


Én elégedett voltam az ő 4 éves kormányzásukkal, ezen kívül pedig ők képviselik azt az értékrendet, amivel képes vagyok azonosulni.

2009. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Jobbik. Hosszú lenne leírni miért. Én azért nem szavazok az mszp,fideszre, mert nem értek egyet a programjukkal, az LMP (szdsz) pedig impotens gyerekpárt. A többi kispárt pedig csak gyenge próbálkozás.
2009. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
Még nem, tudom kire szavazok.Azt viszont igen.hogy wem a Fideszre,sem a Jobbikra nem.A Fidesz csak a gazdagoknak kedvez,és a családom nem tortozik közéjül.A Jobbik pedig megvalósíthatatlan programot mond.
2009. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
légyszívesn kicsit konkrétabban írjatok, politika terén nem vagyok jártas. miért nem szavaztok xy-ra, mi nem tetszik a programban, stb?
2009. dec. 13. 20:10
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

Seres Mária Civil mozgalma.

Még nincsenek korrupciós kapcsolataik.Mire kiépítenék, letelik a négy év, le lehet váltani őket.

2009. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
MSZP. Baloldali voltam, vagyok, maradok. Nem a legideálisabb, de jelen pillanatban semmi más reális esélyes parlamenti erő nincsen a láthatáron, amely közel lenne az értékrendemhez.
2009. dec. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó! Nem kötekedni akarok, de az mszp-ben annyi baloldaliság van, mint egy nádtetőben.
2009. dec. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5%

SZEMA. Lehet rájuk mondani, hogy az SZDSZ utódpártja, de nem úgy politizálnak. Elvetik a gazdasági (jobbikos szleng alapján neo)liberalizmust, fontosnak tartják az emberi jogok tiszteletben tartását, és a fő támogatói olyan gazdasági szakemberek és olyan művészek, akiket nagyra tartok. Megvan bennük az SZDSZ-ből hiányzó fiatalosság, és bár nem szeretik a Jobbikot, politikailag korrektek. Az is jó bennük, hogy nem valami ellen határozzák meg magukat (MSZP: fidesz ellen, FIDESZ: mszp ellen, JOBBIK: a liberálisok és egyes társadalmi rétegek ellen), hanem valamiként.

Lehet, hogy nem kerülnek be, de legalább megérdemlik a voksom.

Lehet lepontozni... :)

2009. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!