Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Jobbikosok! Ha az...

Kedves Jobbikosok! Ha az ország olyan rossz gazdasági állapotba került ahogy mondjátok, hogy lehet, hogy mindenki netezik, és munkaidőben itt írogat?

Figyelt kérdés

Most gondolkodtam el ezen, ahogy olvasom a magát jobbikosoknak valló írásait.Nagyon rossz az ország, a gazdaság meg a szegénység hatalmas, de mindenkinek van internete és itt tölti az idejét hogy írja a válaszokat.

Ugye aki nélkülözik, nem fog netezni, és főleg nem munkaidőben válaszolgatni.Akkor hogy van hogy az ország rossz helyzetben van, ha a polgárai sem ezt mutatják.



#Jobbik #mitcsinálokegésznap
2014. ápr. 4. 14:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező:


Ezen megállapításaid alapján 2010-ben dübörgött a gazdaság a választások előtt, ugyanis kb percenként jöttek a kérdések Gyakorikérdésekre, s 60-80 válasz is érkezett rájuk. Ezek szerint az utóbbi évek a gazdaság gyenölését hozták, hogy kb óránként 1-2 kérdés jó ha jön, rájuk egy tucat válasszal. Tovább véve a logikát: Nyáron a gazdaság a mélyponton van, ugyanis olyankor szinte senki sem netezik és nem is Gyakorikérdésezik.


Azért valahol érzed hogy egy kicsit sántít a logikád, nem?


Mindezt félretéve én a Jobbikra fogok szavazni, azonban őszintén szólva örülnék egy újabb Fidesz kétharmadnak is. Szerintem korrektül kormányoztak, s sikerült talpra állítaniuk a magyar gazdaságot is. Vagy legalábbis felhúzták a szakadékból, habár még mindig a szélén dülöngélünk. Ha képesek még 4 ilyen évre, könnyen meglehet, hogy azon a választáson már rájuk teszem a voksom.

2014. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 M.r Frakk ***** válasza:
75%
Az internetszolgáltatás egy alap szolgáltatás mert ha hiszed ha nem manapság internet nélkül semmit nem lehet megoldani..... ( Mellesleg továbbra is azt mondom h semmi köze nincs a gazdasághoz ez maximum egy fejlettségi mutató....) És ennyi erővel Egyiptomba is van internetnet mégsincs jólét...
2014. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
42%

"Mindezt félretéve én a Jobbikra fogok szavazni, azonban őszintén szólva örülnék egy újabb Fidesz kétharmadnak is. Szerintem korrektül kormányoztak, s sikerült talpra állítaniuk a magyar gazdaságot is. Vagy legalábbis felhúzták a szakadékból, habár még mindig a szélén dülöngélünk. Ha képesek még 4 ilyen évre, könnyen meglehet, hogy azon a választáson már rájuk teszem a voksom."


Pont ez a baj, hogy ha megosztják az ilyen beállítottságó szavazók a szavazataikat, akkor még az is lehet, hogy röhögő harmadikként az mszp tarol.

2014. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
40%
13 vagyok, na mindegy, én fontolgattam a jobbikra szavazást, de úgy döntöttem, hogy most inkább arra van nagyobb szükség, hogy a baloldalt biztos eltakarítsuk, és arra sokkal jobb esély van, ha a fideszre szavazok. Nem mellesleg meg még elégedett is vagyok velük és azt is szeretném, hogy így folytassák a munkájukat.
2014. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
31%
A Jobbikosok többsége, akik ide írogatnak, diák. Tegnap volt egy életkorra vonatkozó kérdés, abból kijött, meg szerintem a válaszok többségéből is. Órán, szünetben meg lehet, mobilról. Az egyik arc panaszkodott is, hogy már kétszer elkobozta a tanár a telefonját. Hát így.
2014. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Én jobbikos vagyok,de nem diák hanem munkanélküli,mert ugye jobban élünk.2010 az egész család sőt a rokonság is a fideszre szavazott ,mert rengeteg állást ígért amiből semmi nem lett inkább további munkahelyek megszűnése.Idén kb 30 személy a rokonság aki szavazni fog,de nem a fideszre.Ennyivel idén biztos kevesebb lesz és a jobbiknak több :)
2014. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
56%
A jobbik sem fog munkát adni. Nem a kádár rendszerben élsz, hogy az állam betegyen valahova dolgozni, akkor is, ha ott nincs rád szükség. 2014 van, ez a szomorú valóság. A munkáltatóknak vagy van rád szüksége, vagy nincs, és ha nincs akkor ezen senki és semmi nem fog változtatni, max. az, ha (át)képzed magad.
2014. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
74%
Három szakmával hova képezzem magam már?Meg ez a duma ,hogy nem a kádár rendszer.Tod van olyan ,hogy ösztönző program.Nem a trafikot meg ehhez hasonló baromsággal kellene foglalkozni,hanem ösztönözni cégeket ,hogy idejöjjenek munkád adni.Na itt a probléma,és nem közcélú munkát adni amiben semmi haszon nincs.Nagyon sok gyárat bezártak ami haszonnal ment és nem csak a veszteségest.Ami haszonnal ment azoknak az újraindítását kellene inkább ösztönözni és nem közhasznú munkát ahol 1 ember melóját lassan 10 végzik.
2014. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
46%

Jöttek ide külföldi befektetők munkát adni, ez kipipálva.


Ösztönzik a munkáltatókat azzal, hogy mindenféle adókedvezményeket érvényesíthetnek a munkavállalóik után. Ha munkanélküli vagy, és van egy ötleted, még a vállalkozóvá válásod támogatására is pályázhatsz.


A három szakmád nem jelent semmit, ha ott ahol vagy nincs egyikre se szükség! Vagy olyan szakma kell, amire ott van szükség, vagy menni kell a munka után, nem várhatod el, hogy a szádba repüljön. FŐleg, ha évek óta munkanélküli vagy, akkor már le kellett volna, hogy essen. A munkaügyiben ráadásul olyan tanfolyamokat is indítanak, amik ideje alatt egy kis pénzt is fizetnek, és a végén még a középfokú nyelvvizsgát is kisajtolják belőled, nem csak egy szakmát. Ez megint hasznos és újabb lehetőség, hogy olyan helyeket is megpályázz, amire esetleg a nyelvtudás hiánya miatt nem jelentkezhettél eddig.

2014. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%

Az az ösztönző program az semmi.Külföldön több helyen jobb.A válaszodból érződik ,hogy fiatal vagy.:)

Nem vagyok évek óta munkanélküli és már költöztem meló miatt van nyelvvizsgám is.Nem érted a lényeget az baj és nincs is kedvem elmagyarázni.Egyrészt voltak ígéretek a kormány részéről ami nem lett beváltva sőt romlott a helyzet.Nem abból kell kiindulni hogy otthon anyu apu megkeresi neked az ennivalóra a pénzt és 4-5 évvel ezelőtt gyengébb számítógéped volt amiről chatelsz.Az baj nem jó az irány amerre a fidesz tart.Úgyan az mint az mszp.Ennek nincs jövője egyáltalán és egy olyan pártot fikázni aki 1x sem irányított még,mert ez csak fikciók amiről beszéltek.Majd ha letud négy évet majd utána lehet okoskodni.

2014. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!