Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emberek, hogy fajulhatott...

Emberek, hogy fajulhatott eddig ez az ország, hogy a közvélemény kutatások szerint a jobbik 16 százalékon áll?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 19:34
 51/94 anonim ***** válasza:
100%

A közoktatással csak az a baj, hogy a tanárok jogai,lehetőségei a nevelés módjára(ha már aszülű bacik rá) nagyon le vannak korlátozva.Régen ha kaptunk egy taslit(tenyerest,körmöst) a tanárunktól nevelő célzattal és elpanaszoltuk otthon számíthattunk a szüleinktől a párjára.Ott lett elcseszve először amikor ellustult a tanár és nyafogásokat kezdett írásban üzengetni a szülőnek.Aztán meg ott mikor mindenféle fölösleges jogokkal ruházták fel az éretlen nebulókat.


Szerintem más lenne a megfelelő megoldás a bünözés visszaszorítása érdekében:


Nyilvábnos akasztások kellenek és rögtönitélő bíróság!

Ha valaki lop , gyilkol erőszakoskodik ,fellógatni 2 napon belül nyilvánosan a köztéren az első fára.

Ennél jobb nevelés nem létezik.Mert az ha benne van a pakliban a nagyon hamar történő fellógatás eshetősége akkor kétszer is meggondolja a halandó, hogy lopjon bűnözzön e.Ha pedig látja a politikus ,a köztisztviselő közszolga, hogy apróságokért is kötél jár akkor eltöprenghet azon mit vár őrá ha vét a törvény ellen és nagyban csinálja ugyanazt.

Az USÁ-ban így csináltak a sokkal nagyobb anachiából rendet a 19. sz. végén.Vásári napokon tízessével lógatták fel a marhatolvajokat és az utonállókat.


Itt 100 embert se kéne felkötni és a bűnözés 99%ban elmúlna.Olyanok lennének a cigók mint a kezesbárány!Tanulnának dolgoznának éjjel nappal készségesen.A kedvesség és az alázat lenne az ocájukon egyfolytában és az olyat mint a segély és a lopás hírből se akarnák ismerni.

Már amelyik sebtibe el nem költözne innen.

Nem hiszem valaki is sajnálná az élősködő férgeket akik terror alatt tartják a vidéket.

2014. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
100%

És ezekre a csodálatos közoktatási tervekre honnan veszel pénzt?


Mert amiket tervezel, az kb 4-5x kerülne többe, mint a mostani.


Talán megtanulunk olajat pisilni meg arany fonált szőni?

2014. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 A kérdező kommentje:
Jelenleg csak úgy felveszünk 4000 milliárdot paks2-re. És remélem, hogy ez a felakasztós dolog csak egy rossz vicc volt, mert ha komolyan gondoltad akkor tényleg óriási problémák vannak akkor nem most kezdődtek a közoktatási problémák. Az a cél, hogy terror alatt tartsuk önmagunkat? Vagy, hogy 3. világháború legyen?
2014. márc. 25. 22:58
 54/94 anonim ***** válasza:
100%

"1. Nem vagyok roma származású. Egy értelmiségi magyar családból származom.

2. A közoktatáson nem szigorítani kell, hanem élvezetessé és érdekessé tenni a diákok számára. Jó tanárok kellenek, akik kreatívak, és érdekesek...."


Jaj egyem meg a lelked! A s.eggüket ne nyaljuk ki? Meg még mit tegyünk meg, hogy méltóztassanak általános iskolába járni, ami ráadásul kötelező is?

2014. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 anonim ***** válasza:
100%

Finnország óriási vagyont ölt bele a közoktatásba az elmúlt 20 évben. Igaz, már kezd látszani hogy megérte, azonban az a 20 év keserves volt az ott élőknek. Magyarországon egyetlen kormány sem merne ekkora radikális lépést tenni, szerintem a Jobbik sem. Ugyanis azzal hogy más szektorokból nagy mennyiségű pénzt vonnak el, egyből aláírnák, hogy 4 év múlva senki se szavazzon rájuk. Az átlagembert az érdekli hogy ma hogyan él, nem az, hogy holnap hogy fog.


