Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emberek, hogy fajulhatott...

Emberek, hogy fajulhatott eddig ez az ország, hogy a közvélemény kutatások szerint a jobbik 16 százalékon áll?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 19:34
 61/94 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne feledd, hogy Orbánt azért szavazták meg annyian, hogy legyen vége végre a szoci vircsaftnak. Hogy aztán mekkora fideszes vircsaft jött, hát azon sokan ledöbbentek. A Fidesz önmagában semmit sem tudott felmutatni (pontosan nullát) csak a szocikhoz hasonlították.

Hogy a Jobbik eddig mit tett? Inkább mit nem tett: nem vett részt az elmúlt 24 év pusztításában, amivel elérték az egymást követő kormányok, hogy az EU pöcegödre lettünk. Érzésre és számszakilag is. Ha csak feleannyi kárt okozna a jobbikos vezetés, mint az eddigiek, már azon is fellégezne az ország :)

2014. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 A kérdező kommentje:
Igenis vannak párttagok akik részt vettek, sőt vannak olyanok akik a rendszerváltás előtt. Folyton azt mondják, hogy nem antiszemita párt. Akkor miért lépett ki pár éve az a párt tag akiről kiderítették, hogy zsidó származású? Nektek, hogy nem ijesztő az, hogy Magyarországon képesek az emberek egy olyan pártra szavazni, akiből egy párttag azt mondta, hogy listázni kéne az OGY-ben a zsidóket, mert nemzetbiztonsági kockázatot jelentenek? Emberek, tessék mérlegelni! Azért bármire ne szavazzunk azért mert ezekre biztos nem. A fidesz is ugyanígy nyert!
2014. márc. 25. 23:36
 63/94 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit elmegy a téma, de nem baj :)

Kettős állampolgárságról volt szó:

[link]

Hogy éppen ez helyzet a parlamentben nem tipikusan az eszkimó állampolgársággal is rendelkezőket illeti, hát ezért nem más a hunyó :)

"mert nemzetbiztonsági kockázatot jelentenek"

Talán mert így is van. Le kell tenni a garast valamelyik ország mellett és azért (kellene) dolgozni.


De akkor ők mekkora náci-rasszista-fasiszták :))

[link]


Ja, kis apróság.

"Molnár Zsolt személyes meggyőződése, hogy minden országgyűlési képviselőnek nyilvánossá kellene tennie: rendelkezik-e a magyaron kívül más állampolgársággal."

De hát őt biztos csak az igazság keresése fűtheti :)

[link]

2014. márc. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma kérdező, hogy neked fogalmad nincs arról, hogy milyen is cigányok között élni, velük egy osztályba járni, így aztán az általad javasolt megoldások naivak és a gyakorlatban kivitelezhetetlenek.

A kettős állampolgároknak pedig szerintem sincs helye a parlamentben függetlenül attól, hogy milyen állampolgársága van a magyaron kívül.

2014. márc. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 A kérdező kommentje:

Tudnék vele vitatkozni, de mondok mást: [link]

Na ez azért tényleg több a soknál!

2014. márc. 26. 00:11
 66/94 anonim ***** válasza:
100%

16 kevés, többnek kéne lennie.


Én nem vagyok rasszista, de a cigányokat utálom, mert TETTEK ÉRTE ELEGET! Velük jártam suliba, elég tapasztalatot szereztem sajnos... DE tisztelet a kivételnek, vannak rendes, tisztességes cigányok is, velük semmi baj nincs, nekem is vannak ilyen ismerőseim és szeretem őket, pedig elvileg csőlátású, rasszista náci jobbikos vagyok... De egyébként azt mondja a jobbik is, a törvénytisztelő, dolgozó (ill. dolgozni akaró) cigányokkal semmi probléma!

2014. márc. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj az,ha listázzák? Szerintem is kéne, sőt én be sem engednék oda kettős állampolgárságút. Ahogy egy előttem válaszoló mondta, tegye le a voksát valamelyik állam mellett. Ez egyértelműen nemzetbiztonság.
2014. márc. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 progizo ***** válasza:
100%

#38.: "a hozzáállást kellene gyökeresen megváltoztatni, vagyis elsősorban a közoktatást. Mert a jelenlegi körülmények közt meg lehet érteni ha valaki nem az iskolát választja."


Mi a véleményed Böjte Csaba tevékenységéről?

Mi a véleményed arról, hogy a tehetséges és tanulni akaró cigánygyermekek részére ha nem is mindenütt és kötelezően bentlakásos, de napközis iskolákat, oktatást kéne szervezni, ahogy a Jobbik is akarja? Hogy egyáltalán legyen valahol egy nyugodt, tiszta, csöndes helye tanulni, ha odahaza a putri, a züllés, a mocsok, és nem utolsósorban a többiek cikizése várja, amiért ki akar kerülni ebből a fertőből?

2014. márc. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 progizo ***** válasza:
100%

#62.: "Nektek, hogy nem ijesztő az, hogy Magyarországon képesek az emberek egy olyan pártra szavazni, akiből egy párttag azt mondta, hogy listázni kéne az OGY-ben a zsidóket, mert nemzetbiztonsági kockázatot jelentenek?"


Az izraeliek meg fel akarják vásárolni hazánkat, ahogy Simon Peresz kijelentette pár éve. Ha ez csak valami rossz vicc részéről, akkor a listázást is tudd be annak.

Ez van eddig a mérleg egyik serpenyőjében. Mit tehetsz még oda? És a másik serpenyőbe, ahol az van, hogy a Jobbik egy minél erősebb, nagyobb, büszkébb, önállóbb Magyarországot akar, értelmes nemzetstratégiát és célokat kitűzve a magyarság elé?

2014. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 progizo ***** válasza:
100%

#65.: " mondok mást: [link]

Na ez azért tényleg több a soknál!"


Nagyon helyes a Jobbik magatartása etéren is, mi ezzel a baj? Ennek a népnek egészséges, családközpontú emberekre van szüksége és arra, hogy gyarapodjunk számbenileg.

2014. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!