Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz ennyire jó vagy a...

A Fidesz ennyire jó vagy a magyar politikai élet ennyire gyalázatos?

Figyelt kérdés

Ez persze csak költői kérdés volt.

Mi a véleményed erről?



[link]



2014. márc. 10. 08:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
nem a fidesz jó ennyire, hanem az ellenzék ennyire gyönge
2014. márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Ennek kevés köze van a pártok tevékenységéhez, még kevesebb a tényleges értékükhöz.

Ez következik egyrészt a kiépített intézményrendszerből a médián és a kulcsfontosságú gazdasági, igazságügyi rendszereken át a közoktatásig, másrészt az utóbbiból és az elsőből következő népbutításból.

Ma nem a pártok valódi megítélését láthatjuk, hanem a tömegterelés eredményeit.

2014. márc. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Tömegterelés? Le kellett járatni azt a fránya ellenzéki összefogást? Szerintem lejáratta önmagát már régen, és most újra, hogy Fleto és Bajnai a vezéralakok.

Meg tömeg? A Fidesznek ugyan az a 2 milliós bázisa van, mint 2002ben, a baloldal mögül hátrált ki a támogatás, és szerintem ez nem a Fidesz műve.

2014. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szántóvető ***** válasza:
48%
az index ennyire manipulatív.méghogy a Jobbik egyetlen egyéni jelöltje sem fog győzni,ezt még ők sem gondolják komolyan.
2014. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Hát pedig nem valószínű h jobbikból egyéni képviselő nyerni fog vhol. Lesz pár nyertes MSZP-s a többit meg megint elviszi a fidesz.
2014. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
(egy balos)A fidesz tényleg "jó"abban ahogyan megvalósítja és kommonikálja politikai törekvéseit, ez sok embernek" bejön",a baj csak az h. rossz irányba viszik az országot geopolitikai szempontból és ez nem rossz vagy jó kormányzás kérdése,ez egy diktátumokra épülő politika.Ez BŰN!Az országgal szemben!
2014. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hat az en szavazatomra ne szamitson!


-Nekem fidesz belekerult az elmult evekben vagy 8-10 millio Ft-omba.


A sok lehuzasa kozul a harom ami a legjobban fajt, az

-magannyugdij orokolheto maganszamlakra

-egyenlotlen elbiralas Ft es devizahiteles kozott

-1 evre "ideiglenes" bankado (mint OTP reszvenyes)


Persze valahonnan finanszirozni kell a trafik, fold, meg stadion mutyit...


Erdekes, hogy a szuk kornyezetemben mindenki azt mondja, hogy a sok birka megint rajuk fog szavazni, de en szerintem nagyobbat bukik majd mint 2002-ben.


Es az egesz kudarcot meg el akarja titkolni inflacio csokkentessel meg foglalkoztatasi adat javulassal. Na ja!


Es ahol az egesz nem kerek, hogy mindig csupan a fidesz mondja magarol, hogy tuti gyerek, tuti teljesitmenyekkel!


Az a sok kicsi fuggetlen velemeny, az emberek velemenye, na az valahogyan hianyzik...


Szerintem az orszagban nincs altalanos elgedettseg es a fidesznek nincs tisztelete nagy atlagban az emberek szemeben.


Nem is lehet olyan hatalmat tisztelni, aki hazugsaggal szedi be a penzt. Legalabb partnerkent megtisztelve elmagyarazhatna, hogy ezert es ezert kellett hazudnom. Dehat be sem ismerik, hogy hazudtak.


Ugyhogy barmelyik kozvelemenykutato is kerdez. Megmondom nekik, hogy "szandekomban all a fideszre szavazni". Csak ez a szandek majd a valasztas elotti 10 masodpercben meg fog valtozni. Kutyaharapast szorivel! Jo tanaraim voltak...

2014. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a helyzet. Vagy Jobbikra vagy Mszp-re szavaznak. Fidesz nálunk se szavaz senki. Kíváncsi vagyok én is.
2014. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sose értettem ezeket a becsléseket... Nagyon remélem, hogy köze sincs a valósághoz annak, hogy várhatóan megint 2/3-a lesz a Fidesznek. Ha sikerül nekik, akkor többet nem kívánkozok Magyarországon élni.
2014. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
a maffia fidesz lerabolt minden pénzt, hatalmi ágat, méidát, a birka nép meg béget... ennyire még nem nyomorították meg az országot, de megérdemli a birkasereg...
2014. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!