,,Kellenek tehetséges erkölcstan tanárok, és nem kötelezően. Lehetne arról előadásokat tartani ilyen városokban, falvakban, hogy mi itt az elvárt tőlük, hogy törhetnek ki ebből, a számukra látszólag, kitörhetetlen helyzetből. Ösztönözni kell a fiatalokat, hogy ők és a gyerekeik már ne ilyen körülmények között éljenek, és ezért tegyenek."


Nem kötelező erkölcstan? Marhaság. Csak az járna rá, akinek pont fölösleges. Sokan a kötelező órákat is ellógják, nemhogy azt, amire nem is muszáj bemenni, ráadásul pont azok, akiket megcélozna. Az előadással is ugyanez a probléma, azon felül hogy több százezer forintba kerülhet egyetlen alkalom is, ha nem rém unalmas, béna videóvetítés az egész.

2014. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
100%
Szabolcsban lakom,ami tele van cigánnyal,és azért szavazok a Jobbikra (hitét gyakorló keresztény emberként) mert félek a cigányoktól,és attól hogy "megesznek" minket.Már terrorizálják a magyar embert,belopnak,törnek ha kell ölnek,tisztelet a kivételnek.Nem akarom,hogy bántsák ezeket az embereket,nem kell nekik gázkamra,és semmi szélsőséges dolog,de igenis jöjjön valaki aki megálljt parancsol nekik,ugyanúgy annak,hogy ne szüljön segélyre 7 gyereket,és viselkedjen.Csinálja a közmunkát,ha kell kapjon segélyt,bánom is én,de ami itt megy az már elképesztő.Viselkedjen,legyen tisztességes és tiszta.Magyar vagyok,de ha ezt valaki nem állítja meg,lehet megyek én is külföldre,mert a gyerekem ebben nem nőhet fel,és ez csak rosszabb lesz.Van cigány száramazású tisztességes,dolgozó barátnőm (mindig volt munkája,mert az csak hablaty,hogy nem veszik fel őket sehova,ha dolgozik és becsületes akkor igen is fel fogják venni) ő sem látja másképpen ezt mint én pedig mondom,cigány.És nem vak,meg álszent!
2014. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
100%

Gyengék a törvényeknek.Nincs elrettentő ereje a büntetéseknek.

Csinál valamit.Elkapják, kihallgatják, felveszik a jegyzőkönyvet és elengedik.Szabadlábon védekezhet és közben röhögve bünt bűnre halmozhat.

Majd egyszer kap egy itéletet és aha véletlenül le is csukják a börtönbe továbbképzi magát a tesók közt igazi betörővé és gyilkológéppé.

Amikor pedig kijön akkora a presztizse a kinti tesók között, mintha most jelölték volna Nobel díjra.


Azt a 4000 milliárdot már rég el kellet volna költeni energia termelő egységek létesítésére mert a sok kicsi erőművünknek vége van ,Paks szavatossága lassan lejár és mára ott tartunk ,hogy a villanyáram egyharmadát importáljuk.És nem nemigazán vagyunk alku helyzetben az árát illetően ,mert örülünk ha ki bírnak minket is szolgálni még a szomszédaink.

2014. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 A kérdező kommentje:

Valamiért mindenki azt hajtogatja itt, hogy majd a jobbik...

Mit tettek ők, hogy ennyire biztosak vagytok abban, hogy jobb lesz? Orbánt és társait kétharmaddal szavaztátok meg, azt hittétek jó lesz. Az lett? -Neki igen! Ne legyetek ilyen könnyen befolyásolhatóak. Nem így kell "megálljt parancsolni" ahogy ők azt tervezik vagy mondják, hogy tervezik.

2014. márc. 25. 23:14
 59/94 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szavaztam Orbánra.Az mszp el...ta,8 év alatt gyönyörűen megindította az országot a lejtőn,a Fideszt meg hagyjuk.A 4 év alatt mind két szülőm meg apósom is munkanélküli lett,biztos véletlen.Nem tudom mennyivel lesz jobb a Jobbik,de ha a többire szavazok csak rosszabb lehet.Győzzön most a Jobbik,aztán meglátjuk mit produkálnak.
2014. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 A kérdező kommentje:
ez így olyan kicsit mint a torpedo társas játék. Oda x-elek hátha eltalálom! :-D :-P
2014. márc. 25. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!