Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emberek, hogy fajulhatott...

Emberek, hogy fajulhatott eddig ez az ország, hogy a közvélemény kutatások szerint a jobbik 16 százalékon áll?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 19:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:
65%

A jobbik jelenleg 35 - 40 százalékon áll, ezt mérik már

a fizetett a közvéleménykutatók kb 20 % ra. Szerintem dobd ki a tvd.

2014. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim ***** válasza:
78%

Sorra hoztál fel témákat kérdező és aki ellened érvelt legtöbbjük 100%ot kapott.


Egy vicc jut rólad eszembe:

Megy Móricka az autópályán és közben hallja ,hogy bemondja a rádió:Figyelem egy őrült forgalommal szemben száguld az autópályán!

Mire Móricka:Dehogyis egy! Mind!

2014. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 A kérdező kommentje:
Miért kéne e többséggel tartanom? Sosem a tömeg volt okosabb. A tömeget könnyebben lehet manipulálni, befolyásolni. Én nem szoktam közéleti műsorokat tv-ben nézni, szóval megkímélem a kukásokat a cipeléstől. Én csak azt mondom, hogy gondolkodjanak el azon, hogy biztos jó-e a hirtelen kialakult radikális változás, csak mert elegünk lett. A történelmet tanulmányozva sok példát találhatunk arra, hogy miért nem lenne ez helyes. A természet szellemiségétől túl sokban különbözik. Nem hirtelen, hanem biztos változás kell, és nem akármerre, hanem csak jó irányba. Ne csak magunkra, hanem az utókorra is gondoljunk.
2014. márc. 29. 23:13
 94/94 anonim ***** válasza:
27%

Nyugi, kérdező azért nem ennyire gáz a helyzet! :)

vitéz Vona Gábor kiadta a parancsot, hogy a közvélemény kutatáson minden jobbikos vállalja fel pártszimpátiáját (ebben semmi baj), viszont a baloldaliaknál nincsen ilyen katonafegyelem, "hadbíróság" mint a Jobbik Gárdánál.

A baloldaliak sokkal kevésbé vállalják fel szimpátiájukat, mert gyanakszanak, hogy mi van, ha nem is egy igazi közvélemény kutató, hanem egy kubatov-lista gyár kereste fel őket, és esetleg (még az egzisztenciájukat is féltik. Szóval valószínűleg elég torz a kép. - Szerencsére.

Holnap majd meglátjuk.

Az azonban borítékolható, hogy a Jobbiknak 20 mandátumnál biztos, hogy nem lesz több.

2014. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!