Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emberek, hogy fajulhatott...

Emberek, hogy fajulhatott eddig ez az ország, hogy a közvélemény kutatások szerint a jobbik 16 százalékon áll?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 19:34
 21/94 A kérdező kommentje:

Nem faji alapon szorul arra, hanem mert amiatt nem kap munkát, amivel pénzt kereshetne. És pluszba még el is ítélik mert a fajához tartozik. Kedves barátaim, milyen keresztény ember az aki antiszemita vagy fajgyűlölő?

Az a különbség, hogy én nem ölném meg azokat, vagy nem verném meg azokat, akik rasszisták.

2014. márc. 25. 19:56
 22/94 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező. Nem vagyok Jobbikos, és nem hiszek a cigánykérdés erőszakos megoldásában sem. Viszont te vak vagy, vagy szintén roma, ha azt hiszed, hogy a cigányok a hátrányos helyzetük miatt bűnöznek.
2014. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 A kérdező kommentje:
Én is tudom, látom, hogy a cigány bűnözés magas az országban. És lehet, hogy igazatok van, hogy kis réteg aki faji dolgok miatt szorul arra, hogy lopjon. De testvéreim, van más megoldás, mint az erőszak, mert ha erőszakkal oldjuk meg nem lezünk különbek attól aki lop.
2014. márc. 25. 20:00
 24/94 anonim ***** válasza:
100%
És ki a fene mondta azt, hogy ezt a problémát erőszakkal kell megoldani?
2014. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
100%

És mi az a megoldás?

Hogy megemeljük a segélyüket ? :D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:DD

2014. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
100%

"Minden nap olvasok újságokat, weboldalakat, nézek videókat aktuális politikai kérdésekben. "

Csak éppen a valóságról fingod sincs.


De én is kérdezek tőled:

"Emberek, hogy fajulhatott eddig ez az ország, hogy ha elbiciklizek egy dűlőn a tanyavilágban, rámhívják a rendőrséget, pusztán csak azért mert idegen vagyok?"


A Jobbik csak reakció, az akció pedig a leginkább a vidéki Magyarország életét gúzsba kötő bűnözés. Melyiket is kéne megszüntetni először? Romkocsmákban fröccsöző hülyegyerekeknek erről fogalmuk sincs.


"hogy ha egy kisebb réteg arra szorul, hogy ha kell akár lopjon,"

Akor az nem rászoruló, henem bűnöző, akire le kell(ene) sújtani a törvény teljes erejével. De majd megnézném a pofádat, mikor kirámol egy ilyen rászoruló, akkor hogy mantrázod a zagyva hülyeségeidet.

2014. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki részt vett ebben a vitában szerintem, igenis meg kell hallgatni mások véleményét, hogy biztosak legyünk sajátunkban. Remélem ti is elgondolkodtok mások véleményén, hogy tovább formálódhassatok. Több kérdésre itt most nem tudok válaszolni
2014. márc. 25. 20:03
 28/94 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy a cigányokkal kapcsolatban alapvetően nem is a lopással, hanem a viselkedéssel és a mentalitással van a probléma.


20131119_verekedesbe_torkollott_a_ruhasosztas_csenyeten


Tessék, ilyen emberekkel te mégis mi a jó fenét akarsz kezdeni? Úgy üvöltenek, mint valami veszett hiénafalka és még jó, hogy nem mennek egymásnak, mint valami csimpánzok és verik agyon a másikat husángokkal.


- Mégöllek te gáchiiii!!!

- Nééém tééé, nééém tééé, elöbb én báxlák ágyóóón!

- Né pófázzá té béjóncé!!! Rákcsípje óróóódááát!!!

- Bázsábóje rázsábujke konjekulumá hájcsííí áááz ágyádát tééé, heee!!!


Na, hogy beszélsz velük normálisan? Be mernél menni közéjük?

2014. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
2014. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
100%

Hibás a link, itt az igazi:


[link]

2014. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!