Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megállítható lenne a magyar...

Megállítható lenne a magyar népességfogyást, ha ezeket bevezetnénk?

Figyelt kérdés

-Bölcsőde és óvodák építése

-Otthonszülés engedélyezése

-Nők számára átalakítani a munkaerő piaci vállalást:

-Gyerek 1 éves koráig nem kellene dolgoznia menni, utána 1 évig 4 órát kellene dolgoznia, végül 6 órát, majd 3 éves kora után újra 8 órázhatna.

-Meleg párok számára megnyitni a béranyaság lehetőségét, leszbikus pároknak engedélyezni a mesterséges megtermékenyítést, s így talán a 4 szülős modell is bejönne ahol egy meleg pár és egy leszbikus pár közösen nevelni a gyermekeiket.



2014. márc. 15. 19:58
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

több bölcsőde ,óvoda:

Akkor kéne ,ha több gyerek lenne,de nincs,ezért felesleges.

Otthonszülés:

Ismerek olyat akinek 3 gyereke van és ezt csinálták mindegyiknél,semmi gond nem volt,de nem sokan vállalnák be szerintem akkor sem ha a kormány támogatná.Sokkal rizikósabb és az embert még is csak megnyugtatja a tudat ,hogy 100 méteres körzetben 60-70 orvos nyüzsög.

Nők a munkahelyen

Olyan munka helyek kellenének olyan beosztással ami mellett a nők tudnának nagycsaládot is egy férfivel fenntartani.Ez egyértelműen jó ötlet és ma is sokkal többen támogatnák,mint az utolsót.

Az utolsó előttihez nem értek.

Az utolsóról meg annyit,hogy mondhatsz homofóbnak,mert nem érdekel,de én sajnálnám azt a gyereket,aki ilyen családban nő fel.

Most egy nagyon általános dolgot írok ami szerintem nagyon is jellemző országunk társadalmi véleményére:

Semmi bajunk a melegekkel amíg:

Az embereknek és nekem sincs bajom velük,míg nem vonulgatnak fél pucéran Budapest utcáin és nem akarnak alkotmány módosítást,meg családhoz való jogot úgy ,hogy 2 férfi vagy ,hogy 2 nő.

Addig semmi gond amíg ,mint az elmúlt néhány évezredben,mióta van emberiség szépen otthon művelik az intim dolgaikat,nem akarva semmi többet.

Tudod mindig minden azon múlik,hogy az emberek tömegei mit fogadnak el normálisnak.És én nagyon szeretném ,hogy ez ne váljon normálissá és ezt az ilyen családban felnövő miatt mondom,mert neki sokkal nehezebb lesz megtalálnia önmagát.Míg egy férfi-női családban felnövő gyereknek sokkal könnyebb.Ha fiú látja ,hogy apa végzi a munkáját barkácsol,meg ilyenek lesz előtte egy (remélhetőleg) jó példa amit lemásolva tovább adhat majd az ő gyerekének.

Ez egy meleg házasságban felnövőnél úgy hiszem sokkal nehezebb ha a gyerek fiú és van 2 anyja.(az egyik férfinek gondolja magát ,tudom)Ő melyikről vehetne példát,ha ő nem olyan identitású mint ők?És még itt nincs vége ,mert ha férfihoz vonzódik,akkor még nincs egy meleg férfi sem a házban akiről valamiféle apai példa képet kialakíthatna.

Megkérlek ,hogy ne töröld a hozzászólásom és még annyit,hogy ezt úgy írtam,mint egy átlagos magyar állam polgár,tehát nem ismerem behatóbban a témát.Remélem adtam egy kis képet a nép véleményéből és sok sikert a szociólógiában.(úgy olvasom oda mész,ha rosszul láttam, akkor mindegy)

2014. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

1: jó ötlet, de nincs elég gyerek.

2: nem jó ötlet, nem biztonságos.

3: a mostani megoldás jobb, 2 évig ( vagy 3? ) van otthon, kevesebb fizetéssel, utána mehet vissza 8 órába rendes fizetéssel. Kevesebb cirkusz, egyszerűbb megoldás.

4: ( én azt mondom, hogy: "kinek a pap, kinek a papné", azaz lehet valaki meleg, leszbikus, stb. amíg ezt nem nyilvánosan intézi. Ne álljanak le az utcán csókolózni, stb., hanem menjenek haza a saját intim szférájukba. ) Az, hogy összesen 4 felnőtt egy, azaz 1 családban, úgy, hogy 2 meleg 2 leszbikus vagy akár normál esetben is, az úgy hülyeség, a béranyaság viszont viszonylag jó ötlet, pl.: azoknak, akiknek bármilyen oknál fogva nem lehet gyerekük.

2014. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
66%
Hagyjuk már ezt a megélhetés baromságot, nézzük meg Németországot és Japánt. A világ legfejlettebb államai között vannak, gazdaságilag is dobogós helyen mégis iszonyatos mértékben fogy a lakosságuk. Ezzel szemben az éhező afrikai országok nagy többségében brutális népességszaporulat van. A magyarság fogyását elsősorban úgy lehetne megállítani, hogy a fejekben rendet teszünk...
2014. márc. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
47%
Szóval ameddig úgy állunk hozzá a dolgokhoz, hogy a magyar ember mindenhol mindenért egymást mocskolja addig nem hinném, hogy itt bármi változás lenne, arról nem is beszélve, hogy "menjünk külföldre, mert ott 10 Ft-al többet keresünk, hú de jó lesz nekünk"
2014. márc. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
64%
Vegetálók ne szüljenek gyereket, minőség nem a mennyiség kell. Közoktatás!!!
2014. márc. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

Csak én érzem úgy hogy ennek a kérdésnek és ennek

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok-..

köze van egymáshoz?

2014. márc. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
41%

Liberális demokrácia és liberalizmus van.

Ebben a rendszerben nem lehet ilyen problémákat kezelni.

Hisz a rendszer hívei inkább hívnak idegen népeket, minthogy a saját népet szaporítanák.


Majd, ha lesz a népnek egy vezetője, célja, öntudata, akkor majd fog szaporodni.


De, ameddig ezt a szabadelvű marhaságot erőltetik, addig csak fogyni fog.

2014. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim válasza:

-Otthonszülés engedélyezése


Hmm szörnyen veszélyes mind az anya mond a gyerek szempontjából.

2014. márc. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Nem kell megállítani.Minek?

7 milliárdan vagyunk.

Olyan országokból kell pótolni az embereket,ahol túlnépesedés van,de normális,nem vallási fanatikus,középkori arab emberekkel.

A kínaiak rengetegen vannak.És ők legalább szeretnek dolgozni.

Ami náluk van az már nagyon beteges,olyan sokan vannak,hogy a gyerekeknek kell eltartani a szülőket.

Nem a bevándorlókkal van a baj,hanem akik a vallási kultúrájukat nem tudják otthagyni.

Ateista bevándorlókra van szükség,ez az ogazság:)))

2014. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Nem gyártani kellene futószalagon az embereket,mint a marhákat,hanem akik már élnek azok problémáját kell megoldani.
2014. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!