Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mit gondoltok,...

Fideszesek! Mit gondoltok, végleg elbukott a baloldal?

Figyelt kérdés

Én, mint fideszes abszolút így látom, már nem is igazán reménykednek, h választást nyerhetnek, hanem inkább már azért harcolnak, h a Jobbik is nehogy lenyomja őket.

Ez a Jobbik-ellenes propaganda itt az oldalon már kezd egyre szánalmasabb lenni, hatalmas kétségbeesés vette kezdetét.

Már nem is azon vannak, h a saját fényezés, hanem a másik lejáratása.

Arról ne is beszéljünk, h az MCP megjelenése rengeteg szavazót vesz majd el tőlük:)

4 év múlva az MCP még erősebb lesz, a nyugdíjas szavazóik egy része kihal, szal valszeg az utolsókat rúgják.

Végleg megsemmisült a baloldal?



2014. márc. 30. 18:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
A baloldal nem bukott el, de szerintem jobban is jár ha nem nyer mert nagyon sok szemetet kellene eltakarítania nagy ellenállás mellett. Nem is menne nekik mert mindenhova be vannak már építve a Fidesz emberei. Nem jár jól a többség akkor sem ha a Fidesz nyer. Jön itt még megszorítás bárki lesz is hatalmon majd meglátod. Lehet, hogy most Fideszes vagy és bízol bennük, de nézz szét az ismerőseid körében, hogy hányan veszítették el az állásukat az elmúlt 4 évben! Nincs ilyen ismerősöd? Akkor te nem is ebben az országban élsz. Legalábbis nagyon közel ülsz a tűzhöz. Azt hiszed biztosan, hogy a te munkahelyed nem veheti el senki. Na ezt nem jól hiszed.
2014. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Macungo ***** válasza:
40%

Én a munkahelyemet csak baloldali kormány alatt veszítettem el. Olyat nem ismerek aki most vesztette el főleg a Fidesz miatt. De van aki végre talált munkát.


Elég korlátolt vagy, ha azt hiszed, hogy azért mert veled és a környezeteddel ezt történt annak köze van a Fideszhez és hogy mindenkivel ez történik biztos..


Én nem vagyok közel semmilyen tűzhöz bérből élek és olyan munkahelyem van ahová nem azért vettek fel, mert ismerek valakit..

2014. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Macungo ***** válasza:
25%
Remélem a baloldal úgy eltűnik 4 éven belül mint az SZDSZ, de mindenképpen el kell menni szavazni, hogy biztos süllyedjenek a pöcéig ahová valók..
2014. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
7-es: engem vihet!
2014. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Miért csak a fideszeseknek tetted fel a kérdést? Félsz, hogy más esetleg nem osztja a nézeteidet?


Szerintem a bal oldal már 2010-ben megbukott. A fidesz még csak erkölcsileg és csak virtuálisan, de ami késik az nem múlik.

2014. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Iagzából magyarországon a "rendszerváltás" óta nincs baloldal.

valaki komolyan atzt meri nekem mondani hogy amit gyurcsányék bajnaival csináltak az baloldali poltika? Egyáltalán nem az. Még eddig sem jut el mekdonáldszon nevelkedett tömegbirka nép. Ez egy baloldali köntösbe bujtatott országlopás és pusztítás. innen már csak egy lépés maradt felismerni, hogy fidesz ugyanezt csinálja narancs szin alatt (ugyanaz a gazdájuk)

100 ezerszer is hajrá Jobbik.

2014. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én például ismerek két cigány családot, akik nagy fideszesek.

Nem feltétlenül a baloldaltól vesz el szavazatokat az MCP.

2014. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ffffffuuuuuu, erre csak annyi tudok mondani, hogy "Tessék, lehet menni, itt lehet bennünket hagyni kéremszépen, tesék!" (Gy. Ferike) :D
2014. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ha a nyugdíjasok egy része kihal, akkor a Fidesznek sem marad sok ideje
2020. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!